Odwracanie procesów nowotworowych - Andrzej Więckowski - Książka | Gandalf.com.pl
tel: +48 42 252 39 23 email: info@gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Odwracanie procesów nowotworowych (miękka)

Lekarze praktycy dla pacjentów i lekarzy

książka

 • Wydawnictwo Egida Consulting
 • Oprawa miękka
 • Ilość stron 290
 • GRATIS! Do każdego zamówienia zakładka mola książkowego!
 • Wysyłamy jutro
  Wyślemy jeszcze dziś!
 • Odbiór w Łodzi już jutro

Odwracanie procesów nowotworowych, Lekarze praktycy dla pacjentów i lekarzy - opis produktu:

Od Autorów

Książkę napisaną z obserwacji zjawisk przez lekarzy praktyków, nie naukowców, dedykujemy naszym pacjentom, którzy doznali łaski uzdrowienia. Polecamy ją również kolegom lekarzom, aby zechcieli swoją rozległą wiedzę skonfrontować z faktami, a wnioski wykorzystać dla dobra naszego podmiotu powołania - pacjentów. Stoimy w obliczu epidemii chorób nowotworowych i cywilizacyjnych. `Leczyć` czy `wyleczyć` może stanowić istotę większości działań grup interesu nad upowszechnianą wiedzę naukową.

Andrzej Więckowski:

`Standardowej chemioterapii nie zaakceptowałem i nie przyjąłem. Potrzeba swobodnego decydowania o swoim `być albo niebyć` jest elementarnym sposobem realizowania swojej woli i godności. Nie chciałem umierać jak niewolnik ze świadomością, że obowiązujące przepisy skażą mnie na oczekiwanie pomocy od bliskich mi osób. Wiedziałem, że chemioterapia i radioterapia uszkodzą moje narządy i krew. Chciałem, dopóki mogę, żyć pełnią życia nie jako kaleka, ofiara medycznych procedur. Bo przecież miałem umrzeć. To wiedziałem. Znałem, jako lekarz, statystyki. Nie miałem prawa liczyć na cud. Cud się zdarzył. Teraz pragnę to oddać innym. To mój imperatyw i powołanie.`

Adam Przygoda:

`Mam ogromną nadzieję, że osoby, kt.re tę książkę przeczytają, znajdą coś cennego i wartościowego dla siebie. Wierzę też, że stanie się ona przyczynkiem do dalszej wspólnej pracy z korzyścią dla naszych pacjentów. Ośmielam się także mieć wiarę w to, że nasza praca stanie się kolejną inspiracją do połączenia różnych rodzajów medycyny w jedną - medycynę o wymiarze holistycznym i zintegrowanym. Lekarze, terapeuci, wszyscy, którym zależy na zdrowiu: złączmy się RAZEM we wspólnej walce o NASZE zdrowie, ponieważ ono właśnie jest naszym największym skarbem.`

O książce:

Prof. dr hab. n. med. Andrzej Frydrychowski:

Jak się czuje lekarz jako pacjent? Czy kiedyś pobrane nauki są adekwatne do tego, co krytycznie obserwuje, stosując `inne` metody leczenia. Czy sam, mając wydany `wyrok`, nie podda się presji sztywnych algorytmów leczenia? Czy powrót do natury, reguł ustalonych przez miliony lat ewolucji, sprawdzi się? Trudna decyzja, co zrobić, zastosować się do leczenia nowotworu ustalonego przez współczesną naukę z wynikiem z reguły kończącym się zejściem śmiertelnym czy zastosować powrót do leczenia według medycyny zintegrowanej, zadbać o wyrównanie przyczyn powstania choroby. Może takie postępowanie pozwoli organizmowi wygrać walkę z nią.

O tym czytelnik dowie się z książki doktorów Andrzeja Więckowskiego i Adama Przygody. Czytelnik znajdzie w niej informacje, które dotychczas były ukrywane lub celowo pomijane. Są to informacje bezcenne z punktu widzenia pacjenta, a opisane przez lekarzy potrafiących myśleć logicznie, wyciągać właściwe wnioski z obserwacji i nie bojących się wykroczyć poza utarte szlaki. Jeden z autorów chory na raka odważył się złamać stereotypy leczenia i wygrał. Tą wiedzą dzielą się z czytelnikiem autorzy książki, którzy zadali sobie pytanie: dlaczego? Dlaczego doszło do zachorowania i co trzeba było zmienić w swoim życiu, ażeby osiągnąć cel - wyleczenie. Jeżeli my postąpimy podobnie, to również mamy dużą szansę na wygraną.

Książka Odwracanie procesów nowotworowych Lekarze praktycy dla pacjentów i lekarzy pochodzi z wydawnictwa Egida Consulting. Autorami książki są Andrzej Więckowski, Adam Przygoda. Należy do gatunków: nauki przyrodnicze, medycyna, poradniki, zdrowie. Książka Odwracanie procesów nowotworowych liczy 290 stron. Jej wymiary to 150x210. Oprawa jest miękka.
S
Szczegóły

Książkowe bestsellery z tych samych kategorii

 • Recenzje

  Recenzje

  image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
 • Książka

 • Odwracanie procesów nowotworowych, Lekarze praktycy dla pacjentów i lekarzy

0/5 ( brak ocen )
  5
  4
  3
  2
  1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.