Nawyki warte miliony - Brian Tracy - Książka | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie
odsłuchaj fragment

Nawyki warte miliony (twarda)

Jak nauczyć się zachowań przynoszących bogactwo

książka

Nawyki warte miliony, Jak nauczyć się zachowań przynoszących bogactwo - opis produktu:

Wielu ludzi zadaje sobie pytanie, dlaczego niektórzy odnoszą większe sukcesy niż inni. Jeśli zamiast szukać prawdziwej odpowiedzi, wolisz zadowolić się czymś w rodzaju `świat nie jest sprawiedliwy` albo `tylko osoby mające niezwykłe szczęście mogą być spełnione i bogate`, nie musisz czytać tej książki. Jeśli jednak uważasz, że odpowiadasz za swoje życie, i chcesz osiągać ambitne cele, dzięki książce Nawyki warte miliony dowiesz się, jak to zrobić. Być może już wiesz, że nawyki kształtują życie i że zależy od nich ogromna większość naszych myśli, przekonań i działań. Tylko jak zapanować nad nawykami, aby upragniony sukces stał się rzeczywistością?

Z tej publikacji dowiesz się, czym są `nawyki milionerów` - czyli ludzi, którzy zbudowali fortuny w ciągu jednego pokolenia. Poznasz skuteczne metody, jak myśleć efektywniej, podejmować lepsze decyzje i działać skuteczniej. Przeczytasz też o technikach zarządzania finansami, zdecydowanie ułatwiających osiąganie niektórych celów. Jednak Twoim najważniejszym zadaniem będzie praca nad własnym charakterem: masz się stać wspaniałym człowiekiem. Kimś, kto nadaje kierunek w swojej społeczności i stanowi wzór doskonałości. Aby to osiągnąć, musisz popracować nad własnymi nawykami: wybrać te potrzebne i konsekwentnie je utrwalać. Twój sukces przyjdzie - wystarczy, że świadomie wyuczysz się pożądanych zachowań!

Brian Tracy to fenomen na skalę światową. Świetnie wykształcony, odnoszący spektakularne sukcesy, charyzmatyczny mówca i motywujący trener. Jest autorem inspirujących książek, które raz po raz podbijają rankingi bestsellerów księgarni Amazon.com, Merlin.pl czy EMPiK.

W Polsce znany m.in. dzięki takim tytułom, jak: Zjedz tę żabę, Punkt zwrotny czy Sposób na sukces. Teraz nareszcie szykuje szturm na listę przebojów w onepress.pl.

Brian Tracy to ekspert w zakresie rozwoju osobistego oraz sukcesu zawodowego, charyzmatyczny mówca, przemawiający co roku do ponad 450 tysięcy osób. Ma rzadką umiejętność prowadzenia szkoleń w sposób, który pobudza słuchaczy do bezzwłocznego wdrażania w praktyce poznawanych technik i wartości.

Książka Nawyki warte miliony Jak nauczyć się zachowań przynoszących bogactwo, pochodzi z wydawnictwa OnePress. Autorem książki jest Brian Tracy. Należy do gatunków: poradniki, praca, biznes, samodoskonalenie. Książka Nawyki warte miliony liczy 320 stron. Jej wymiary to 215x145. Oprawa jest twarda. Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Książka
Nawyki warte miliony, Jak nauczyć się zachowań przynoszących bogactwo

5/5 ( 5 ocen )
 • 5
  5
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Ariel

10-08-2019 14:53

Mnóstwo ciekawych metod, które mnie zmieniły, bo dowiedziałem się, że muszę być bardziej ostrożny, oszczędny i stało się to moim nawykiem. Oczywiście nie chodzi o to, aby zostać dusi groszem, ale zamiast roztrwaniać pieniądze, nauczyć się je inwestować. Wewnętrznie wzbogaca.

Czy recenzja była pomocna?

Marcin

7-08-2019 11:12

Kluczowe nawyki, które powinien wyrobić w sobie każdy kierownik, a także sprzedawca, a wszyscy coś oferujemy - najczęściej są to własne usługi, w dalszej kolejności produkty.

Czy recenzja była pomocna?
brak oceny

Anna

6-08-2019 10:52

Dla poszukujących pracy i chcących specjalizować się w danym obszarze, dla osób stojących na rozdrożu i stawiających kluczowe pytania, jakie decyzje podjąć, w oparciu o jakie wytyczne. Autor dzieli się swoją przenikliwością i bogatym doświadczeniem.

Czy recenzja była pomocna?
brak oceny

Basia

5-07-2019 11:57

Takie książki są źródłem osobistej siły! Ukierunkowuje na przyszłość, nastraja optymistycznie do działania, podpowiada jak prowadzić treningi samodoskonalenia, w tym również realizacji celów.

Czy recenzja była pomocna?
brak oceny

Oskar

1-07-2019 12:22

Lubię tego autora, ponieważ nie mówi mi, że od razu osiągnę sukces ze stuprocentową pewnością, ale w końcu dopnę swego, jeśli będę konsekwentny, wytrwały i inteligentny w tym, co sobie postanowiłem.

Czy recenzja była pomocna?
brak oceny

Marek

18-06-2019 13:45

Aby osiągnąć wydajność i pracować lepiej warto się przygotować. Naprawę otaczającego nas świata zaczynamy zawsze od własnego wnętrza. Autor nie zapomina o zarządzaniu czasem, co było dla mnie istotne, bo tego zawsze mi brakuje.

Czy recenzja była pomocna?
brak oceny

Anastazja

14-06-2019 19:45

To nie jest tak, że wszyscy mamy równe szanse na pomyślność, bo niektórzy startują z lepszej pozycji, natomiast warto się wzorować na bogatych, bo standardem jest, że pieniądz robi pieniądz. Polecam.

Czy recenzja była pomocna?