Podstawy pielęgniarstwa - Barbara Ślusarska - Książka | Gandalf.com.pl
tel: +48 42 252 39 23 email: info@gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Podstawy pielęgniarstwa (miękka)

Tom 2: Wybrane umiejętności i procedury opieki pielęgniarskiej

książka

Podstawy pielęgniarstwa, Tom 2: Wybrane umiejętności i procedury opieki pielęgniarskiej - opis produktu:

Publikacja Podstawy Pielęgniarstwa. Tom 2. Wybrane umiejętności i procedury zindywidualizowanej opieki pielęgniarskiej to nowoczesne ujęcie procesu kształtowania umiejętności zawodowych. Dzięki zdobytej wiedzy pielęgniarki będą mogły reagować profesjonalnie i odpowiedzialnie na codzienne problemy pacjentów.

W poszczególnych częściach książki przedstawiono kolejno działania wynikające z bezpośrednich funkcji zawodowych. Każdy z bloków tematycznych zawiera podstawowe uwarunkowania realizacji tych działań i odniesienie do aktualnych regulacji prawnych w tym zakresie. Liczne ryciny, tabele i schematy ułatwią przyswojenie wiedzy, a zamieszczone po każdej części pytania, jej sprawdzenie.

Autorzy poszczególnych rozdziałów wywodzą się ze środowisk akademickich większości uniwersytetów medycznych w Polsce, co pozwala na zapewnienie najwyższego poziomu merytorycznego opracowania.

Treści zawarte w podręczniku nawiązują do książki "Podstawy pielęgniarstwa. Tom 1. Założenia koncepcyjno-empiryczne opieki pielęgniarskiej", zwłaszcza do zawartych w nim założeń teoretycznych dotyczących pielęgnowania zindywidualizowanego, bazującego na pracy pielęgniarki z pacjentem z wykorzystaniem metody procesu pielęgnowania.

Książka Podstawy pielęgniarstwa Tom 2: Wybrane umiejętności i procedury opieki pielęgniarskiej pochodzi z wydawnictwa PZWL. Autorami książki są Barbara Ślusarska, Danuta Zarzycka, Anna Majda. Należy do gatunków: nauki przyrodnicze, medycyna. Książka Podstawy pielęgniarstwa liczy 1148 stron. Jej wymiary to 165x235. Oprawa jest miękka. Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej.
S
Szczegóły
 • Dział: Książki
 • Kategoria: nauki przyrodnicze,  medycyna
 • Wydawnictwo: PZWL
 • Oprawa: miękka
 • Okładka: miękka
 • Wymiary: 165x235
 • Ilość stron: 1148
 • ISBN: 978-83-200-5409-5
 • Wprowadzono: 27.09.2017

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Książka
Podstawy pielęgniarstwa, Tom 2: Wybrane umiejętności i procedury opieki pielęgniarskiej

4.5/5 ( 18 ocen )
  5
  13
  4
  2
  3
  2
  2
  1
  1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.