Mózg Buddy - Rick dr Hanson - Książka | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Mózg Buddy (miękka)

Podręcznik do osiągania szczęścia, miłości i mądrości

 • Promocja
  image-promocja

książka

 • Wydawnictwo Studio Astropsychologii
 • Oprawa miękka
 • Ilość stron 320
 • GRATIS! Do każdego zamówienia zakładka mola książkowego!
 • Wysyłamy w 24h - 48h + czas dostawy
 • Okazje na książki w promocji!

Mózg Buddy, Podręcznik do osiągania szczęścia, miłości i mądrości - opis produktu:

Co tak naprawdę wyróżniało umysły wielkich ludzi?
Czy mózg jednostki wybitnej, takiej, która jest w stanie poruszyć tłumy, różni się od mózgu przeciętnego Kowalskiego?
Czy możemy w jakikolwiek sposób równać do naszych idoli czy też nasz umysłowy potencjał jest uzależniony tylko i wyłącznie od puli genów, jakie otrzymaliśmy od naszych rodziców?
Neuropsycholog, będący jednocześnie nauczycielem medytacji i neurolog zdecydowali się odpowiedzieć na te pytania. Ta publikacja łączy osiągnięcia technik relaksacyjnych i kontemplacyjnych z najnowszymi zdobyczami nauki. Autorzy ujawniają, że Budda i inni wielcy nauczyciele urodzili się z zupełnie przeciętnymi mózgami. Nauczyli się jednak je świadomie modyfikować i to właśnie tej umiejętności zawdzięczają fakt, że udało im się w tak wielkim stopniu wpłynąć na świat. Doktorzy Mendius i Hanson odkryli sposoby, dzięki którym każdy z nas może ukształtować strukturę swojego mózgu na podobieństwo umysłów mędrców. Wszyscy rzeźbimy mózgi za pomocą strumienia myśli. Dzięki tej publikacji możemy wykorzystać tę wrodzoną moc kreacji w pełni świadomie. Autorzy wskazują, jak dzięki ukierunkowanemu potencjałowi naszego intelektu tworzyć bardziej satysfakcjonujące związki, prowadzić uduchowione życie i pogłębiać poczucie własnej wartości oraz pewności siebie. W trakcie lektury nauczysz się pobudzać w umyśle stan relaksu, radości i współczucia zamiast niepokoju, smutku i złości. W ten sposób osiągniesz lepsze samopoczucie i większy wewnętrzny spokój.
Zmień mózg - zmień życie.

Książka Mózg Buddy Podręcznik do osiągania szczęścia, miłości i mądrości, pochodzi z wydawnictwa Studio Astropsychologii. Autorami książki są Rick dr Hanson, Richard Mendius. Należy do gatunków: ezoteryka, rozwój duchowy, nauki humanistyczne, psychologia, poradniki, samodoskonalenie. Książka Mózg Buddy liczy 320 stron. Jej wymiary to 145x205. Oprawa jest miękka.
S
Szczegóły

Rick dr Hanson, Richard Mendius - przeczytaj też

RECENZJE - Książka - Mózg Buddy, Podręcznik do osiągania szczęścia, miłości i mądrości

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.7/5 ( 10 ocen )
 • 5
  9
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  1
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję:

jUSTA

ilość recenzji:0

brak oceny 23-04-2012 12:16

Budda i inni wielcy nauczyciele potrafili rozkochać w sobie tłumy jednym zdaniem czy też nieskomplikowanym gestem. Jak to możliwe? Czy to była charyzma czy też znali oni jeszcze skuteczniejszy sposób na wpływanie na masy? Odpowiedź znajdujemy w tej nieszablonowej książce. Autorzy odkryli, że mózgi wielkich tego świata początkowo były zbudowane identycznie, jak nasze. Dopiero później zostały one świadomie odmienione za pomocą strumienia myśli. Doktorzy Hansen i Mendius doradzają, jak możemy zmodyfikować swoje umysły tak, by stały się one dla nas źródłem samych pozytywnych doznań i zagwarantowały nam spełnione życie. Mi to pasuje, a wam?

Czy recenzja była pomocna?