Ona. Zdrowie, seksualność, ćwiczenia mięśni dna miednicy - Kamila Raczyńska-Chomyn - Książka | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Ona. Zdrowie, seksualność, ćwiczenia mięśni dna miednicy

 • Bestseller
  image-bestseller
 • Promocja
  image-promocja

książka

 • Wydawnictwo Znak
 • Oprawa miękka
 • Ilość stron 320
 • Wysyłka 24h + czas dostawy
 • Okazje na książki w promocji!

Ona. Zdrowie, seksualność, ćwiczenia mięśni dna miednicy - opis produktu:

Wiele kobiet nigdy nie widziało swojej waginy, nie przeżyło orgazmu ani nie wie, gdzie ma mięśnie dna miednicy. Niejedna dała sobie wmówić, że ból miesiączkowy lub w trakcie współżycia to `taka pani uroda`. Wiele kobiet milczy w samotności, bo myśli, że tylko one tak mają.

A jakie są twoje intymne problemy, o których wstydzisz się powiedzieć nawet przyjaciółce?

Daj się poprowadzić Ewelinie Tyszko-Bury i Kamili Raczyńskiej-Chomyn, ekspertkom w dziedzinie zdrowia intymnego.

Dowiedz się, co jest normą, a co powinno cię zaniepokoić, i kiedy trzeba udać się do konkretnego specjalisty.
Naucz się, jak ćwiczyć i relaksować mięśnie dna miednicy (MDM), żeby zadbać o swoją postawę i... doznać jeszcze więcej przyjemności w łóżku.
Przekonaj się, że możesz uniknąć PMS i mieć bezbolesne miesiączki.

Pierwszy kompleksowy i nowoczesny poradnik o zdrowiu intymnym i seksualnym kobiet

Ewelina Tyszko-Bury - osteopatka, fizjoterapeutka. Dzięki swojej pracy nauczyła się słuchać kobiecego ciała. Od dziewięciu lat zgłębia tajniki pracy z pacjentkami z problemami ginekologicznymi. Ma to szczęście, że kocha to, co robi.

Kamila Raczyńska-Chomyn - edukatorka seksualna, instruktorka treningu mięśni dna miednicy, doula i autorka projektu Dobre Ciało, w ramach którego pomaga kobietom wrócić do siebie po trudnych zdarzeniach, takich jak poronienie lub doświadczenie przemocy, i na nowo cieszyć się własnym ciałem. Wspiera kobiety w poszukiwaniu przyjemności i radości płynących z eksplorowania seksualności.

Gdy zaczynałyśmy wspólną pracę nad książką, wiedziałyśmy, że to będzie wspaniała przygoda, ponieważ przyjaźnimy się i współpracujemy ze sobą od 2016 roku, wspierając na co dzień kobiety w powrocie do zdrowia fizycznego i psychicznego po bardzo różnych doświadczeniach. Miałyśmy też jasną wizję tego, jak chcemy, by ta książka wyglądała. Zależało nam na przekazaniu ci wiedzy w przystępny, czuły sposób (dokładnie tak, jak robimy to, pracując w gabinecie) oraz na wyraźnym dwugłosie. Dlatego rozdziały autorstwa Eweliny Tyszko-Bury dotyczą kwestii medycznych, a jej rozmówczyniami i rozmówcami są lekarki oraz lekarze różnych specjalizacji. Natomiast rozdziały autorstwa Kamili Raczyńskiej-Chomyn odnoszą się do emocji, psychiki oraz zjawisk społecznych powiązanych z seksualnością i ze zdrowiem intymnym.

Chcemy wyraźnie zaznaczyć, że nie było naszą ambicją stworzenie kompendium, w którym znajdziesz wszystkie - od A do Z - kwestie związane z twoją seksualnością i zdrowiem. Nie pisałyśmy na przykład o laktacji czy o depresji poporodowej, ponieważ doszłyśmy do wniosku, że na rynku jest już sporo publikacji wyczerpujących powyższe zagadnienia. Bardziej zależało nam na poruszeniu tematów, o których rzadko się pisze, oraz na pokazaniu ci (być może) nowej perspektywy, z której możesz spojrzeć na kwestie swojego zdrowia intymnego.

(od Autorek)

Problem bolesnych miesiączek i bolesnego współżycia bardzo często pojawia się jako temat konsultacji w gabinecie osteopatycznym. Mimo to może ci się wydawać, że tylko ty doświadczasz takich dolegliwości - bo w zasadzie ból miesiączkowy, który nie pozwala ci funkcjonować, jest przez społeczeństwo traktowany jako norma, a co do współżycia przecież `wszyscy` uprawiają cudowny seks i nikomu niczego nie brakuje do szczęścia. Od razu wyprowadzę cię z błędu. Tak nie jest. Bardzo wiele kobiet boryka się z problemami bolesnego współżycia czy bolesnych miesiączek. Chciałabym, abyś po tej rozmowie była pewna, że miesiączka i współżycie nie muszą boleć.

(fragment książki)

Ona. Zdrowie, seksualność, ćwiczenia mięśni dna miednicy - o czym jest książka?


Przed Tobą kolejna pozycja książkowa warta uwagi- Ona. Zdrowie, seksualność, ćwiczenia mięśni dna miednicy, od Kamila Raczyńska-Chomyn, Ewelina Tyszko-Bury. Ona. Zdrowie, seksualność, ćwiczenia mięśni dna miednicy spełnia wszystkie cechy swojego gatunku, przypadnie więc do gustu nawet tym najbardziej wymagającym czytelnikom. Jeśli zainteresowała Cię ta pozycja, sięgnij po inne tytuły autora- Kamila Raczyńska-Chomyn, Ewelina Tyszko-Bury. Nie będziesz żałował! Ona. Zdrowie, seksualność, ćwiczenia mięśni dna miednicy i o wiele więcej tylko na Gandalf.com.pl!

Książka Ona. Zdrowie, seksualność, ćwiczenia mięśni dna miednicy pochodzą z wydawnictwa Znak. Autorami książki są Kamila Raczyńska-Chomyn, Ewelina Tyszko-Bury. Należy do gatunków: poradniki, miłosne i partnerskie, zdrowie, dla kobiet. Książka Ona. Zdrowie, seksualność, ćwiczenia mięśni dna miednicy liczy 320 stron. Jej wymiary to 168x232. Oprawa jest miękka.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Promocje: wysyłka 24h,  Znak - najlepsze tytuły
Wydawnictwa: Znak
Kategoria: poradniki,  miłosne i partnerskie,  zdrowie,  dla kobiet
Wydawnictwo: Znak
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Wymiary: 168x232
Ilość stron: 320
ISBN: 9788324075799
Wprowadzono: 21.02.2022

RECENZJE - książki - Ona. Zdrowie, seksualność, ćwiczenia mięśni dna miednicy - Kamila Raczyńska-Chomyn, Ewelina Tyszko-Bury

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: