Nieruchomość w gospodarce rynkowej - Ewa Kucharska-Stasiak - Książka | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Nieruchomość w gospodarce rynkowej

książka

Wydawnictwo PWN
Oprawa miękka
Ilość stron 296
 • Dostępność niedostępny
 • Okazje na książki w promocji!

Nieruchomość w gospodarce rynkowej - opis produktu:

Autorka: Wyjaśnia specyfikę nieruchomości jako obiektu prawnego i jako towaru. Przedstawia rynek nieruchomości jako element rynku kapitałowego i migrację kapitału pomiędzy segmentami tego rynku. Omawia sposoby określania wartości nieruchomości w warunkach rynkowych. Analizuje trendy, jakim podlegają rozwinięte rynki nieruchomości. Przedstawia syntetyczną koncepcję rynku nieruchomości z uwzględnieniem roli interwencjonizmu państwowego. Prezentuje problematykę zarządzania nieruchomościami.
Podręcznik ma charakter interdyscyplinarny. Postawione przez Autorkę tezy są ilustrowane danymi statystycznymi. Dla ułatwienia przyswajania treści, każdy rozdział zakończony jest podsumowaniem i pytaniami kontrolnymi.

Nieruchomość w gospodarce rynkowej - o czym jest książka?


Przed Tobą kolejna pozycja książkowa warta uwagi- Nieruchomość w gospodarce rynkowej, od Ewa Kucharska-Stasiak. Nieruchomość w gospodarce rynkowej spełnia wszystkie cechy swojego gatunku, przypadnie więc do gustu nawet tym najbardziej wymagającym czytelnikom. Jeśli zainteresowała Cię ta pozycja, sięgnij po inne tytuły autora- Ewa Kucharska-Stasiak. Nie będziesz żałował! Nieruchomość w gospodarce rynkowej i o wiele więcej tylko na Gandalf.com.pl!

Książka Nieruchomość w gospodarce rynkowej pochodzi z wydawnictwa PWN. Autorem książki jest Ewa Kucharska-Stasiak. Należy do gatunków: Książki o biznesie, książki o ekonomii, książki o giełdzie, książki o inwestowaniu, książki o marketingu, nauki społeczne. Książka Nieruchomość w gospodarce rynkowej liczy 296 stron. Jej wymiary to 167x238.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Kategoria: Książki o biznesie,  książki o ekonomii,  książki o giełdzie,  książki o inwestowaniu,  książki o marketingu,  nauki społeczne
Wydawnictwo: PWN
Oprawa: miękka
Wymiary: 167x238
Ilość stron: 296
ISBN: 978-83-01-14629-0
Wprowadzono: 08.11.2012

Książkowe bestsellery z tych samych kategorii

RECENZJE - książki - Nieruchomość w gospodarce rynkowej - Ewa Kucharska-Stasiak

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.6/5 ( 19 ocen )
 • 5
  15
 • 4
  2
 • 3
  1
 • 2
  1
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: