Piętrzenie nawyków - Steve Scott - Książka | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Piętrzenie nawyków (miękka)

97 małych zmian, które odmienią Twoje życie

 • Promocja
  image-promocja

książka

Piętrzenie nawyków, 97 małych zmian, które odmienią Twoje życie - opis produktu:

Każdy z nas ma swoje nawyki. Codziennie wykonujemy setki czynności, którym nie poświęcamy uwagi - właśnie dlatego, że są to nasze utrwalone zwyczaje. Jednak nie wszystkie nawyki są dobre, a niektóre z nich mogą wręcz nam szkodzić. Jeśli codziennie od lat wypijasz w pracy morze kawy, a potem relaksujesz się przy piwie, nie wpływa to pozytywnie na Twoje zdrowie. Na pewno o tym wiesz, prawda? Wszyscy wiemy, że możemy żyć zdrowiej i szczęśliwiej, ale... często nawet nie próbujemy zmienić nawyków. Dlaczego? Kluczem jest niechęć do wprowadzania gwałtownych zmian. A jeśli dałoby się to zrobić inaczej?

Steve Scott proponuje Ci rewelacyjną, bardzo skuteczną metodę wprowadzania zmian: piętrzenie nawyków. Wyobraź sobie, że wprowadzasz w rozkładzie każdego dnia kilka bardzo drobnych zmian, takich jak wysłanie miłego SMS-a czy włożenie drobnych do skarbonki, i tworzysz z nich codzienny rytuał. W ten sposób możesz zmienić relacje z bliską Ci osobą albo zaoszczędzić na wakacje, a jednocześnie nie masz wrażenia, że zmieniasz zbyt wiele rzeczy naraz. W tej książce znajdziesz aż 97 propozycji drobnych nawyków, a także garść porad na temat wprowadzania ich w życie. Sprawdź i przekonaj się, jak wielkie zmiany dokonają się w Twoim życiu! To działa!

Książka Piętrzenie nawyków 97 małych zmian, które odmienią Twoje życie, pochodzi z wydawnictwa Sensus. Autorem książki jest Steve Scott. Należy do gatunków: nauki humanistyczne, psychologia, poradniki, samodoskonalenie. Książka Piętrzenie nawyków liczy 171 stron. Jej wymiary to 208x140. Oprawa jest miękka. Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej.
S
Szczegóły

RECENZJE - Książka - Piętrzenie nawyków, 97 małych zmian, które odmienią Twoje życie

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.7/5 ( 6 ocen )
 • 5
  5
 • 4
  0
 • 3
  1
 • 2
  0
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: