Opowieści na dobranoc dla młodych buntowniczek - Elena Favilli - Książka | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Opowieści na dobranoc dla młodych buntowniczek (twarda)

100 historii imigrantek, które zmieniły świat

  • Promocja
    image-promocja

książka

Opowieści na dobranoc dla młodych buntowniczek, 100 historii imigrantek, które zmieniły świat - opis produktu:

Najnowsza część bestsellerowej serii Opowieści na dobranoc dla młodych buntowniczek - 100 opowieści o imigrantkach, które zmieniły i nadal zmieniają świat.

Opowieści na dobranoc dla młodych buntowniczek: 100 historii imigrantek, które zmieniły świat to już trzecia książka z tej przebojowej serii dla małych czytelniczek i czytelników. Znajdziemy w niej 100 opowieści o niesamowitych kobietach z przeszłości i z czasów współczesnych. Bohaterkami tego tomu są kobiety i dziewczęta, które z jakiegoś powodu opuściły swój ojczysty kraj: niektóre wyjechały w poszukiwaniu nowych możliwości, inne nie miały wyboru. Tym razem mamy okazję posmakować specjalności szefowej kuchni Asmy Khan, poznać tajniki międzynarodowej polityki u boku Madeleine Albright, zagłębić się w świat biznesu z Rihanną i przeżyć wiele innych przygód.

Każda z tych opowieści jest wyjątkowa, a jednak we wszystkich znajdziemy cząstkę siebie. Pomogą nam w tym piękne ilustracje artystek z całego świata.

Książka Opowieści na dobranoc dla młodych buntowniczek 100 historii imigrantek, które zmieniły świat, pochodzi z wydawnictwa Debit. Autorem książki jest Elena Favilli. Należy do gatunków: dla dzieci i młodzieży, bajki, literatura dziecięca. Książka Opowieści na dobranoc dla młodych buntowniczek liczy 224 stron. Jej wymiary to 175x241. Oprawa jest twarda.
S
Szczegóły

Książkowe bestsellery z tych samych kategorii

RECENZJE - Książka - Opowieści na dobranoc dla młodych buntowniczek, 100 historii imigrantek, które zmieniły świat

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: