Niezwykła podróż - Silvio Camboni - Książka | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie
 • Promocja
  image-promocja

Niezwykła podróż, Tom 4 - opis produktu:

Wielka Brytania, rok 1927. Po wielu latach spędzonych w szkole z internatem, Emilien i Noemie zostają przywiezieni do rodzinnej rezydencji. Mieszkają w niej razem z Alexandrem, ojcem Emiliena, którego udało im się wyrwać ze szponów Trzeciej Osi. Ta tajemnicza sekretna organizacja ma niestety w swoich szeregach rodziców Noemie. Uciekając, zostawili oni naszą dwójkę łowców przygód z wieloma pytaniami. Jaką naprawdę ogrywają rolę w w Trzeciej Osi? Jaki cel przyświeca robotom ingerującym w toczący się konflikt światowy? Czy Noemi zobaczy ponownie swoich rodziców?

W poszukiwaniu odpowiedzi dzieci wyruszają do San Francisco, gdzie nieoczekiwany partner pokaże im, że ich rodzina nie odkryła jeszcze przed nimi wszystkich swoich tajemnic...

Niezwykła podróż - o czym jest książka?


Przed Tobą kolejna pozycja książkowa warta uwagi- Niezwykła podróż, od Silvio Camboni, Denis-Pierre Filippi. Niezwykła podróż spełnia wszystkie cechy swojego gatunku, przypadnie więc do gustu nawet tym najbardziej wymagającym czytelnikom. Jeśli zainteresowała Cię ta pozycja, sięgnij po inne tytuły autora- Silvio Camboni, Denis-Pierre Filippi. Nie będziesz żałował! Niezwykła podróż i o wiele więcej tylko na Gandalf.com.pl!

Niezwykła podróż - opinie


Jeśli nadal nie jesteś pewny książki Niezwykła podróż, zapoznaj się z ocenami i recenzjami naszych klientów. Może oni przekonają Cię, że Niezwykła podróż - Silvio Camboni, Denis-Pierre Filippi to pozycja warta Twojej uwagi. Po przeczytaniu książki Niezwykła podróż nie zapomnij zostawić swojej recenzji i wziąć udziału w konkursie! Wybierz książkę Niezwykła podróż, sprawdź inne tytuły, których autorem jest Silvio Camboni, Denis-Pierre Filippi i przeczytaj biografię. To wszystko tylko na Gandalf.com.pl!
Zobacz pozostałe recenzje!

Książka Niezwykła podróż Tom 4, pochodzi z wydawnictwa KURC. Autorami książki są Silvio Camboni, Denis-Pierre Filippi. Należy do gatunków: komiks, historyczny, wojenny. Książka Niezwykła podróż liczy 48 stron. Jej wymiary to 290x215. Oprawa jest miękka.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Kategoria: komiks,  historyczny,  wojenny
Wydawnictwo: KURC
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Wymiary: 290x215
Ilość stron: 48
ISBN: 978-83-950849-3-5
Wprowadzono: 19.09.2018

Silvio Camboni, Denis-Pierre Filippi - przeczytaj też

RECENZJE - książki - Niezwykła podróż, Tom 4 - Silvio Camboni, Denis-Pierre Filippi

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.1/5 ( 7 ocen )
 • 5
  4
 • 4
  1
 • 3
  1
 • 2
  1
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję:

ilo99

ilość recenzji:2046

20-01-2021 12:10

Przeczytałam siłą rozpędu, licząc na to, że w końcu intryga się rozjaśni, a wszystkie niedomówienia staną się klarowne. Nic z tego. Autorzy wyjawili tylko oczywiste tajemnice, których średnio uważny czytelnik sam już się domyślił. Ot, choćby - kim jest tajemnicza ciocia. Reszta zagadek zostanie rozwiązana w kolejnym odcinku. Albo następnym. Chyba już nie mam cierpliwości. Irytuje mnie zbyt wiele czynników ? kreska (zupełnie nie w moim guście, nawet piękne kobiety w wykonaniu autorów przypominają wyłupiastookie żaby), tłumaczenie, narracja. Po co się męczyć? Zmarnowany pomysł na ciekawy komiks. I to przez brak dopracowania szczegółów. Opcja jakoś to będzie z reguły daje mizerny efekt końcowy. I tak jest w tym przypadku.

Czy recenzja była pomocna?