Optymalizacja w logistyce - Adam Kucharski - Książka | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie
przeczytaj fragment odsłuchaj fragment

Optymalizacja w logistyce (miękka)

Tom 1 Modelowanie logistycznych procesów decyzyjnych

książka

Optymalizacja w logistyce, Tom 1 Modelowanie logistycznych procesów decyzyjnych - opis produktu:

Logistyka obejmuje procesy systemowego planowania i zarządzania łańcuchem dostaw, przepływem produktów oraz informacji. Procesy te mają miejsce zarówno w przypadku wielkich korporacji, jak i małych przedsiębiorstw. Ważną rolę w każdym z działów logistyki odgrywa podejmowanie decyzji dotyczących zaopatrzenia, dystrybucji, produkcji czy magazynowania. Decydenci starają się dokonywać optymalnych racjonalnych wyborów. Celem prezentowanej książki jest przybliżenie Czytelnikowi modeli i metod optymalizacyjnych wspomagających decyzje, które mogą przynieść podmiotowi gospodarczemu maksymalne korzyści, ewentualnie jak najmniejsze straty. Omówiono szerokie spektrum metod i narzędzi pozwalających przeprowadzić optymalizację elementów łańcucha logistycznego. Zaprezentowano też najnowsze wyniki badań z tego zakresu. Autorzy dołożyli starań, by język publikacji był jednocześnie matematycznie precyzyjny i przystępny.
*
Publikacja ma charakter naukowy i dydaktyczny. Naukowość wynika z uporządkowania wielu zagadnień i podporządkowania ich jednemu celowi, jakim jest optymalizacja działań logistycznych. Natomiast aspekt dydaktyczny wynika z zamieszczenia nie tylko teorii, lecz także przykładów, które doskonale ilustrują prezentowane narzędzia. Praca jest dobrze pomyślana jako materiał zawierający narzędzia dla decydentów.
Z recenzji prof. dr. hab. Józefa Stawickiego

Książka Optymalizacja w logistyce Tom 1 Modelowanie logistycznych procesów decyzyjnych, pochodzi z wydawnictwa Uniwersytet Łódzki. Autorami książki są Adam Kucharski, Iwona Konarzewska, Maciej Jewczak. Należy do gatunków: nauki społeczne, ekonomia i biznes. Książka Optymalizacja w logistyce liczy 284 stron. Oprawa jest miękka. Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej.
S
Szczegóły

Książkowe bestsellery z tych samych kategorii

Adam Kucharski, Iwona Konarzewska, Maciej Jewczak - przeczytaj też

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Książka
Optymalizacja w logistyce, Tom 1 Modelowanie logistycznych procesów decyzyjnych

0/5 ( brak ocen )
    5
    4
    3
    2
    1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.