Miłość, małżeństwo i usprawiedliwienie z wiary - Morris L. Venden - Książka | Gandalf.com.pl
tel: +48 42 252 39 23 email: info@gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Miłość, małżeństwo i usprawiedliwienie z wiary (miękka)

książka

Miłość, małżeństwo i usprawiedliwienie z wiary - opis produktu:

To jest ostatnia książka, którą spodziewałem się napisać! napisał autor, Morris Venden. A jednak, przytłoczony ogromem problemów dotyczący spraw małżeńskich, podjął się tego wyzwania. Skąd się biorą problemy? Jak to możliwe, że początkowa fascynacja dwojga zakochanych kończy się rozwodem? Miłość, małżeństwo i usprawiedliwienie z wiary może wydawać się podchwytliwym tytułem, niemniej jednak autor jest w zupełności poważny. Zwraca uwagę na kluczowe słowo dla związku, którym jest: porozumienie. W bardzo prosty sposób dotyka ośmiu różnych dziedzin życia, niosących potencjalne zagrożenie załamaniu porozumienia. Omawia przy tym porozumienie w pionie: z Bogiem, i w poziomie: między małżonkami. Oto tajemnica powodzenia w chrześcijańskim małżeństwie. Nie jest to książka teologiczna, ale jest to praktyczny zarys prawdziwej miłości. W prosty sposób mówi o tym, co zwykło się komplikować, a odpowiada na takie pytania jak: - Jak znaleźć miłość? - Jak ją utrzymać? - Jak postępować z tymi, których kochamy?
S
Szczegóły
 • RecenzjeRecenzje
 • Książka
 • Miłość, małżeństwo i usprawiedliwienie z wiary
0/5 ( brak ocen )
  5
  4
  3
  2
  1

Uwaga!!! Nie jesteś zalogowany. zaloguj się by zgłosić recenzję do konkursu i mieć szansę na wygraną w cotygodniowym plebiscycie!

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.