Postępowanie cywilne w zarysie - Andrzej Marciniak - Książka | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Postępowanie cywilne w zarysie (miękka)

książka

Postępowanie cywilne w zarysie - opis produktu:

Ten świetnie napisany podręcznik akademicki służy studentom prawa od 45 lat. Obejmuje usystematyzowany całokształt polskiego postępowania cywilnego z uwzględnieniem zmian ustawodawczych, które zaszły w ostatnich latach. Dotyczy to w szczególności nowelizacji procedury cywilnej dokonanych ustawami z 4 lipca 2019 r. o zmianie ustawy Kodeks postępowania cywilnego oraz innych ustaw, a także z 13 lutego 2020 r. o zmianie ustawy Kodeks postępowania cywilnego oraz niektórych innych ustaw. W opracowaniu omówiono również nowe unormowania dotyczące nadużycia prawa procesowego, postępowania przygotowawczego, postępowania w sprawach gospodarczych i postępowania w sprawach własności intelektualnej. Adresaci:Publikacja ma niezaprzeczalne walory dydaktyczne i teoretyczne. Korzystają z niej studenci IV i V roku prawa, a także aplikanci zawodów prawniczych. Ponadto może być pomocna pracownikom wymiaru sprawiedliwości i innym praktykom prawa, a ze względu na warstwę teoretyczną przedstawicielom doktryny.

Książka Postępowanie cywilne w zarysie pochodzi z wydawnictwa Wolters Kluwer. Autorami książki są Andrzej Marciniak, Ireneusz Kunicki, Witold Broniewski. Należy do gatunków: nauki społeczne, prawo, cywilne. Książka Postępowanie cywilne w zarysie liczy 668 stron. Jej wymiary to 176x250. Oprawa jest miękka. Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej.
S
Szczegóły

Mikołaj Poleca

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Książka
Postępowanie cywilne w zarysie

0/5 ( brak ocen )
    5
    4
    3
    2
    1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.