Martwe listy - Caite Dolan-Leach - Książka | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Martwe listy (miękka)

książka

  • Wydawnictwo Filia
  • Oprawa miękka
  • Ilość stron 420
  • Wysyłamy w 2 - 3 dni + czas dostawy

Martwe listy - opis produktu:

To trzymający w napięciu thriller, którego akcja osadzona jest w Stanach Zjednoczonych. Tam właśnie w nie do końca jasnych okolicznościach ginie siostra bliźniaczka Avy - Zelda. Wszystko wskazuje na to, że dziewczyna spłonęła żywcem w stodole. Ava nie chce w to wierzyć i wyrusza z Paryża do swojego domu rodzinnego, który opuściła dwa lata temu.

Na miejscu zaczynają trafiać do dziewczyny przerażające listy. W wiadomościach od zmarłej siostry pojawiają się zaproszenia do mrożącej krew w żyłach zabawy. Wraz z rozwojem akcji Ava poznaje prawdę na temat swojej rodziny, która okazuje się równie przerażająca. Książka "Martwe listy" będzie idealną pozycją dla czytelników poszukujących wielu wrażeń podczas lektury i lubiących się bać.

MARTWE LISTY - SENSACJA I KRYMINAŁ NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE
- Porywająca i pełna grozy powieść kryminalna z rodzinną tajemnicą w tle
- Według Booklist to prawdziwa uczta dla fanów Gillian Flynn i Pauli Hawkins
- Debiutancka powieść Caite Dolan-Leach, docenionej przez krytyków autorki
S
Szczegóły
  • Dział: Książki
  • Kategoria: sensacja,  kryminał,  inne,  thriller
  • Wydawnictwo: Filia
  • Oprawa: miękka
  • Okładka: miękka
  • Wymiary: 135x205
  • Ilość stron: 420
  • ISBN: 978-83-8075-302-0
  • Wprowadzono: 29.08.2017

Książkowe bestsellery z tych samych kategorii

  • -35%
Dylemat

B. A. Paris

miękka
24,62 zł 37.88
Zapowiedź - 13.3.2020
  • -35%
Drań

Katarzyna Michalak

miękka
25,94 zł 39.90
  • -36%
Głosy z zaświatów

Remigiusz Mróz

miękka
25,54 zł 39.90
  • -24%
Zaufasz mi

Diana Brzezińska miękka

30,39 zł 39.98
  • -24%
O krok za daleko

Harlan Coben

miękka
29,56 zł 38.89
  • -33%

Zobacz również

  • -29%
O krok za daleko

Harlan Coben

miękka
30,39 zł 42.80
  • -35%
Władcy czasu

Urturi Eva Garcia Saenz De

miękka
32,43 zł 49.90
Zapowiedź - 28.2.2020
  • -33%
Poszukiwanie

Charlotte Link

miękka
28,68 zł 42.80
  • -34%
Behawiorysta / Iluzjonista

Remigiusz Mróz

pakiet
39,44 zł 59.76
  • -35%
Iluzjonista

Remigiusz Mróz

miękka
25,94 zł 39.90
  • -33%
Miłość leczy rany

Katarzyna Bonda

miękka
33,43 zł 49.90
  • RecenzjeRecenzje
  • Książka
  • Martwe listy
4.8/5 ( 13 ocen )
    5
    11
    4
    1
    3
    1
    2
    0
    1
    0

Uwaga!!! Nie jesteś zalogowany. zaloguj się by zgłosić recenzję do konkursu i mieć szansę na wygraną w cotygodniowym plebiscycie!

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.
image

Rekomendowane

  • -39%
Dom z niebieskiego szkła

Anna Lubczyk

miękka
18,29 zł 29.99
  • -34%
Mrok we krwi Kroniki Dwuświata

Paweł Kopijer

miękka
26,33 zł 39.90
  • -25%
W ślady ojca/ Obsada

Danielle Steel

pakiet
44,92 zł 59.89
  • -35%
Władca marionetek Tajemnica Askiru Tom 3

Richard Schwartz

miękka
29,18 zł 44.90
Zapowiedź - 22.3.2020
  • -35%
Światła i Cienie Tir Alainn, Tom 2

Anne Bishop

miękka
25,94 zł 39.90
Zapowiedź - 21.6.2020
  • -35%
Ostatnia walka Czarny Mag. Tom 4

Rachel E. Carter

miękka
27,24 zł 41.90
Zapowiedź - 27.3.2020
  • -40%
Beksiński Tom 1 - 4

Zdzisław Beksiński

twarda
239,94 zł 399.89
  • -35%
Te wiedźmy nie płoną

Isabel Sterling

miękka
25,94 zł 39.90
Zapowiedź - 13.3.2020

Ciekawe pomysły Gandalfa

  • 34.94 zł
    30.05 zł

    Prawdziwa historia seryjnego zabójcy i nekrofila. Edmund Kolanowski, poznański nekrofil, działał w latach 80. XX wieku. Śledztwo w jego sprawie z wnikliwością i skrupulatnością rekonstruują w porażającym reportażu Michał Larek i Waldemar Ciszak, ukazując mroczną umysłowość sprawcy oraz...

  • 38.89 zł
    31.11 zł

    Detektyw Alisha Green zostaje poważnie ranna podczas policyjnej obławy na seryjnego mordercę. Po dwóch miesiącach wraca do służby. Jest zdeterminowana, by dopaść psychopatę, który zamierzał ją dołączyć do swojej kolekcji martwych kobiet. Skomplikowane śledztwo dodatkowo utrudnia fakt, że Ali nie...

  • Kyle Riggs zasiada na tronie Imperium Ziemskiego, ale nie może zaznać spokoju. Wyzwolił swoją ojczystą planetę od tyrana tylko po to, by go zastąpić. W Martwym słońcu, dziewiątej powieści z serii Star Force, zaczyna się ostatni rozdział wielkiej wojny między żywymi istotami a maszynami. Obie...

  • 38.90 zł
    31.12 zł

    Po sezonie życie w nadmorskim miasteczku toczy się bardzo leniwie. Senną atmosferę zakłóca śmierć Aleksandry Fabianowicz, miejscowej pielęgniarki. Dochodzenie prowadzi młodszy aspirant Krzysztof Bugaj, który szybko ustala, że kobieta została celowo potrącona przez samochód. Fabianowicz miała dużo...

  • 37.80 zł
    30.24 zł

    Martwe dzieci to satyra na angielski hedonizm i konsumpcjonizm lat siedemdziesiątych, utrzymana w poetyce czarnego humoru. Grupa młodych ludzi zbiera się w rezydencji pod Londynem, by spędzić weekend na narkotyczno-alkoholowej orgii. Jeszcze nie wiedzą, że jeden z nich - w imię formy sztuki...

  • 49.78 zł
    38.34 zł

      Paweł Iwanowicz Cziczikow przemierza w interesach rosyjską prowincję. Pije szampana z prezesem sądu, gra w wista z policmajstrem, chadza na bale do gubernatora, zachwyca miejscowe damy. Uważnie obserwuje rosyjskie inferno z jego namiętnościami, hulankami, łajdactwem i korupcją.   Szukając...