Modlitewnik fatimski w 100-lecie objawień - Hubert Wołączewicz - Książka | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Modlitewnik fatimski w 100-lecie objawień (twarda)

książka

 • Wydawnictwo Jedność
 • Oprawa twarda
 • Ilość stron 192
 • GRATIS! Do każdego zamówienia zakładka mola książkowego!
 • Wysyłamy w 3 - 5 dni + czas dostawy
 • Dostępność Ostatnie sztuki u dostawcy
  Ostatnie sztuki produktu u dostawcy.
  Spróbujemy go dla Ciebie sprowadzić.
  W przypadku braku tej pozycji, zamówienie zostanie zrealizowane bez niej.

Modlitewnik fatimski w 100-lecie objawień - opis produktu:

Fatima. To tu w 1917 roku Matka Boża ukazała się w pobliskiej dolinie trojgu małych pasterzy.

Modlitewnik w 100-lecie pamiętnego orędzia, to doskonała okazja do wzmożenia przez każdego z nas świadomości bycia członkiem wspaniałej rodziny Bożej, w której Matka Najświętsza pełni rolę naszej wspomożycielki i przewodniczki. Stanowi też doskonały prezent oraz pamiątkę rocznicy niezwykłych wydarzeń z przez 100 lat - owego "wołania Pana Boga", który posłał do małej portugalskiej wioski Fatimską Panią. Według Jana Pawła II Fatima jest kluczem do zrozumienia przyszłości rodzaju ludzkiego. "Matka Boża potrzebuje was wszystkich, aby pocieszyć Jezusa, który jest smutny z powodu krzywd, które Mu się wyrządza. Ona potrzebuje waszych modlitw i ofiar za grzeszników" (Jan Paweł II, Fatima, 13 maja 2000 r.).

Odbiorcy:
- ożywieni duchem troski o losy świata
- świadomi potrzeby pogłębienia wiary
- poszukujący własnego nawrócenia oraz
- czciciele Matki Bożej w każdym wieku.

Dlaczego warto sięgnąć po tę książkę?
Publikacja zawiera dokładną relacje z przebiegu spotkań Matki Najświętszej z Łucją oraz Błogosławionymi Franciszkiem i Hiacyntą. Zamieściliśmy w niej ponadto wiele modlitw służących pomocą w ożywianiu ducha pokuty, o którego prosi wraz z nami i dla nas Maryja. W tego rodzaju modlitewniku nie mogło zabraknąć rozważań różańcowych - prowadzi je dla nas św. Jan Paweł II.

Książka Modlitewnik fatimski w 100-lecie objawień pochodzi z wydawnictwa Jedność. Autorem książki jest Hubert Wołączewicz. Należy do gatunków: religie i mitologie, religie, katolicyzm. Książka Modlitewnik fatimski w 100-lecie objawień liczy 192 stron. Jej wymiary to 120x165. Oprawa jest twarda.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Książka
Modlitewnik fatimski w 100-lecie objawień

4.7/5 ( 11 ocen )
  5
  8
  4
  3
  3
  0
  2
  0
  1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Karolina

 • 29-12-2020
 • 00:55

Fatima (port. Fátima) ? miasto w Portugalii, leżące w centrum kraju. Sanktuarium fatimskie jest celem wielu pielgrzymek katolickich i ośrodkiem kultu maryjnego. Fatima współcześnie znana jest z objawień maryjnych.

W setną rocznicę objawień fatimskich wydawnictwo JEDNOŚĆ wydało przepiękny "Modlitewnik fatimski". Stanowi on nie tylko pamiątkę tej okrągłej rocznicy, ale także zbiór historii objawień, modlitw i papieskich orędzi wygłoszonych w Fatimie.

W tym niewielkim, kieszonkowym wręcz wydaniu, otulonym prześliczną oprawą, każdy znajdzie coś dla siebie. Zawiera on bowiem przypomnienie dlaczego Fatima jest tak ważna dla chrześcijan na całym świecie, relację z objawień Matki Bożej Łucji, Hiacyncie i Franciszkowi, omawia trzy części tajemnicy fatimskiej, przy czym trzecia omawiana jest tu najbliżej. Znajdziemy tu także wiele pięknych modlitw, jak chociażby Modlitwę Anioła z Fatimy, Modlitwę Matki Bożej w Fatimie, litanie do bł. Franciszka Marto i do bł. Hiacynty Marto, modlitwy św. Jana Pawła II, a także pieśni maryjne i inne modlitwy, znajdziemy tu też rozważania różańcowe ze św. Janem Pawłem II i papieskie orędzia w Fatimie (Jana Pawła II i Benedykta XVI).

Bardzo chętnie przeczytałam o objawieniach w Fatimie, bo choć nie ma chyba osoby na świecie, która o nich nie słyszała, to z wielką ciekawością odświeżyłam sobie temat, a także dowiedziałam się nowych rzeczy. Modlitwy i rozważania różańcowe zebrane w jednym przystępnym zbiorze pozwolą korzystać z nich, kiedy odczuje się potrzebę pomodlenia się tymi właśnie modlitwami.

"Modlitewnik fatimski" to prawdziwy skarbiec modlitw, choć niepozorny, maleńki, to bogaty wewnątrz. Na uwagę zasługuje piękne, staranne wydanie, które zachwyca i zachęca do lektury i modlitwy. Polecam, wspaniały modlitewnik, w który warto się zaopatrzyć ! (...)

Czy recenzja była pomocna?