Menedżer w przedsiębiorstwie przyszłości - Krystyna Kubik - Książka | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Menedżer w przedsiębiorstwie przyszłości

książka

Menedżer w przedsiębiorstwie przyszłości - opis produktu:

Niniejsza praca została poświęcona współczesnemu polskiemu menedżerowi i jego przygotowaniu do tworzenia przedsiębiorstwa przyszłości. Problematyka menedżera i przedsiębiorstwa przyszłości cieszy się niekwestionowanym zainteresowaniem w świecie biznesu, a także wśród ludzi zajmujących się nauką o zarządzaniu. Jest to temat bardzo złożony, a nawet kontrowersyjny, ponieważ trudno jest pisać o czymś, czego jeszcze nie ma. Możemy mieć zaledwie wizję przedsiębiorstwa przyszłości i wiarę w to, że misję będziemy w stanie urzeczywistnić. Dotychczasowe zainteresowanie badawcze polskimi menedżerami koncentrowało się przede wszystkim na ogólnej ich charakterystyce i przydatności do zawodu. W niniejszej pracy zidentyfikowane zostały pożądane cechy menedżerów, które są niezbędne w tworzeniu przedsiębiorstwa wiedzy. Przedmiotem zainteresowania autorki było zjawisko zmiany ról menedżera, jego zadań oraz kompetencji. W warstwie teoretycznej dokonany został przegląd polskiego dorobku nurtu badań menedżera i porównanie go z menedżerem europejskim (analizowanym dotychczas w polskiej literaturze z zakresu zarządzania), zaś w aspekcie przeprowadzonej diagnozy polskiego menedżera interesująca jest próba poszukiwania odpowiedzi na pytanie, jaki powinien być menedżer przyszłości.

Książka Menedżer w przedsiębiorstwie przyszłości pochodzi z wydawnictwa Ośrodek Doradztwa i Doskonalenia Kadr. Autorem książki jest Krystyna Kubik. Należy do gatunków: nauki społeczne, ekonomia i biznes. Książka Menedżer w przedsiębiorstwie przyszłości liczy 255 stron. Jej wymiary to 176x250.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Książka
Menedżer w przedsiębiorstwie przyszłości

4.5/5 ( 12 ocen )
  5
  9
  4
  1
  3
  1
  2
  1
  1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.