Metody badawcze w zarządzaniu humanistycznym - Monika Kostera - Książka | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Metody badawcze w zarządzaniu humanistycznym

 • Promocja
  image-promocja

książka

 • Wydawnictwo SEDNO
 • Oprawa miękka
 • Ilość stron 292
 • GRATIS! Do każdego zamówienia zakładka mola książkowego!
 • Wysyłamy w 24h - 48h + czas dostawy
 • Okazje na książki w promocji!

Metody badawcze w zarządzaniu humanistycznym - opis produktu:


Metody badawcze w zarządzaniu humanistycznym - o czym jest?


Przed Tobą kolejna pozycja książkowa warta uwagi- Metody badawcze w zarządzaniu humanistycznym, od Monika Kostera. Metody badawcze w zarządzaniu humanistycznym spełnia wszystkie cechy swojego gatunku, przypadnie więc do gustu nawet tym najbardziej wymagającym czytelnikom. Jeśli zainteresowała Cię ta pozycja, sięgnij po inne tytuły autora- Monika Kostera. Nie będziesz żałował! Metody badawcze w zarządzaniu humanistycznym i o wiele więcej tylko na Gandalf.com.pl!

W książce "Metody badawcze w zarządzaniu humanistycznym" Czytelnik znajdzie zestaw przydatnych i sprawdzonych metod badawczych, wykorzystywanych od wielu lat przez piszących o nich autorach. Zamiarem autorów jest nie tylko ukazanie cech i zalet prezentowanych metod badawczych, lecz także - co jest typowe dla podejścia humanistycznego - podzielenie się doświadczeniami, pokazanie, jak z nich korzystać. Publikacja nie jest to kolejnym metodologicznym podręcznikiem, lecz przewodnikiem po pracy badawczej, po który można sięgnąć w celach poznawczych, w chwili kryzysu, gdy pojawią się problemy, trudności czy choćby tylko znaki zapytania towarzyszące refleksji badawczej.
Pierwsza część książki jest poświęcona metodom jakościowym eksplorującym. Znalazły się w niej opisy, zarówno często używanej w badaniach organizacji metody studiów przypadku, jak i teorii ugruntowanej, rzadziej wykorzystywanej w badaniach dotyczących zarządzania.
W części drugiej są opisane metody jakościowe interpretacyjne, które mogą być wykorzystane w badaniach dotyczących zarządzania humanistycznego.
W trzeciej, ostatniej części książki, poświęconej metodom ilościowym i mieszanym, autorzy wykazują, że zarządzanie humanistyczne nie odcina się od klasycznych metod ilościowych, jednak należy je stosować z dużą świadomością ograniczeń. Bardzo cenne są uwagi wskazujące na celowość łączenia metod ilościowych i jakościowych, co pozwala w pełni zdiagnozować badane zjawiska.
Publikacja powinna stanowić literaturę obowiązkową dla każdego badacza w dziedzinie zarządzania.

Metody badawcze w zarządzaniu humanistycznym - opinie


Jeśli nadal nie jesteś pewny książki Metody badawcze w zarządzaniu humanistycznym, zapoznaj się z ocenami i recenzjami naszych klientów. Może oni przekonają Cię, że Metody badawcze w zarządzaniu humanistycznym - Monika Kostera to pozycja warta Twojej uwagi. Po przeczytaniu książki Metody badawcze w zarządzaniu humanistycznym nie zapomnij zostawić swojej recenzji i wziąć udziału w konkursie! Wybierz książkę Metody badawcze w zarządzaniu humanistycznym, sprawdź inne tytuły, których autorem jest Monika Kostera i przeczytaj biografię. To wszystko tylko na Gandalf.com.pl!


Książka Metody badawcze w zarządzaniu humanistycznym pochodzi z wydawnictwa SEDNO. Autorem książki jest Monika Kostera. Należy do gatunków: poradniki, praca, biznes, zarządzanie. Książka Metody badawcze w zarządzaniu humanistycznym liczy 292 stron. Oprawa jest miękka.
S
Szczegóły

Monika Kostera - przeczytaj też

RECENZJE - Książka - Metody badawcze w zarządzaniu humanistycznym

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.3/5 ( 14 ocen )
 • 5
  9
 • 4
  2
 • 3
  2
 • 2
  0
 • 1
  1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: