Pod niebem Patagonii, czyli motocyklowa wyprawa do Ameryki Południowej - Wiesława Izabela Rudź - Książka | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Pod niebem Patagonii, czyli motocyklowa wyprawa do Ameryki Południowej

książka

Pod niebem Patagonii, czyli motocyklowa wyprawa do Ameryki Południowej - opis produktu:

Jak wytrzymać z własnym mężem osiem miesięcy w podróży motocyklowej? Jak naprawić motor na pustkowiu Patagonii? Jak upiec mięso wołowe, by nie było twarde? Jak rozmawiać po hiszpańsku, by być zrozumianym przez portenos? Na te i na wiele innych pytań znajdziecie odpowiedź w tej książce.

Dwadzieścia tysięcy kilometrów po drogach i bezdrożach Ameryki Południowej. Podróżować może każdy, ale podróże motocyklem wymagają dużej siły charakteru, zwłaszcza jeśli są to motocykle `pełnoletnie`, a budżet wyprawy jest `ekonomiczny`.

Poza aspektem podróżniczym ważnym motywem książki są również relacje pomiędzy parą, która znajduje się w środowisku, gdzie niepewność i ciągła zmiana stanowią oś wyprawy.

Podróż inspirowana była historią polskich emigrantów, którzy wypłynęli z Polski do Argentyny w 1939 roku transatlantykiem Chrobry.

Ona ? kreatywna, emocjonalna, entuzjastyczna. Na tę wyprawę specjalnie zrobiła prawo jazdy na motocykl. Nieświadoma czekających ją wyzwań?

On ? analityczny, uważny, przezorny. Lubi mieć wszystko pod kontrolą. Podczas wyprawy okazało się, że nie wszystko da się przewidzieć?

Książka Pod niebem Patagonii, czyli motocyklowa wyprawa do Ameryki Południowej pochodzi z wydawnictwa Novae Res Wydawnictwo Innowacyjne. Autorem książki jest Wiesława Izabela Rudź. Należy do gatunków: literatura faktu i reportaż, przewodniki i mapy, przewodniki, Ameryka Południowa. Książka Pod niebem Patagonii, czyli motocyklowa wyprawa do Ameryki Południowej liczy 374 stron. Jej wymiary to 145x205. Oprawa jest miękka. Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej.
S
Szczegóły

Książkowe bestsellery z tych samych kategorii

RECENZJE - Książka - Pod niebem Patagonii, czyli motocyklowa wyprawa do Ameryki Południowej

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.2/5 ( 13 ocen )
 • 5
  8
 • 4
  2
 • 3
  0
 • 2
  3
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: