Miłość a życie społeczne - Sławomir Partycki - Książka | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Miłość a życie społeczne

  • Promocja
    image-promocja

książka

Miłość a życie społeczne - opis produktu:

`Miłość a życie społeczne` - czy ma coś wspólnego z realiami współczesnego świata? W powszechnym przekonaniu związek pomiędzy miłością a życiem społecznym nie jest oczywisty. Aczkolwiek miłość w swojej wielkości jest zdolna, mimo ograniczeń realiów życia, przebudować wszelką ludzką rzeczy­wistość w wymiarze osobowym, rodzinnym, w re­lacjach międzyludzkich, pomiędzy grupami społecz­nymi czy narodami. Intuicyjnie wyczuwamy bogac­two możliwości tkwiących w miłości. Podejmując problem związków pomiędzy miłością a życiem społecznym, chciałem zwrócić uwagę na ich zna­czenie. Szczególnie w dobie powszechnej inflacji słowa miłość`, przy jednoczesnej skali narastania problemów społecznych, chociażby generowanych w cyberprzestrzeni. Współczesny człowiek zauro­czony dążeniem do użyteczności, zysku, władzy, które - jak się wydaje - ustalają standardy życia społecznego, nigdy nie porzucił duchowych marzeń o miłości poszukiwanej w transcendencji, a ukazy­wanej w religii i kulturze. Generowana z transcen­dencji miłość i wynikające z niej wsparcie duchowe ma wpływ na praktycznie doświadczany świat i to, co jest prezentowane w tej pracy, na życie społeczne.

(fragment książki)

Miłość a życie społeczne - o czym jest książka?


Przed Tobą kolejna pozycja książkowa warta uwagi- Miłość a życie społeczne, od Sławomir Partycki. Miłość a życie społeczne spełnia wszystkie cechy swojego gatunku, przypadnie więc do gustu nawet tym najbardziej wymagającym czytelnikom. Jeśli zainteresowała Cię ta pozycja, sięgnij po inne tytuły autora- Sławomir Partycki. Nie będziesz żałował! Miłość a życie społeczne i o wiele więcej tylko na Gandalf.com.pl!

Książka Miłość a życie społeczne pochodzi z wydawnictwa Katolicki Uniwersytet Lubelski. Autorem książki jest Sławomir Partycki. Należy do gatunków: nauki humanistyczne, filozofia, nauki społeczne, socjologia. Książka Miłość a życie społeczne liczy 186 stron. Jej wymiary to 145x210. Oprawa jest miękka.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Kategoria: nauki humanistyczne,  filozofia,  nauki społeczne,  socjologia
Wydawnictwo: Katolicki Uniwersytet Lubelski
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Wymiary: 145x210
Ilość stron: 186
ISBN: 9788373068100
Wprowadzono: 17.09.2019

Książkowe bestsellery z tych samych kategorii

RECENZJE - książki - Miłość a życie społeczne - Sławomir Partycki

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: