Mistrz matematyki od 9 lat - Mirosław Mańko - Książka | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Mistrz matematyki od 9 lat (miękka)

Zestaw ćwiczeń matematycznych

książka

 • Wydawnictwo Aksjomat Kraków
 • Oprawa miękka
 • Ilość stron 48
 • GRATIS! Do każdego zamówienia zakładka mola książkowego!
 • Dostępność niedostępny
 • Wyprawka do -40%. Zamów na gandalf.com.pl i skorzystaj z darmowej dostawy. Szkoła rusza!

Mistrz matematyki od 9 lat, Zestaw ćwiczeń matematycznych - opis produktu:

Ciekawie opracowane zbiory zadań umożliwiające utrwalenie wiedzy zdobytej w szkole. Znajdują się w nich ćwiczenia z rachunków, zadania tekstowe i przykłady poprawnie przeprowadzonych obliczeń. Książki są bardzo praktyczne i wygodne w użyciu: nagłówki na każdej stronie informują, czego dziecko się uczy i co utrwala, a rozwiązania zamieszczone na końcu książki umożliwiają sprawdzenie poprawności wyniku,

Książka Mistrz matematyki od 9 lat Zestaw ćwiczeń matematycznych, pochodzi z wydawnictwa Aksjomat Kraków. Autorem książki jest Mirosław Mańko. Należy do gatunków: dla dzieci i młodzieży, nauka liczenia. Książka Mistrz matematyki od 9 lat liczy 48 stron. Jej wymiary to 200x270. Oprawa jest miękka.
S
Szczegóły

Książkowe bestsellery z tych samych kategorii

RECENZJE - Książka - Mistrz matematyki od 9 lat, Zestaw ćwiczeń matematycznych

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.7/5 ( 6 ocen )
 • 5
  5
 • 4
  0
 • 3
  1
 • 2
  0
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję:

emik84

ilość recenzji:381

brak oceny 24-07-2017 08:55

Otóż jest to zeszyt różnorodnych zadań matematycznych adresowany jak wskazuje tytuł dla dzieci powyżej dziewiątego roku życia, czyli począwszy gdzieś od klasy trzeciej szkoły podstawowej. Trzecioklasiści co prawda nie poradzą sobie ze wszystkimi zadaniami, ale ich większa część nie sprawi im problemu. Czwartoklasiści będą z kolei mogli już znacznie więcej, a właściwie wszystko. W sumie dla tych młodszych przeszkodą będą tylko takie rzeczy jak pisemne dodawanie, odejmowanie, mnożenie i dzielenie w zakresie tysiąca, ale może właśnie będzie to okazja aby się tego nauczyć ;)

Układ książeczki jest czytelny i atrakcyjny dla uczniów. Na każdej stronie, w nagłówku, znajduje się informacja o tym jaka partia materiału się na niej znajduje. Na końcu zeszytu dzieci mogą natomiast upewnić się czy dobrze rozwiązały poszczególne zadania, gdyż znajdują się tam wszystkie ich rozwiązania.

Matematyka nie jest nauka prostą. Zaległości nabyte we wczesnych latach szkolnych piętrzą się przez kolejne lata. Warto więc inwestować w różnorodne pomoce naukowe pomagające dzieciom utrwalić zdobytą wiedzę i poćwiczyć to co sprawia trudność. Ta książeczka jest naprawdę fajnym do tego materiałem. Ponadto z doświadczenia wiem, że dzieci chętniej sięgają po takie niezobowiązujące i nieoceniane przez nauczyciela zestawy ćwiczeń.

Ogólnie jestem z tego zeszytu bardzo zadowolona. Zadania są ciekawe, różnorodne a wybrane zagadnienia idą w parze z programem szkolnym. Przy kompletowaniu szkolnej wyprawki warto zaopatrzyć dziecko i w tę właśnie publikację. Na pewno się opłaci ;)

Czy recenzja była pomocna?