Niepłodność i rozród wspomagany - Jerzy Radwan - Książka | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Niepłodność i rozród wspomagany (twarda)

książka

 • Wydawnictwo Termedia
 • Oprawa twarda
 • Ilość stron 350
 • Dostępność niedostępny
 • Okazje na książki w promocji!

Niepłodność i rozród wspomagany - opis produktu:

Medycyna rozrodu korzysta z osiągnięć ginekologii, endokrynologii, andrologii, urologii, genetyki, immunologii, biologii, a nawet psychologii. Olbrzymi postęp, zwłaszcza w ostatnich 30 latach, umożliwił spełnienie marzeń wielu par o posiadaniu potomstwa. Jednocześnie ciągle poszerzana znajomość fizjologii i patologii rozrodu kobiety i mężczyzny warunkuje prawidłowe, skuteczne, zgodne z wiedzą opartą na faktach (Evidence Based Medicine) leczenie niepłodności [...]

Książkę pod redakcją profesorów Jerzego Radwana i Sławomira Wołczyńskiego (członków zespołu, którego praca uwieńczona została w 1987 r. narodzinami pierwszego w Polsce dziecka w wyniku zapłodnienia pozaustrojowego) zatytułowaną `Niepłodność i rozród wspomagany` należy uznać za niezmiernie potrzebną. Jest ona cennym źródłem wiedzy z fizjologii i zaburzeń płodności u kobiety i mężczyzny, a także zbiorem praktycznych rekomendacji dających odpowiedź na pytanie, jak w procesie diagnostyczno-terapeutycznym postępować z niepłodną parą. Wierzę, że monografia spełni oczekiwania nie tylko lekarzy zajmujących się leczeniem niepłodności, lecz także par oczekujących na potomstwo.

Z recenzji prof. dr. hab. n. med. Stanisława Radowickiego
konsultanta krajowego ds. ginekologii i położnictwaMonografia jest bardzo potrzebnym podręcznikiem zarówno dla lekarzy specjalizujących się, jak i specjalistów, którzy w swojej codziennej praktyce spotykają się z problemami niepłodności. Autorzy są lekarzami praktykami, którzy dzielą się nie tylko aktualną wiedzą teoretyczną, lecz także własnym doświadczeniem. Publikacja ilustrowana jest licznymi tabelami, rycinami i kolorowymi zdjęciami, co znacznie ułatwia zrozumienie przedstawianych zagadnień [...]

Gratuluję Redaktorom i Autorom książki podjęcia bardzo ważnego i trudnego dla większości lekarzy zagadnienia i stworzenia dzieła, które z pewnością spełni oczekiwania nie tylko środowiska ginekologów.

Z recenzji prof. dr. hab. n. med. Przemysława Oszukowskiego
prezesa elekta Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego

Niepłodność i rozród wspomagany - o czym jest książka?


Przed Tobą kolejna pozycja książkowa warta uwagi- Niepłodność i rozród wspomagany, od Jerzy Radwan, Sławomir Wołczyński. Niepłodność i rozród wspomagany spełnia wszystkie cechy swojego gatunku, przypadnie więc do gustu nawet tym najbardziej wymagającym czytelnikom. Jeśli zainteresowała Cię ta pozycja, sięgnij po inne tytuły autora- Jerzy Radwan, Sławomir Wołczyński. Nie będziesz żałował! Niepłodność i rozród wspomagany i o wiele więcej tylko na Gandalf.com.pl!

Książka Niepłodność i rozród wspomagany pochodzi z wydawnictwa Termedia. Autorami książki są Jerzy Radwan, Sławomir Wołczyński. Należy do gatunków: nauki przyrodnicze, medycyna. Książka Niepłodność i rozród wspomagany liczy 350 stron. Jej wymiary to 170x240. Oprawa jest twarda.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Kategoria: nauki przyrodnicze,  medycyna
Wydawnictwo: Termedia
Oprawa: twarda
Okładka: twarda
Wymiary: 170x240
Ilość stron: 350
ISBN: 9788362138562
Wprowadzono: 10.08.2012

RECENZJE - książki - Niepłodność i rozród wspomagany - Jerzy Radwan, Sławomir Wołczyński

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.8/5 ( 12 ocen )
 • 5
  10
 • 4
  1
 • 3
  1
 • 2
  0
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: