Niesforne zwierzaki - Aniela Cholewińska-Szkolik - Książka | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Niesforne zwierzaki (miękka)

Misia i jej mali pacjenci

  • Promocja
    image-promocja

książka

Niesforne zwierzaki, Misia i jej mali pacjenci - opis produktu:

Misia wraz ze swoim psem Popikiem oraz dziadkiem Tadeuszem wyjeżdżają na wieś. Dziewczynka kocha spacerować po lesie. Wraz z Popikiem biegają po łąkach, uczestniczą w ognisku oraz pomagają w gospodarstwie.

Tak niesfornych pacjentów Misia jeszcze nie leczyła. Poznacie klacz wujka Henia, zadziornego byczka, który zaplątał się w drut kolczasty oraz małego perkoza, które nieroztropnie odłączył się od swojej rodziny. Czy Misi uda się i tym razem pomóc wszystkim potrzebującym zwierzętom?

`Misia i jej mali pacjenci` to seria stworzona przez Anielę Cholewińską-Szkolik. Główną bohaterką jest dziewczynka Misia, która z pomocą swojego psa Popika leczy zwierzęta - te małe i te duże, te domowe i dzikie. Klinika Misi to nic innego jak domek na drzewie, dlatego to miejsce nazwała `Lipową Kliniką`. Dziadek Misi, pan Tadeusz jest weterynarzem, ale tylko Misia rozumie język zwierząt, dlatego jest wyjątkową i najlepszą weterynarką!

Więcej książek z serii Misia i jej mali pacjenci

Książka Niesforne zwierzaki Misia i jej mali pacjenci, pochodzi z wydawnictwa Zielona Sowa. Autorem książki jest Aniela Cholewińska-Szkolik. Należy do gatunków: dla dzieci i młodzieży, literatura dziecięca. Książka Niesforne zwierzaki liczy 48 stron. Jej wymiary to 195x240. Oprawa jest miękka. Niesforne zwierzaki jest częścią serii Misia i jej mali pacjenci.
S
Szczegóły

Książkowe bestsellery z tych samych kategorii

RECENZJE - Książka - Niesforne zwierzaki, Misia i jej mali pacjenci

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: