Ochrona klienta na rynku ubezpieczeniowym - Aldona Piotrowska - Książka | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Ochrona klienta na rynku ubezpieczeniowym (miękka)

Studium publicznoprawne

książka

Ochrona klienta na rynku ubezpieczeniowym, Studium publicznoprawne - opis produktu:

Książka Aldony Piotrowskiej stanowi ciekawe opracowanie trudnego zagadnienia. Zawarte w niej twierdzenia są właściwie uzasadnione, ale jednocześnie prowokują do dyskusji. Szczególnie cenne są przedstawione w pracy uwagi de lege ferenda wskazujące na niedoskonałości obowiązujących uregulowań dotyczących publicznoprawnej ochrony klienta na rynku ubezpieczeniowym. Dzięki uwzględnieniu w jak najszerszym zakresie propozycji zawartych w prezentowanej pracy, prawo dotyczące analizowanych aspektów prowadzenia działalności gospodarczej na rynku ubezpieczeniowym może stać się bardziej uporządkowane i spójne oraz bezpieczne dla klienta i całego rynku finansowego.
z recenzji prof. dr hab. Anny Walaszek-Pyzioł

Książka Ochrona klienta na rynku ubezpieczeniowym Studium publicznoprawne, pochodzi z wydawnictwa SCHOLAR. Autorem książki jest Aldona Piotrowska. Należy do gatunków: nauki społeczne, prawo, pracy i ubezpieczeń społecznych, inne. Książka Ochrona klienta na rynku ubezpieczeniowym liczy 515 stron. Oprawa jest miękka. Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Książka
Ochrona klienta na rynku ubezpieczeniowym, Studium publicznoprawne

0/5 ( brak ocen )
    5
    4
    3
    2
    1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.