POTĘGA PODŚWIADOMOŚCI / Joseph Murphy 25,60 zł | Książka w Gandalf.com.pl
Kategorie
 • image
przeczytaj fragment

POTĘGA PODŚWIADOMOŚCI (twarda)

wydanie nowe uzupełnione

książka

 • Wydawnictwo Świat Książki
 • Oprawa twarda
 • Ilość stron 286
 • GRATIS! Do każdego zamówienia zakładka mola książkowego!
 • Wysyłamy w 3 - 5 dni + czas dostawy

POTĘGA PODŚWIADOMOŚCI, wydanie nowe uzupełnione - opis produktu:

  Książka ta jest sztandarowym dziełem autora. Dowodzi ona, że procesy psychiczne przebiegające poza naszą świadomością i bez jej udziału, będące ważną częścią naszej osobowości, mogą być wykorzystane w sposób celowy, po naszej myśli. Służą temu specjalne techniki, zbadane, sprawdzone i opisane w tej książce, poparte konkretnymi przykładami. Metody te odsłonią przed tobą nowe obszary i nowe możliwości twojego umysłu.
  Ta książka pomogła milionom ludzi na całym świecie osiągnąć upragnione cele jedynie dzięki zmianie sposobu myślenia. Teraz do rąk czytelników trafia nowe wydanie z nigdy wcześnie nie publikowanymi komentarzami Autora. Rewolucyjne techniki doktora Murphy'ego opierają się na sprawdzonej zasadzie: Jeśli wierzysz w coś bez zastrzeżeń i możesz to zobrazować w swoim umyśle, usuniesz podświadome przeszkody, które powstrzymują cię przed osiągnięciem końcowego rezultatu, a twoja wiara stanie się rzeczywistością.

inne wydania :

produkt cyfrowy
 • -15%

E-book

S
Szczegóły

Joseph Murphy - przeczytaj też

Zobacz również

 • RRecenzje
 • Książka
 • POTĘGA PODŚWIADOMOŚCI, wydanie nowe uzupełnione
5/5 ( 42 oceny )
  5
  42
  4
  0
  3
  0
  2
  0
  1
  0
imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Uwaga!!! Nie jesteś zalogowany. zaloguj się by zgłosić recenzję do konkursu i mieć szansę na wygraną w cotygodniowym plebiscycie!

brak oceny
 • 29-11-2009
 • 22:04

recenzja nagrodzona 2.00pkt

Czy w jeden dzień możesz zmienić swoje nastawienie i dotychczasowe życie?
Czy w jeden dzień możesz zmienić swoje nawyki, zwalczyć depresję i smutek?
Możesz. Min. ja tego dokonałem.
Książka 'Potęga podświadomości' doskonale Ci w tym pomoże. Na rynku litarackim jest wiele książko-poradników, jednak, niewiele z nich pomaga. Joseph Murphy prezentuje techniki, sytuacje, dzięki którym możemy szybko, łatwo i skutecznie odnaleźć szczęście i spokój. Pokazuje także jak znaleźć harmonię pomiędzy umysłem a duszą, włączając w to ciało i naszą fizyczność. Przybliża nam zasady działania podświadomości i świadomości, ich zależność od siebie i wpływ na nasze życie.
Nigdy nie czułem specjalnego zaciekawienia psychologią. I nie trzeba mieć odpowiedniego wykształcenia w kwestii psychologii. Tu wystarczy czysty umysł. Wielu może zarzucić J. Murphy, że na czytelnika przelewa na czytelnika nawiwność dziecka. Wykorzystując pospolite teksty i chwyty.
Ale, żeby się o tym przekonać, musimy sami przeczytać "Potęgę podświadomości". Wtedy zobaczymy, ile w poradniku prawdy, i czy okażemy się na tyle wytrawali i zimni, żeby metody Murph'ego na nas nie zadziałały. Ja osobiście polecam.

Czy recenzja była pomocna?
brak oceny
 • 29-12-2018
 • 14:53

Witam czytelników.

Potęga podświadomości to nie jest zwykła książka, która pomoże ci myśleć pozytywnie. To książka która mówi, że możesz wszystko. Nigdy w życiu nie czytałem niczego bardziej pozytywnego, ale nie jest to łatwa lektura. Ta pozycja wymaga wiary, lub przynajmniej odwagi i ciekawości. Autor twierdzi, że każdy jest a przynajmniej może być człowiekiem wierzącym niezależnie od wyznania i Ja się z nim zgadzam.

A propos wiary, to uwierzyłem, że mogę napisać dobrą książkę i postanowiłem spróbować. To powieść pod tytułem "Podmuch" i jest ona dostępna na tej stronie i wielu innych, więc jeśli lubisz fantastykę będzie mi niezmiernie miło jeśli zechcesz ją przeczytać.

Pozdrawiam.

Czy recenzja była pomocna?
brak oceny
 • 29-11-2016
 • 13:02

"Potęga podświadomości" to lektura obowiązkowa dla osób, które lubią motywujące książki i szukają w nich inspiracji do ciągłego ulepszania jakości swojego życia. To klasyk, do którego warto wracać, bo czytana po raz kolejny odkrywa przed nami nowe tajniki sztuki panowania nad własnym umysłem. To niesamowicie ciekawe, jak wiele zależy od tego co mamy w głowie, zaryzykowałabym nawet stwierdzenie, że wszystko zależy właśnie od tego. Joseph Murphy uczy czytelnika jak zapanować nad strumieniami myśli, jak wrzucać je na właściwe tory i uczynić z nich siłę napędową do osiągania zamierzonych celów. Książka zmienia punkt widzenia i skłania do porządnej refleksji nad tym, co możemy zrobić z naszym życiem panując nad sobą samym.

Czy recenzja była pomocna?
brak oceny
 • 16-05-2009
 • 16:35

Czytałam duzo książek na temat podświadomości i z pełną świadomością ogłaszam tą za najlepszą:) Dzieło Murphy'ego pomoże każdemu byc szczęsliwszym. Autor świetnie tłumaczy działanie podświadomości - każdy to zrozumie! Podaje tez mnóstwo technik jak odmienić swoje życie na lepsze. To powinna byc lektura obowiązkowa każdego człowieka! Polecam! Ludzie, polecam :)

Czy recenzja była pomocna?
brak oceny krzy12315(at)wp.pl
 • 15-02-2009
 • 18:34

recenzja nagrodzona 2.00pkt

Książka ''''Potęga podświadomości'''' opisuje jak w sposób celowy, po naszej myśli, procesy psychiczne przebiegające poza naszą świadomością i bez jej udziału, będące ważną częścią naszej osobowości mogą być wykorzystane w sposób celowy, po naszej myśli.


Służą temu specjalne techniki, zbadane, sprawdzone i opisane, poparte konkretnymi przykładami.
Metody te odsłonią przed czytelnikiem nowe obszary i nowe możliwości umysłu:
Jak urzeczywistnić cel, który chcemy osiągnąć?
Jak podświadomość właśnie wpływa na nasze życie: na naszą pomyślność, powodzenie, bogactwo, uzdrowienie, młodość, wiarę...
Najpierw oczywiście autor wprowadza nas, byśmy mogli zrozumieć różnicę między świadomością, a podświadomością, która właśnie ma wpływ na ukształtowanie i pózniejsze nasze życie.
Autor wyjaśnia nam, jaką siłę ma siła sugestii, jaka może być konstruktywna i i niszczycielska jak odpowiednio jej używać.
Książka składa się z 20 rozdziałów, do każdego z nich zostało dodane motto dotyczące poszczególnego rozdziału:
1.‘’Skarbiec w twoim wnętrzu’’ – Rozdział ten mówi nam iż zmieniając nawyki myśleniowe, odmienimy swój los.
2.‘’Działanie twojego umysłu’’ – Myślenie o rzeczach dobrych urzeczywistnia je. Podświadomość przyjmie za prawdę wszystko, w cokolwiek świadomość niewzruszenie uwierzy.
3.‘’Niezwykła moc twojej podświadomości’’ - Jeśli uwierzysz, że jesteś urodzony pod szczęśliwą gwiazdą to podświadomość wiernie urzeczywistni to wyobrażenie.
4.‘’Duchowe uzdrowienie w starożytności’’ - Podświadomość reaguje na twoje myśli, nieważne czy są one pozytywne, czy negatywne.
5.‘’Duchowe uzdrowienia w naszych czasach’’ – Pamiętaj zawsze, ze moc uzdrawiania zyskuje każdy kto jej pragnie i umie w nią wierzyć.
6.‘’Praktyczne zastosowanie terapii umysłowej’’ – jedno wyobrażenie jest więcej warte niż tysiąc słów. Twoja podświadomość urzeczywistni każdy obraz, który z wiarą utrwali się w umyśle.
7.‘’Podświadomość w służbie życia’’ – to ,co świadomie twierdzisz i uznajesz za prawdę przybierze postać w twoim umyśle, ciele i w życiu.
8.‘’Jak urzeczywistnić cel’’ – kto poczuje się zdrów wyzdrowieje, kto czuje się bogatym będzie nim.
9.‘’Podświadomość kluczem do bogactwa’’ – Zazdrość i chciwość to pułapki na drodze do bogactwa.
10.‘’Twoje prawo do bogactwa’’ – kto szuka bogactwa, powinien wypełnić podświadomość wyobrażeniem życia w dostatku.
11.‘’Pomoc podświadomości niesie powodzenie’’ – powtarzaj ufnie i z wiarą słowo ‘’sukces’’ – a głos wewnętrzny wskaże Ci nieomylną drogę do celu.
12‘’Czołowi naukowcy wykorzystują podświadomość’’ – podświadomość to wewnętrzy drogowskaz, kieruj się nim.
13.‘’Podświadomość a cuda snu’’ – jeśli boisz się ,że zaśpisz, podaj podświadomości porę o jakiej ma Cię zbudzić – ona nie potrzebuje budzika.
14.’Podświadomość a problemy małżeńskie podświadomość a twoja pomyślność’’ – Modlitwa naukowa rozwiązuje wszystkie problemy.
15.’’podświadomość a twoja pomyślność’’ – musisz wybrać szczęście, bo szczęście jest nawykiem.
16.‘’Podświadomość a harmonijne stosunki z otoczeniem’’ – bez prawdziwego pragnienia nic nie dojdzie do skutku.
17.‘’Jak dzięki podświadomości dostąpić przebaczenia’’ – Ciesz się z sukcesu, zysku, awansu innych. Taka postawa otworzy szczęście przed Tobą.
18. ‘’Jak podświadomość usuwa zahamowania umysłu’’ – Bóg czyli życie nie zna zemsty
19.‘’Jak siły podświadomości płoszą lęk’’ – jedyną przeszkodą na drodze do sukcesu są twoje negatywne myśli i wyobrażenia.
20.’’Jak w duchu zawsze zachować młodowój wiek to twoje młodzieńcze lub starcze myśli i uczucia.
Generalizując dowiemy się nie tylko, że posiadamy klucz do życia pełniejszego, ale także, jak tego klucza używać, aby pomóc sobie i bliskim.
Książka naprawdę godna polecenia i na własnym przykładzie gwarantuje, iż to się sprawdza

Czy recenzja była pomocna?
brak oceny zoo-mik(at)zoo-mik.pl
 • 15-07-2008
 • 19:10

Świetna książka dla każdego, kto pragnie odnieść sukces w swoim życiu zarówno prywatnym jak i zawodowym. Wystarczy zrozumieć siebie i działać. Ta lektura bez wątpienia pomaga w tym.

Czy recenzja była pomocna?
brak oceny teru(at)interia.pl
 • 31-01-2008
 • 02:15

Gdyby żyć w oderwaniu od rzeczywistości- Joseph Murphy i jego lektura urastają do rozmiarów pomników, totemów, a przynajmniej talizmanów i wyroczni sukcesu. Jednakże znając odwieczne sposoby wpływania na własną podświadomość, stwierdzimy, że nie on pierwszy radzi wyprostować plecy, podnieść czoło i nie skazywać siebie na "ból wszystkości". Przewaga Murphyego polega nie na tym, że wie, ale na tym, że wie jak dać wiedzieć innym, ba- pokazuje innych, którzy nie wiedzieli, ale już wiedzą... Teraz nie tylko znasz sposób, ale masz gotowy przepis. Człowiek sukcesu instant- ale nie w złym tych słów znaczeniu. Polecam wszystkim, którzy są zdeterminowani udoskonalić siebie. Bo dlaczego nie jeśli można?

Czy recenzja była pomocna?
brak oceny
 • 17-01-2007
 • 09:16

Polecam książkę każdemu, kto czuje, że jego życie stoi w miejscu, czuje, jak gdyby nic się nie działo, czas płynął a leń brał górę. Zaczynając od tej książki - prawdopodobnie zaczniesz nowy rozdział w swoim życiu, mnie ona zainspirowała do poznawania tejże dziedziny życia. JUŻ WIDZĘ REZULTATY!

Czy recenzja była pomocna?
brak oceny t_leny(at)interia.pl
 • 10-10-2005
 • 21:53

....super ksiazka,bardzo duzo mi pomogŁa.:)jezeLi naprawde mysLisz o tych rzeczach,które sa tam napisane i bedziesz je sobie analizowac w zyciu codziennym,to w koncu zobaczysz pozytywne efekty.:)

Czy recenzja była pomocna?

Ciekawe pomysły Gandalfa

 • 39.88 zł
  27.52 zł

  POZNACIE PRAWDĘ, A PRAWDA WAS WYZWOLI Czytając "Potęgę prawdy" odkryjesz, że nie jesteś dziełem przypadku. Nie jesteś samotny, zły, niewystarczająco dobry, głupi, chory, przegrany ani stracony, nawet, jeśli życie sprawiło, że takim się czujesz. Odkryjesz, że absolutnie wszystko nadal...

 • Dotarcie do podświadomości pacjenta za pomocą odpowiednio dobranych słów pozwala zakodować treści o działaniu terapeutycznym. Na tym właśnie polega metoda profesor Marii Szulc, którą nazwała biostymulacją - chodzi w niej o wsparcie podświadomości, tak aby działała dla dobra i zdrowia pacjenta....

 • 49.77 zł
  34.35 zł

  Potęga nadziei, pierwsza z dwóch części sagi Francine Rivers przedstawia trudne relacje pomiędzy matką i córką. Na początku dwudziestego wieku pełna temperamentu Marta Schneider opuszcza Szwajcarię w poszukiwaniu lepszego życia, zdeterminowana, by spełnić nadzieje swojej matki. Jej bogata w...

 • 39.81 zł
  30.25 zł

  Odkryj moc kamieni szlachetnych, poczuj naturalną energię, odmień swoje życie Apatyt niebieski przyspiesza metabolizm i pomaga schudnąć, heliotrop wzmacnia odporność i chroni przed grypą, różowy kwarc zadba o twoją cerę i sprawi, że będziesz piękna, a czerwony kalcyt pobudza niczym poranna...

 • Autor "Potęgi podświadomości" powraca z nową książką, która zmieni Twój sposób myślenia o życiu! Poznaj moc podświadomości Dlaczego niektórzy ludzie wiodą szczęśliwe i dostatnie życie, a inni cierpią ubóstwo i są nieszczęśliwi? Dlaczego niektórzy są pełni niepokoju i obaw, a inni...

 • 17.13 zł
  14.56 zł

  W książce POTĘGA PODŚWIADOMOŚCI autorka - Alicja Lubczyk - zawarła podstawowe informacje na temat ludzkiego umysłu, poczucia własnej wartości, asertywności, pozytywnego myślenia. Przedstawiła rolę religii, miłości, pieniędzy, roślin i zwierząt w życiu człowieka. Omówiła również techniki pracy nad...