Abe Sapien Mroczne i straszliwe - Mike Mignola - Książka | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Abe Sapien Mroczne i straszliwe (twarda)

Tom 1

  • Promocja
    image-promocja

książka

Abe Sapien Mroczne i straszliwe, Tom 1 - opis produktu:

Co się działo z agentem Abe`em Sapienem po jego dezercji z Biura Badań Paranormalnych i Obrony? Podczas wędrówki przez dogorywający świat Abe chce się przekonać, czy jest powiązany z plagą potworów, która może zmieść ludzkość z powierzchni Ziemi. Czy jego rzeczywistym celem jest jednak poznanie prawdy, czy raczej ucieczka przed nią? Odpowiedzi na swoje pytania szuka także pewien nekromanta, którego pakt z diabłem przestał cokolwiek znaczyć, kiedy piekło się zawaliło. Czyżby Abe Sapien miał klucz, umożliwiający czarnoksiężnikowi nawiązanie kontaktu z panami nadciągającej apokalipsy?

Scenariusz napisali Mike Mignola (`Hellboy`, `BBPO`), Scott Allie i John Arcudi, a rysunki przygotowali Max Fiumara i Sebastián Fiumara (znani z serii `BBPO` i `Lucyfer`).

Album zawiera zeszyty `Abe Sapien` volumes 3-5.

Więcej książek z serii Mignolaversum

Abe Sapien Mroczne i straszliwe - o czym jest książka?


Przed Tobą kolejna pozycja książkowa warta uwagi- Abe Sapien Mroczne i straszliwe, od Mike Mignola, Max Fiumara, Sebastian Fiumara. Abe Sapien Mroczne i straszliwe spełnia wszystkie cechy swojego gatunku, przypadnie więc do gustu nawet tym najbardziej wymagającym czytelnikom. Jeśli zainteresowała Cię ta pozycja, sięgnij po inne tytuły autora- Mike Mignola, Max Fiumara, Sebastian Fiumara. Nie będziesz żałował! Abe Sapien Mroczne i straszliwe i o wiele więcej tylko na Gandalf.com.pl!

Książka Abe Sapien Mroczne i straszliwe Tom 1, pochodzi z wydawnictwa Egmont. Autorami książki są Mike Mignola, Max Fiumara, Sebastian Fiumara. Należy do gatunków: komiks, dla dorosłych, fantasy. Książka Abe Sapien Mroczne i straszliwe liczy 444 stron. Jej wymiary to 175x265. Oprawa jest twarda. Abe Sapien Mroczne i straszliwe jest częścią serii Mignolaversum.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Promocje: Egmont - najlepsze tytuły
Kategoria: komiks,  dla dorosłych,  fantasy
Wydawnictwo: Egmont
Oprawa: twarda
Okładka: twarda
Wymiary: 175x265
Ilość stron: 444
ISBN: 9788328149090
Wprowadzono: 06.05.2021

Mike Mignola, Max Fiumara, Sebastian Fiumara - przeczytaj też

RECENZJE - książki - Abe Sapien Mroczne i straszliwe, Tom 1 - Mike Mignola, Max Fiumara, Sebastian Fiumara

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: