Martwe listy / Caite Dolan-Leach | Książka w Gandalf.com.pl
Kategorie

Martwe listy (miękka)

książka

  • Wydawnictwo Filia
  • Oprawa miękka
  • Ilość stron 420
  • GRATIS! Do każdego zamówienia zakładka mola książkowego!
  • Wysyłamy w 2 - 3 dni + czas dostawy

Martwe listy - opis produktu:

To trzymający w napięciu thriller, którego akcja osadzona jest w Stanach Zjednoczonych. Tam właśnie w nie do końca jasnych okolicznościach ginie siostra bliźniaczka Avy - Zelda. Wszystko wskazuje na to, że dziewczyna spłonęła żywcem w stodole. Ava nie chce w to wierzyć i wyrusza z Paryża do swojego domu rodzinnego, który opuściła dwa lata temu.

Na miejscu zaczynają trafiać do dziewczyny przerażające listy. W wiadomościach od zmarłej siostry pojawiają się zaproszenia do mrożącej krew w żyłach zabawy. Wraz z rozwojem akcji Ava poznaje prawdę na temat swojej rodziny, która okazuje się równie przerażająca. Książka "Martwe listy" będzie idealną pozycją dla czytelników poszukujących wielu wrażeń podczas lektury i lubiących się bać.

MARTWE LISTY - SENSACJA I KRYMINAŁ NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE
- Porywająca i pełna grozy powieść kryminalna z rodzinną tajemnicą w tle
- Według Booklist to prawdziwa uczta dla fanów Gillian Flynn i Pauli Hawkins
- Debiutancka powieść Caite Dolan-Leach, docenionej przez krytyków autorki

inne wydania :

produkt cyfrowy
  • -15%

E-book

Martwe listy - mobi, epub

Caite Dolan-Leach

25,02 zł 29.44
S
Szczegóły
  • Dział: Książki
  • Kategoria: sensacja,  kryminał,  inne,  thriller
  • Wydawnictwo: Filia
  • Oprawa: miękka
  • Okładka: miękka
  • Wymiary: 135x205
  • Ilość stron: 420
  • ISBN: 978-83-8075-302-0
  • Wprowadzono: 29.08.2017

Książkowe bestsellery z tych samych kategorii

  • -43%
Miłość leczy rany

Katarzyna Bonda

miękka
28,44 zł 49.90
  • -43%
Sitwa Karuzela, tom 2

Paulina Świst

miękka
22,74 zł 39.90
  • -34%
Czarne słońce

Jakub Żulczyk

miękka
28,32 zł 42.90
  • -42%
Iluzjonista

Remigiusz Mróz

miękka
23,14 zł 39.90
  • -34%
Kształt nocy

Tess Gerritsen

miękka
24,35 zł 36.90
  • -41%
Pokrzyk Lipowo, Tom 11

Katarzyna Puzyńska

miękka
24,77 zł 41.99

Zobacz również

  • -37%
MOCK Golem

Marek Krajewski

miękka
25,20 zł 39.99
  • -43%
Poszukiwanie

Charlotte Link

miękka
24,39 zł 42.80
  • -45%
Klątwa

Max Czornyj

miękka
21,95 zł 39.90
  • -34%
Instytut

Stephen King

miękka
31,62 zł 47.90
  • -41%
Umorzenie Cykl: Joanna Chyłka, Tom 9

Remigiusz Mróz

miękka
23,47 zł 39.77
  • -19%
Wyrok Cykl: Joanna Chyłka, Tom 10

Remigiusz Mróz

miękka
32,32 zł 39.90
  • RRecenzje
  • Książka
  • Martwe listy
4.8/5 ( 13 ocen )
    5
    11
    4
    1
    3
    1
    2
    0
    1
    0
imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Uwaga!!! Nie jesteś zalogowany. zaloguj się by zgłosić recenzję do konkursu i mieć szansę na wygraną w cotygodniowym plebiscycie!

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.
image

Rekomendowane

  • -35%
Strażnicy Ga`hoole Tom 4: Oblężenie

Kathryn Lasky

miękka
22,63 zł 34.82
  • -40%
Zmiana świateł

Marcin Popielarski

17,94 zł 29.91
  • -34%
Cienie zdrady Herezja horusa

PRACA ZBIOROWA

miękka
31,68 zł 48.00
  • -35%
Miasteczko Midnight

Charlaine Harris

twarda
22,74 zł 35.00
Zapowiedź - 24.11.2019
  • -35%
Totalna magia

Alice Hoffman

miękka
25,28 zł 38.89
Zapowiedź - 29.1.2020
  • -35%
Po drugiej stronie jeziora

Agnieszka Karecka

miękka
24,70 zł 37.99
Zapowiedź - 15.11.2019

Ciekawe pomysły Gandalfa

  • W przedziale kolejowym znaleziono ciało szlachcica sir Gilberta Gorama. Według lekarzy było ono zamrożone na śmierć, mimo że w pociągu panowały normalne temperatury. Jessica Bannister udaje się do Glenmore, rodzinnej miejscowości sir Gilberta, by rozwiązać tę zagadkę. Okazuje się, że nad rodem...

  • 34.94 zł

    Prawdziwa historia seryjnego zabójcy i nekrofila. Edmund Kolanowski, poznański nekrofil, działał w latach 80. XX wieku. Śledztwo w jego sprawie z wnikliwością i skrupulatnością rekonstruują w porażającym reportażu Michał Larek i Waldemar Ciszak, ukazując mroczną umysłowość sprawcy oraz...

  • Detektyw Alisha Green zostaje poważnie ranna podczas policyjnej obławy na seryjnego mordercę. Po dwóch miesiącach wraca do służby. Jest zdeterminowana, by dopaść psychopatę, który zamierzał ją dołączyć do swojej kolekcji martwych kobiet. Skomplikowane śledztwo dodatkowo utrudnia fakt, że Ali nie...

  • Kyle Riggs zasiada na tronie Imperium Ziemskiego, ale nie może zaznać spokoju. Wyzwolił swoją ojczystą planetę od tyrana tylko po to, by go zastąpić. W Martwym słońcu, dziewiątej powieści z serii Star Force, zaczyna się ostatni rozdział wielkiej wojny między żywymi istotami a maszynami. Obie...

  • 38.90 zł

    Po sezonie życie w nadmorskim miasteczku toczy się bardzo leniwie. Senną atmosferę zakłóca śmierć Aleksandry Fabianowicz, miejscowej pielęgniarki. Dochodzenie prowadzi młodszy aspirant Krzysztof Bugaj, który szybko ustala, że kobieta została celowo potrącona przez samochód. Fabianowicz miała dużo...

  • 37.80 zł

    Martwe dzieci to satyra na angielski hedonizm i konsumpcjonizm lat siedemdziesiątych, utrzymana w poetyce czarnego humoru. Grupa młodych ludzi zbiera się w rezydencji pod Londynem, by spędzić weekend na narkotyczno-alkoholowej orgii. Jeszcze nie wiedzą, że jeden z nich - w imię formy sztuki...