Mądrość osła - Mirsakarim Norbekov - Książka | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Mądrość osła (miękka)

Od głupoty do zdrowia

książka

Mądrość osła, Od głupoty do zdrowia - opis produktu:

Autor zdobył tysiące zwolenników na całym świecie promując rosyjską filozofię zdrowia. W tej książce, często w dowcipny i prowokacyjny sposób, dostarcza wielu cennych informacji dotyczących odżywiania, odpoczynku, partnerstwa czy seksualności. Każdy rozdział jest usiany zabawnymi opowieściami, a kończy się zadaniami i ćwiczeniami, które mają zapoczątkować przemiany w Twoim życiu.

Czytając tę książkę będziesz zaskoczony, zszokowany, a czasem obrażony prowokacyjnymi porównaniami, a nawet wulgaryzmami. Mają one za zadanie otworzyć Twój umysł i zmusić do samodzielnego myślenia. Dzięki tym metodom odnajdziesz w sobie wartości, które zostały Tobie narzucone przez telewizję, prasę czy innych ludzie oraz oddzielisz je od tych, które mają dla Ciebie największe znaczenie. Dowiesz się na czym Ci tak naprawdę zależy i co chcesz robić w życiu dla siebie, nie dla pieniędzy, sławy czy aprobaty sąsiada. Nauczysz się pielęgnować swoje ciało, zadbasz o ruch i zdrowie psychiczne.

Autor w tej publikacji przekazuje ponad trzydziestoletnie doświadczenie w pracy z ludźmi. Opisuje 33 prawdziwe przyczyny tego, że jesteśmy nieszczęśliwi, a ludzi i ich zachowanie porównuje do osłów. Zdradza proste chwyty, jak pomyślnie donieść do nich marchewkę czyli zmienić swoje nawyki. Otrzymasz kilka kuksańców pod żebra i garść wiedzy do przemyśleń. Poznasz zarazem unikatową metodę z gwarancją skuteczności, która oferuje odzyskanie zdrowia i radości życia.
Odkryj siebie na nowo.
S
Szczegóły
 • RecenzjeRecenzje
 • Książka
 • Mądrość osła, Od głupoty do zdrowia
4.4/5 ( 10 ocen )
  5
  5
  4
  4
  3
  1
  2
  0
  1
  0

Uwaga!!! Nie jesteś zalogowany. zaloguj się by zgłosić recenzję do konkursu i mieć szansę na wygraną w cotygodniowym plebiscycie!

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

brak oceny

Mirek

 • 8-06-2016
 • 14:54

Każdy z nas chciałby być piękny, zdrowy i bogaty (w dowolnej kolejności). Ja też. Ale gdy pomyślę ile robię dla siebie, a ile czasu poświęcam innym, to staje się jasne, że osiągnięcie tych darów nie jest możliwe. Jednak ta książka otworzyła mi oczy na wiele moich zachowań, które sprawiały, że sam siebie unieszczęśliwiałem. Teraz mogę stanowczo stwierdzić: byłem osłem. Ale już nie jestem. Polecam tę lekturę.

Czy recenzja była pomocna?