Medytacja buddyjskiego mnicha - Ajahn Brahm - Książka | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie
przeczytaj fragment przeczytaj fragment

Medytacja buddyjskiego mnicha (miękka)

Życzliwość, która wraca

książka

Medytacja buddyjskiego mnicha, Życzliwość, która wraca - opis produktu:

Czy można uzyskać spokój i szczęście, cechujące buddyjskich mnichów, pomimo intensywnego harmonogramu codziennych zajęć i nawału problemów? Odpowiedzi udziela pionier dostosowywania buddyjskich mądrości do potrzeb mieszkańców świata Zachodu oraz autor międzynarodowych bestsellerów. Tym razem opisuje on szczegółowo praktykę, która stanowi fundament jego podejścia do życia, czyli użyczliwienie. Praktyczne ćwiczenia wzbogaca przy tym barwnymi, zabawnymi opowieściami i anegdotami.

Dzięki jego ponadczasowym poradom uwolnisz się od przymusu przejmowania kontroli nad wszystkimi aspektami życia i odpowiednio ustawisz swoje priorytety. Dowiesz się także, jak z wielką życzliwością traktować nie tylko istoty żywe, ale i przedmioty oraz dlaczego może się to Tobie bardzo opłacać. Poprzez medytację wprowadzisz do swojego życia spokój i harmonię. Zaczniesz w pełni doświadczać każdej przeżywanej chwili i przestaniesz żyć przeszłością, jak również tym, co ma dopiero nastąpić.

Wśród proponowanych technik Autor prezentuje medytację metta i rozszerzanie miłości na tych, których się kocha i nie tylko. Opisuje sposoby kontemplowania własnego oddechu i płynące z tego dobrodziejstwa. Wyjaśnia również definicję pięknego oddechu oraz instruuje, jak każdy może go osiągnąć. Dzięki tej książce uda Ci się takżewyeliminować blokady, niechęć czy gniew, a zastąpisz je mocą życzliwości, która do Ciebie powróci, gdy będziesz jej najbardziej potrzebował.
Buddyjska recepta na lepsze życie.

Książka Medytacja buddyjskiego mnicha Życzliwość, która wraca, pochodzi z wydawnictwa Studio Astropsychologii. Autorem książki jest Ajahn Brahm. Należy do gatunków: poradniki, samodoskonalenie. Książka Medytacja buddyjskiego mnicha liczy 124 stron. Jej wymiary to 145x201. Oprawa jest miękka. Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej.
S
Szczegóły

Książkowe bestsellery z tych samych kategorii

Mikołaj Poleca

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Książka
Medytacja buddyjskiego mnicha, Życzliwość, która wraca

4.3/5 ( 8 ocen )
  5
  6
  4
  0
  3
  1
  2
  0
  1
  1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

brak oceny

Marek

 • 5-12-2016
 • 14:39

Wszyscy podziwiamy spokój i pogodne nastawienie buddyjskich mnichów. Są oni kwintesencją wyciszenia i odprężenia, których to wartości tak często nam brakuje we współczesnym świecie. Dzięki tej książce każdy z nas może kroczyć tą samą ścieżką co oni. Porady autora są tak klarowne i lekkie, że każdy sobie poradzi z wprowadzeniem ich do swojej codzienności, nawet jeśli nigdy dotychczas nie praktykował medytacji. Skoro mi się udało, powiedzie się równie dobrze każdemu.

Czy recenzja była pomocna?