Pięć tygodni w balonie - Juliusz Verne - Książka | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Pięć tygodni w balonie (twarda)

książka

Pięć tygodni w balonie - opis produktu:

`Być może zostaną odkryte tajemnice wnętrza Afryki, które usiłowali poznać uczeni w ciągu sześciu wieków` - donosiła jedna z angielskich gazet 15 stycznia 1862 roku. Dokonać miał tego doktor Samuel Fergusson, który postanowił wraz ze swoim przyjacielem Dickiem Kennedym i służącym Joem wybrać się w podróż skonstruowanym przez siebie balonem. Jakie przygody spotkały bohaterów w czasie tej niezwykłej podróży i czy rzeczywiście udało im się poznać tajemnice wnętrza Afryki, dowiesz się, czytając tę pasjonującą, pełną zaskakujących zdarzeń książkę.
Starannie opracowane, opatrzone rzetelnymi przypisami książki z serii `Podróże z Verne`em` wydawnictwa Zielona Sowa, w nowych pełnych przekładach z języka francuskiego, rekomenduje Polskie Towarzystwo Juliusza Verne`a.

Więcej książek z serii Podróże z Verne`em

Książka Pięć tygodni w balonie pochodzi z wydawnictwa Zielona Sowa. Autorem książki jest Juliusz Verne. Należy do gatunków: dla dzieci i młodzieży, literatura przygodowa. Książka Pięć tygodni w balonie liczy 344 stron. Jej wymiary to 198x129. Oprawa jest twarda. Pięć tygodni w balonie jest częścią serii Podróże z Verne`em.
S
Szczegóły

Książkowe bestsellery z tych samych kategorii

RECENZJE - Książka - Pięć tygodni w balonie

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.5/5 ( 4 oceny )
 • 5
  2
 • 4
  2
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: