Miłość I co dalej? - Tatiana Mindewicz-Puacz - Książka | Gandalf.com.pl
tel: +48 42 252 39 23 email: info@gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Miłość I co dalej? (miękka)

książka

Miłość I co dalej? - opis produktu:

Wydawałoby się, że jeśli chodzi o miłość... najważniejsze to się zakochać, a potem wszystko stanie się samo, będziemy żyli długo i szczęśliwie. Dlaczego zatem tak wielu z nas, choć żyje we dwoje, czuje się samotnie? Czemu po jakimś czasie nasze rozmowy przeradzają się w bitwy? Skąd poczucie żalu i niezrozumienia w relacji z ukochaną osobą? Jak to się dzieje, że zamiast odczuwać radość dopada nas bezradność lub lęk?
Dwoje samotnych ludzi w związku nie jest zjawiskiem należącym do rzadkości. Oddalanie się od siebie nie następuje jednego dnia, zazwyczaj nie poprzedza go spektakularne wydarzenie. Pierwsze oznaki są prawie niezauważalne lub występują tylko u jednej osoby. Jak je rozpoznać? Co zrobić, żeby nie dopuścić do pogłębienia kryzysu? Jak zadbać o bliskość, pielęgnować intymność a przede wszystkim nauczyć się słuchać się wzajemnie z uważnością?
Tym razem autorka pokazuje nie tylko punkt widzenia kobiet, ale także sposób w jaki mężczyźni mogą postrzegać trudności w relacjach. Uwrażliwia na cienką granicę pomiędzy tym, za co jesteśmy odpowiedzialni sami, a tym czego możemy i powinniśmy oczekiwać od naszego partnera lub partnerki.
Tatiana Mindewicz-Puacz pisze tę książkę przede wszystkim jako kobieta, pełna empatii dla swoich bohaterek, świadoma, że mogłaby być jedną z nich. Choć czerpie obficie ze swojego doświadczenia w pracy terapeutycznej oraz coachingowej, nie ocenia, nie daje instrukcji, nie poucza. Pomaga zrozumieć siebie i spojrzeć z innej perspektywy na relację z ukochaną osobą.
Trzeba to powiedzieć głośno: bez zaangażowania nic nie będzie dobre, ani rozmowa, ani obiad, ani seks.
S
Szczegóły
 • RecenzjeRecenzje
 • Książka
 • Miłość I co dalej?
4.4/5 ( 27 ocen )
  5
  21
  4
  2
  3
  1
  2
  1
  1
  2

Uwaga!!! Nie jesteś zalogowany. zaloguj się by zgłosić recenzję do konkursu i mieć szansę na wygraną w cotygodniowym plebiscycie!

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

brak oceny

Hela

 • 25-09-2018
 • 11:22

Autorka zaraziła mnie patrzeniem na życie i na siebie swoją pierwszą książką "Luz. I tak nie będę idealna". Jak pojawiła się nowa książka również chciałam ją przeczytać. Pani Tatiana porusza temat związków, samotności a przede wszystkim tego, żeby nie skupiać się na problemach, a poszukiwać rozwiązań. Sposób pisania autorki jest lekki i bardzo przyjemny. Czyta się niczym powieść obyczajową. Książka jest bardzo inspirująca i naprawdę ją gorąco polecam!

Czy recenzja była pomocna?