Myśl polityczna - Demokracja - Wolność. - Ewa Maj - Książka | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Myśl polityczna - Demokracja - Wolność. (twarda)

książka

Myśl polityczna - Demokracja - Wolność. - opis produktu:

Niniejsza monografia zbiorowa ma charakter niezwykle wartościowy - zarówno pod względem badawczym, jak i poznawczym. Dodatkowo jest doskonałą formą oddania szacunku wybitnej osobowości naukowej Profesora Jana Jachymka. Tom składa się w przeważającej mierze z tekstów autorytetów z dyscyplin takich jak politologia, historia i prawo. Ogromne doświadczenie i bogaty dorobek naukowy autorów przełożyły się na wysoką wartość metodologiczną ich opracowań. Uważam, że mogą stanowić wzór dla adeptów wspomnianych dyscyplin naukowych. Na wysokości zadania stanęli także redaktorzy naukowi Księgi, którzy słusznie przyjęli strukturę problemową i prezentowane teksty podzielili na dwie części. Dzieło jest zatem doniosłym studium myśli politycznej XX i początków XXI wieku.
Z recenzji dr. hab. Jana Waskana, prof. UKW

Książka Myśl polityczna - Demokracja - Wolność. pochodzi z wydawnictwa Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej. Autorami książki są Ewa Maj, Marcin Wichmanowski, Ewelina Podgajna, Eleonora Kirwiel. Należy do gatunków: nauki społeczne, polityka. Książka Myśl polityczna - Demokracja - Wolność. liczy 878 stron. Jej wymiary to 175x250. Oprawa jest twarda.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Książka
Myśl polityczna - Demokracja - Wolność.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.