Oblężenie i nawałnica / Leigh Bardugo 38,90 zł | Książka w Gandalf.com.pl
Kategorie

Oblężenie i nawałnica (twarda)

Trylogia Grisza, tom II

książka

  • Wydawnictwo Mag
  • Oprawa twarda
  • GRATIS! Do każdego zamówienia zakładka mola książkowego!
  • Wysyłamy w 24h - 48h + czas dostawy

Oblężenie i nawałnica, Trylogia Grisza, tom II - opis produktu:

Żołnierka. Przywoływaczka. Święta.

Moc Aliny Starkov wzrosła, ale wszystko ma swoją cenę. Jest Przywoływaczką Słońca, poszukiwaną na Morzu Prawdziwym, prześladowaną wspomnieniem swoich ofiar w Fałdzie Cienia. Niestety ona i Mal nie zdołają zbyt długo wymykać się wrogom.

Zmrocz bardziej niż kiedykolwiek dotąd pragnie posiąść moc Aliny i posłużyć się nią dla zdobycia ravkańskiego tronu. Nie mając na kogo liczyć, Alina przyjmuje pomoc niesławnego korsarza i wyrusza, żeby poprowadzić armię griszów.

Kiedy jednak zostaje odkryta prawda o przeznaczeniu Aliny, dziewczyna pogrąża się jeszcze bardziej w śmiertelnie niebezpiecznej grze Zmrocza i zakazanej magii, coraz bardziej oddala się od własnego człowieczeństwa. Aby ratować kraj, będzie musiała wybrać między mocą a miłością, o której zawsze myślała, że będzie stanowić dla niej azyl. Nie ma zwycięstwa bez ofiary, a tylko ona może stawić czoło nadciągającej nawałnicy.

inne wydania :

produkt cyfrowy
  • -20%

E-book

S
Szczegóły

Książkowe bestsellery z tych samych kategorii

  • -42%
Jezioro Ciszy INNI

Anne Bishop

miękka
26,04 zł 44.90
  • -30%
Pucio umie opowiadać

Marta Galewska-Kustra

twarda
27,93 zł 39.90
  • -35%
Dziennik 29 Interaktywna gra książkowa

PRACA ZBIOROWA

miękka
19,39 zł 29.84
  • -30%
Karpie bijem

Andrzej Pilipiuk

miękka
27,87 zł 39.81
  • -30%
Trzy kroki od siebie (okładka filmowa)

Rachael Lippincott

miękka
24,37 zł 34.82

Leigh Bardugo - przeczytaj też

Język Cierni

Leigh Bardugo

twarda
38,90 zł
  • -28%
Królestwo kanciarzy

Leigh Bardugo

twarda
32,32 zł 44.89
Szóstka wron

Leigh Bardugo

twarda
38,90 zł
  • -30%
Zniszczenie i odnowa

Leigh Bardugo

twarda
27,23 zł 38.90

Zobacz również

  • -30%
Dragon Age. Cesarstwo masek

Peter Weeks

miękka
27,92 zł 39.88
  • -30%
Krocząc w strachu Herezja horusa

James Swallow

miękka
33,53 zł 47.89
  • -30%
Więźniowie szarości

Christine Lynn Herman

miękka
25,77 zł 36.81
  • -30%
Zakon drzewa pomarańczy Tom 1

Samantha Shannon

miękka
27,92 zł 39.88
  • -30%
Zakon drzewa pomarańczy Tom 2

Samantha Shannon

miękka
27,92 zł 39.88
  • -30%
Magia Cierni

Margaret Rogerson

miękka
31,34 zł 44.78
  • RRecenzje
  • Książka
  • Oblężenie i nawałnica, Trylogia Grisza, tom II
0/5 ( brak ocen )
    5
    4
    3
    2
    1
imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Uwaga!!! Nie jesteś zalogowany. zaloguj się by zgłosić recenzję do konkursu i mieć szansę na wygraną w cotygodniowym plebiscycie!

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.

Ciekawe pomysły Gandalfa

  • 37.88 zł
    34.47 zł

    Powieść łącząca emocje Gladiatora Ridleya Scotta z autentyzmem Plutonu Olivera Stonea. Za Rzym, za towarzyszy broni! Drugi - po Krwawym lesie - tom przygód legionisty Feliksa-Corvusa Wojenny weteran prezentuje kolejną doskonałą powieść idealną dla fanów Bernarda Cornwella, Simona...

  • `Oblężenie Jadotville` to niesamowita historia, która przez ponad 40 lat owiana była tajemnicą, a żołnierze Kampanii A przez długi czas nie zostali uhonorowani za swoje poświęcenie i zasługi. Declan Power jako pierwszy opowiada pełną historię tego starcia, a jego opowieść stała się kanwą...

  • 34.91 zł

    Jest sierpień 1813 roku. Gdańsk Kończy się przerwa w oblężeniu miasta przez wojska rosyjskie i pruskie, ale za murami wcale nie jest spokojnie. Upadek twierdzy próbują przyspieszyć szpiedzy. Naprzeciw nich staje kapitan Savigny, znany z bezwzględności oficer gubernatora Gdańska, generała Jeana...

  • Książka traktuje tytułową figurę oblężenia jako uniwersalny wzór postrzegania świata i indywidualnych zachowań. Autorzy, zainspirowani pomysłem Jerzego Kwiatkowskiego o polskim archetypie oblężenia, rozpatrują ten problem, analizując twórczość Zygmunta Haupta, Józefa Wittlina, Gustawa...

  • 27.00 zł
    22.95 zł

    Książka traktuje tytułową figurę oblężenia jako uniwersalny wzór postrzegania świata i indywidualnych zachowań. Autorzy, zainspirowani pomysłem Jerzego Kwiatkowskiego o polskim archetypie oblężenia, rozpatrują ten problem, analizując twórczość Zygmunta Haupta, Józefa Wittlina, Gustawa...

  • Książka traktuje tytułową figurę oblężenia jako uniwersalny wzór postrzegania świata i indywidualnych zachowań. Autorzy, zainspirowani pomysłem Jerzego Kwiatkowskiego o polskim archetypie oblężenia, rozpatrują ten problem, analizując twórczość Zygmunta Haupta, Józefa Wittlina, Gustawa...