Polana smaków - Andrzej Polan - Książka | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Polana smaków (twarda)

Tradycyjna polska kuchnia w nowoczesnym wydaniu

  • Promocja
    image-promocja

książka

Polana smaków, Tradycyjna polska kuchnia w nowoczesnym wydaniu - opis produktu:

Najnowsza książka Andrzeja Polana to opowieść, która toczy się wokół stołu. Znany szef kuchni czerpie inspirację z polskiej tradycji kulinarnej, ale w jej nowym, lekkim wydaniu. To jego znak firmowy. Autor chce nam przypomnieć, że wspólne gotowanie i dzielenie się posiłkami zbliża, umacnia związki, utrwala przyjaźnie, scala rodzinę. Książka nawiązuje do sielskich klimatów, pełnych ziół, naturalnych składników, polnych kwiatów. Jest jak cudownie smaczne letnie wakacje - będzie je przypominać przez cały rok.

Andrzej Polan - kucharz, restaurator, osobowość telewizyjna. Potrafi przełożyć na język smaku najbardziej zaskakujące połączenia, a wszystko to robi z lekkością prawdziwego geniusza. Twierdzi, że talent do gotowania odziedziczył po mamie i babci. I wspomnienie gotowanych przez nie dań nosi najgłębiej w sercu. Każdy, kto spróbował jego kuchni, będzie chciał do niej wrócić.

Książka Polana smaków Tradycyjna polska kuchnia w nowoczesnym wydaniu, pochodzi z wydawnictwa Edipresse Książki. Autorem książki jest Andrzej Polan. Należy do gatunków: kulinaria, kuchnia polska. Książka Polana smaków liczy 200 stron. Jej wymiary to 248x172. Oprawa jest twarda. Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej.
S
Szczegóły

RECENZJE - Książka - Polana smaków, Tradycyjna polska kuchnia w nowoczesnym wydaniu

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: