Martwe listy - Caite Dolan-Leach - Książka | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Martwe listy (miękka)

książka

  • Wydawnictwo Filia
  • z serii Mroczna strona
  • Oprawa miękka
  • Ilość stron 420
  • GRATIS! Do każdego zamówienia zakładka mola książkowego!
  • Dostępność niedostępny

Martwe listy - opis produktu:

To trzymający w napięciu thriller, którego akcja osadzona jest w Stanach Zjednoczonych. Tam właśnie w nie do końca jasnych okolicznościach ginie siostra bliźniaczka Avy - Zelda. Wszystko wskazuje na to, że dziewczyna spłonęła żywcem w stodole. Ava nie chce w to wierzyć i wyrusza z Paryża do swojego domu rodzinnego, który opuściła dwa lata temu.

Na miejscu zaczynają trafiać do dziewczyny przerażające listy. W wiadomościach od zmarłej siostry pojawiają się zaproszenia do mrożącej krew w żyłach zabawy. Wraz z rozwojem akcji Ava poznaje prawdę na temat swojej rodziny, która okazuje się równie przerażająca. Książka `Martwe listy` będzie idealną pozycją dla czytelników poszukujących wielu wrażeń podczas lektury i lubiących się bać.

MARTWE LISTY - SENSACJA I KRYMINAŁ NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE
- Porywająca i pełna grozy powieść kryminalna z rodzinną tajemnicą w tle
- Według Booklist to prawdziwa uczta dla fanów Gillian Flynn i Pauli Hawkins
- Debiutancka powieść Caite Dolan-Leach, docenionej przez krytyków autorki.

Więcej książek z serii Mroczna strona

Książka Martwe listy pochodzi z wydawnictwa Filia. Autorem książki jest Caite Dolan-Leach. Należy do gatunków: sensacja, kryminał, thriller. Książka Martwe listy liczy 420 stron. Jej wymiary to 135x205. Oprawa jest miękka. Martwe listy jest częścią serii Mroczna strona.
S
Szczegóły
  • Dział: Książki
  • Kategoria: sensacja,  kryminał,  thriller
  • Wydawnictwo: Filia
  • Oprawa: miękka
  • Okładka: miękka
  • Wymiary: 135x205
  • Ilość stron: 420
  • ISBN: 978-83-8075-302-0
  • Wprowadzono: 29.08.2017

Książkowe bestsellery z tych samych kategorii

-38% Nowość Nikt nie musi wiedzieć Bestseller Nikt nie musi wiedzieć
Nikt nie musi wiedzieć miękka 24,74 zł 39.90
Dodaj do koszyka
-29% Nowość Terapeutka Bestseller Terapeutka
Terapeutka miękka 28,33 zł 39.90
Dodaj do koszyka
-39% Nowość Zmora Bestseller Zmora
Zmora miękka 24,34 zł 39.90
Dodaj do koszyka
-37% Nowość Nabór Bestseller Nabór
Nabór miękka 31,49 zł 49.99
Dodaj do koszyka
-39% Bestseller Afekt
Afekt Cykl: Joanna Chyłka, Tom 13 miękka 24,34 zł 39.90
Dodaj do koszyka

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Książka
Martwe listy

4.8/5 ( 13 ocen )
  • 5
    11
  • 4
    1
  • 3
    1
  • 2
    0
  • 1
    0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.