Lot kruka - Jean-Pierre Gibrat - Książka | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Lot kruka (twarda)

Tom 2

  • Promocja
    image-promocja

książka

  • Wydawnictwo KURC
  • Oprawa twarda
  • Ilość stron 56
  • GRATIS! Do każdego zamówienia zakładka mola książkowego!
  • Wysyłamy w 24h - 48h + czas dostawy
  • Okazje na książki w promocji!

Lot kruka, Tom 2 - opis produktu:

Lot kruka - o czym jest?

Przed Tobą kolejna pozycja książkowa warta uwagi- Lot kruka, od Jean-Pierre Gibrat. Lot kruka spełnia wszystkie cechy swojego gatunku, przypadnie więc do gustu nawet tym najbardziej wymagającym czytelnikom. Jeśli zainteresowała Cię ta pozycja, sięgnij po inne tytuły autora- Jean-Pierre Gibrat. Nie będziesz żałował! Lot kruka i o wiele więcej tylko na Gandalf.com.pl!

Po ucieczce z paryskiego aresztu Jeanne schroniła się na barce płynącej do Burgundii. Wydarzenia stają się jeszcze bardziej tragiczne, gdy barka zostaje zarekwirowana przez Niemców, a żołnierz Wehrmachtu zostaje przydzielony na pokład. Jednak Jeanne trapi pytanie co stało się z jej siostrą oraz przyjaciółmi z ruchu oporu?

Jean-Pierre Gibrat odtwarza ostatni okres okupacji Francji z lekkością, ale i dbałością o realia. Komiks otrzymał nagrodę za najlepsze rysunki podczas Festiwalu Komiksu w Angouleme.

Lot kruka - opinie

Jeśli nadal nie jesteś pewny książki Lot kruka, zapoznaj się z ocenami i recenzjami naszych klientów. Może oni przekonają Cię, że Lot kruka - Jean-Pierre Gibrat to pozycja warta Twojej uwagi. Po przeczytaniu książki Lot kruka nie zapomnij zostawić swojej recenzji i wziąć udziału w konkursie! Wybierz książkę Lot kruka, sprawdź inne tytuły, których autorem jest Jean-Pierre Gibrat i przeczytaj biografię. To wszystko tylko na Gandalf.com.pl!

Książka Lot kruka Tom 2, pochodzi z wydawnictwa KURC. Autorem książki jest Jean-Pierre Gibrat. Należy do gatunków: komiks, wojenny. Książka Lot kruka liczy 56 stron. Jej wymiary to 297x210. Oprawa jest twarda.
S
Szczegóły
  • Dział: Książki
  • Kategoria: komiks,  wojenny
  • Wydawnictwo: KURC
  • Oprawa: twarda
  • Okładka: twarda
  • Wymiary: 297x210
  • Ilość stron: 56
  • ISBN: 9788395200359
  • Wprowadzono: 24.01.2019

Książkowe bestsellery z tych samych kategorii

RECENZJE - Książka - Lot kruka, Tom 2

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.3/5 ( 3 oceny )
  • 5
    2
  • 4
    0
  • 3
    1
  • 2
    0
  • 1
    0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: