Możesz wyleczyć choroby autoimmunologiczne - Amy Myers - Książka | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Możesz wyleczyć choroby autoimmunologiczne (miękka)

Samodzielna profilaktyka i leczenie

 • Promocja
  image-promocja

książka

Możesz wyleczyć choroby autoimmunologiczne, Samodzielna profilaktyka i leczenie - opis produktu:

Współczesna ludzkość jest dosłownie dziesiątkowana przez trudnego do dostrzeżenia wroga.Ponad 90% populacji świata cierpi na stany zapalne lub zaburzenia autoagresywne. Dotychczas medycyna tradycyjna nie miała rozwiązania tego problemu. Część objawów, takich jak wysypka czy katar ignorowano, a wobec poważniejszych stosowano groźne dla organizmu terapie, które nie działały na źródło dolegliwości. Na szczęście pojawiło się lepsze wyjście.
Dr Amy Myers, specjalistka w dziedzinie medycyny funkcjonalnej, przedstawia sprawdzoną metodę umożliwiającą zapobiegniecie powstawaniu i cofnięcie skutków licznych chorób. Należą do nich m.in. alergie, nadwaga, astma, schorzenia układu krążenia, fibromialgia, toczeń, zespół jelita drażliwego, przewlekłe bóle głowy i przewlekłe zapalenie tarczycy, czyli choroba Hashimoto.
Pierwszym krokiem ku przywróceniu zdrowia jest wyeliminowanie toksycznych pokarmów. Dowiesz się nie tylko, jak wyeliminować cukier i kofeinę, ale również produkty mogące powodować powstawanie stanów zapalnych i zaburzać pracę układu trawiennego. Autorka zaleca również wprowadzenie do diety pokarmów i suplementów sprzyjających odbudowie organizmu, w tym białka wysokiej jakości, zdrowych tłuszczów i probiotyków, które pomogą nam odbudować potencjał jelit. Dzięki niej zidentyfikujesz toksyny w swoim otoczeniu i produktach codziennego użytku: szamponach, mydle, kosmetykach, detergentach itp. Pokonasz infekcje wynikające z reakcji odpornościowej przy jednoczesnym obniżeniu poziomu stresu, który powoduje zwiększenie wrażliwości na szkodliwe czynniki.
Zdrowie od podstaw!

Książka Możesz wyleczyć choroby autoimmunologiczne Samodzielna profilaktyka i leczenie, pochodzi z wydawnictwa Vital. Autorem książki jest Amy Myers. Należy do gatunków: poradniki, zdrowie, choroby i schorzenia. Książka Możesz wyleczyć choroby autoimmunologiczne liczy 504 stron. Jej wymiary to 145x205. Oprawa jest miękka. Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej.
S
Szczegóły

Książkowe bestsellery z tych samych kategorii

RECENZJE - Książka - Możesz wyleczyć choroby autoimmunologiczne, Samodzielna profilaktyka i leczenie

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.2/5 ( 21 ocen )
 • 5
  14
 • 4
  2
 • 3
  1
 • 2
  3
 • 1
  1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję:

Kudłata

ilość recenzji:35698

brak oceny 15-03-2016 13:09

Od dawna cierpiałam z powodu kataru. Pojawiał się on u mnie przy każdej okazji, niezależnie od tego, jak o siebie dbałam. Mogłam opatulić się ciepłymi ubraniami i szalikami, unikać przeciągów, zażywać witaminę C, a i tak nic mi nie pomagało. Byłam dosłownie załamana. Myślałam, że nic mi nie pomoże dopóki nie kupiłam tej książki i nie zastosowałam zawartych w niej porad. Ona jest znakomita! Nie wierzyłam, że może istnieć jeden, ukryty powód mojego stanu zdrowia. Dzięki autorce zrozumiałam, że tak właśnie jest, a ja mam wszelkie narzędzia niezbędne do pełnego uzdrowienia. Teraz korzystam z chusteczek higienicznych tylko podczas wzruszających filmów :)

Czy recenzja była pomocna?