Maszyna do pisania. Kurs kreatywnego pisania - Katarzyna Bonda - Książka | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Maszyna do pisania. Kurs kreatywnego pisania

 • Promocja
  image-promocja

książka

 • Wydawnictwo Minimuza
 • Oprawa miękka
 • Ilość stron 320
 • Wysyłamy w 24h - 48h + czas dostawy
 • Okazje na książki w promocji!

Maszyna do pisania. Kurs kreatywnego pisania - opis produktu:

Pisania, jak każdego zawodu, można się nauczyć. Kurs kreatywnego pisania Katarzyny Bondy, królowej polskiego kryminału, da początkującym pisarzom narzędzia, by mogli swoje pisarskie pomysły realizować pewnie, świadomie i coraz doskonalej. Wyjaśni, jak wygląda struktura powieści i w przystępny sposób uporządkuje teorię konstruowania tekstów literackich. Pomoże także przyszłym pisarzom w odkrywaniu ich mocnych stron, otworzy ich na inną percepcję świata, nauczy samodyscypliny oraz tego, jak szukać tematów i pomysłów.

`Tak, uczę ludzi pisać. Lubię dzielić się swoją wiedzą, pomagać adeptom, wydobywać ich z odmętów grafomanii. Spokojnie, to nie przytyk, gdyż każdy pisarz jest trochę grafomanem. Nie piszę za moich podopiecznych, nie redaguję, nie narzucam im swojej percepcji świata. Staram się jedynie - jak akuszerka - pomagać w ich `literackich porodach`. Bo pisanie książek to nie poezja, gdzie pocałunek Muzy zapładnia twórcę do napisania wiersza, zaś iluminacja jest cenniejsza niż warsztat. Pisanie książek to ciężka, także fizyczna, praca. By napisać kilkaset stron powieści trzeba mieć naprawdę twardy koniec kręgosłupa, a przy tym jednak nadal pozostać artystą. Moim zdaniem to właśnie literatura - a nie film, jak przekonywał towarzysz Lenin - jest królową sztuk. I choć kiedyś sama nie wierzyłam, że to ma sens, bojkotowałam, wyśmiewałam, kpiłam, dziś odszczekuję publicznie: pisania można, a nawet trzeba się nauczyć!`. Katarzyna Bonda

Maszyna do pisania. Kurs kreatywnego pisania - o czym jest książka?


Przed Tobą kolejna pozycja książkowa warta uwagi- Maszyna do pisania. Kurs kreatywnego pisania, od Katarzyna Bonda. Maszyna do pisania. Kurs kreatywnego pisania spełnia wszystkie cechy swojego gatunku, przypadnie więc do gustu nawet tym najbardziej wymagającym czytelnikom. Jeśli zainteresowała Cię ta pozycja, sięgnij po inne tytuły autora- Katarzyna Bonda. Nie będziesz żałował! Maszyna do pisania. Kurs kreatywnego pisania i o wiele więcej tylko na Gandalf.com.pl!

Książka Maszyna do pisania. Kurs kreatywnego pisania pochodzi z wydawnictwa Minimuza. Autorem książki jest Katarzyna Bonda. Należy do gatunków: poradniki. Książka Maszyna do pisania. Kurs kreatywnego pisania liczy 320 stron. Jej wymiary to 130 x 205. Oprawa jest miękka.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Kategoria: poradniki
Wydawnictwo: Minimuza
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Rok publikacji: 2022
Wymiary: 130 x 205
Ilość stron: 320
ISBN: 978-83-287-2296-5
Wprowadzono: 19.05.2022

Katarzyna Bonda - przeczytaj też

RECENZJE - książki - Maszyna do pisania. Kurs kreatywnego pisania - Katarzyna Bonda

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: