Nowoczesna diagnostyka skolioz - Sandra Trzcińska - Książka | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Nowoczesna diagnostyka skolioz

  • Promocja
    image-promocja

książka

Wydawnictwo PZWL
Data wydania 2022
Oprawa miękka
Ilość stron 526
  • Wysyłamy w 24h - 48h + czas dostawy
  • Okazje na książki w promocji!

Nowoczesna diagnostyka skolioz - opis produktu:

W ostatnich latach wraz z rozwojem fizjoterapii w Polsce zwiększono kompetencje fizjoterapeutów. Idący w parze rozwój medycyny i technologii sprawił, że przy zastosowaniu nowoczesnych sposobów badania terapia stała się bardziej celowana i indywidualnie dostosowana do schorzenia oraz możliwości pacjenta.

Diagnostyka radiologiczna pozwala na zdiagnozowanie skoliozy i ocenę struktury kostnej kręgosłupa, natomiast nieinwazyjna na przeanalizowanie w krótkim odstępie czasu podjętych kroków leczniczych, w tym doboru zaopatrzenia ortopedycznego pod kątem klinicznym. Nowoczesne aparaty nie tylko diagnozują postawę pacjenta, lecz także eliminują błędy i weryfikują zastosowaną terapię.

W publikacji omówiono aktualnie stosowane metody diagnozowania skoliozy: badanie fizjoterapeutyczne, diagnostykę obrazową (badanie radiologiczne oraz ultrasonograficzne) oraz diagnostykę komputerową (Scolioscan, System DIERS, Spine 3D, System Zebris).

Nowoczesna diagnostyka skolioz - o czym jest książka?


Przed Tobą kolejna pozycja książkowa warta uwagi- Nowoczesna diagnostyka skolioz, od Sandra Trzcińska. Nowoczesna diagnostyka skolioz spełnia wszystkie cechy swojego gatunku, przypadnie więc do gustu nawet tym najbardziej wymagającym czytelnikom. Jeśli zainteresowała Cię ta pozycja, sięgnij po inne tytuły autora- Sandra Trzcińska. Nie będziesz żałował! Nowoczesna diagnostyka skolioz i o wiele więcej tylko na Gandalf.com.pl!

Książka Nowoczesna diagnostyka skolioz pochodzi z wydawnictwa PZWL. Autorem książki jest Sandra Trzcińska. Należy do gatunków: książki dla fizjoterapeutów, książki o lekarzach, książki o medycynie, książki o mózgu, nauki przyrodnicze, medycyna. Książka Nowoczesna diagnostyka skolioz liczy 526 stron. Jej wymiary to 165x235. Oprawa jest miękka.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Kategoria: książki dla fizjoterapeutów,  książki o lekarzach,  książki o medycynie,  książki o mózgu,  nauki przyrodnicze,  medycyna
Wydawnictwo: PZWL
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Rok publikacji: 2022
Wymiary: 165x235
Ilość stron: 526
ISBN: 9788301223298
Wprowadzono: 22.06.2022

Książkowe bestsellery z tych samych kategorii

RECENZJE - książki - Nowoczesna diagnostyka skolioz - Sandra Trzcińska

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: