Oszczędne innowacje we współczesnym przedsiębiorstwie - Roman Tylżanowski - Książka | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Oszczędne innowacje we współczesnym przedsiębiorstwie

książka

 • Wydawnictwo Uniwersytet Szczeciński
 • Oprawa miękka
 • Ilość stron 208
 • GRATIS! Do każdego zamówienia zakładka mola książkowego!
 • Wysyłamy w 24h - 48h + czas dostawy

Oszczędne innowacje we współczesnym przedsiębiorstwie - opis produktu:

<STRONG>Innowacje są niezmiennie istotne w zarządzaniu współczesnym przedsiębiorstwem. Wyzwania zrównoważonego rozwoju, integrujące kwestie ekonomiczne, społeczne i ochrony środowiska, a także konieczność szybkiej reakcji na gwałtowane zmiany gospodarcze (jak np. globalny kryzys wywołany pandemią koronawirusa) - zmuszają do poszukiwania takich form innowacji, które będą mogły sprostać różnorodnym aspektom rzeczywistości gospodarczej.</STRONG><BR>Celem niniejszej monografii jest próba teoretycznej i empirycznej refleksji nad złożoną problematyką oszczędnych innowacji w kontekście wyzwań wynikających z zarządzania współczesną organizacją. Przedmiotem pracy jest także przedstawienie koncepcji, metod, strategii i modeli występujących w zarządzaniu oszczędnymi innowacjami w organizacji. W pracy oparto się na literaturze polsko- i obcojęzycznej, artykułach, raportach oraz źródłach internetowych. Uwzględniono również aspekty praktyczne, odnosząc się do rozwiązań i definicji stworzonych przez uznane instytucje i organizacje. Metodami, które wykorzystano, są m.in. wnioskowanie indukcyjno-dedukcyjne i ogólnie znane metody oceny jakościowej, m.in. rozbiór strukturalny czy też metoda porównań. Autorzy wyrażają nadzieję, że niniejsza monografia wypełni lukę w literaturze naukowej z zarządzania na temat oszczędnych innowacji i będzie stanowić cenne źródło wiedzy zarówno dla teoretyków, jak i praktyków zarządzania, stając się swojego rodzaju przewodnikiem w poszukiwaniu nowych możliwości rozwoju i skuteczniejszych form konkurowania. Przedstawione w opracowaniu autorskie definicje, charakterystyki, porównania, analizy i oceny pozwolą na zrozumienie i szerszą implementację tej koncepcji na krajowym i międzynarodowym rynku, co w konsekwencji doprowadzi do zrównoważenia interesów producentów i konsumentów, dla których dbałość o środowisko naturalne nie jest obojętna.<STRONG>- ze wstępu</STRONG>

Książka Oszczędne innowacje we współczesnym przedsiębiorstwie pochodzi z wydawnictwa Uniwersytet Szczeciński. Autorami książki są Roman Tylżanowski, Anna Bielawa, Joanna Markiewicz. Należy do gatunków: nauki społeczne, ekonomia i biznes. Książka Oszczędne innowacje we współczesnym przedsiębiorstwie liczy 208 stron. Jej wymiary to 170x240.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Książka
Oszczędne innowacje we współczesnym przedsiębiorstwie

0/5 ( brak ocen )
  5
  4
  3
  2
  1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.