LOT ĆMY - Ken Follett - Książka | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie
przeczytaj fragment przeczytaj fragment

LOT ĆMY (twarda)

książka

LOT ĆMY - opis produktu:

Losy wojny są w rękach dwojga młodych ludzi

Czerwiec 1941 roku - Europa pod hitlerowską okupacją.
Lotnictwo alianckie ponosi ogromne i niewytłumaczalne straty. Wywiad angielski przechwytuje sygnał radiowy Luftwaffe zawierający informację, że źródłem wszystkich sukcesów niemieckich jest Freya. Rozszyfrowanie tego kryptonimu, oznaczającego nordycką boginię miłości, staje się dla wywiadu brytyjskiego priorytetem. Hermia Mount, agentka MI6 współpracująca z duńskim ruchem oporu, podejrzewa, iż chodzi o tajną niemiecką stację radarową na zachodnim wybrzeżu Danii. W rejonie tym działa, współpracująca z aliantami, siatka szpiegowska Nocnych Strażników. Hermia powierza jej zadanie rozpracowania stacji. Z wyspy Sande, będącej źródłem sygnałów radiowych, pochodzą narzeczony Hermii, pilot Arne Olufsen, i jego brat Harald. Na trop Strażników i Arnego wpada duński policjant Peter Flemming, zdrajca wysługujący się okupantom. Kiedy w ręce policji dostają się członkowie siatki, Hermii pozostaje tylko Harald i jego przyjaciółka, młodziutka baletnica Karen...

Książka LOT ĆMY pochodzi z wydawnictwa Albatros. Autorem książki jest Ken Follett. Należy do gatunków: sensacja, thriller, wojskowy, wojenny. Książka LOT ĆMY liczy 480 stron. Jej wymiary to 150x210. Oprawa jest twarda. Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej.
S
Szczegóły

Książkowe bestsellery z tych samych kategorii

  • -41%
Halny Cykl: Komisarz Forst, Tom 6 miękka
25,32 zł 42.90
Dodaj do koszyka
  • -36%
Arsene Lupin - dżentelmen włamywacz miękka
20,87 zł 32.62
Dodaj do koszyka
  • -38%
Szepty spoza nicości Seweryn Zaorski Tom 3 miękka
26,60 zł 42.90
Dodaj do koszyka
  • -38%
Śreżoga Lipowo, Tom 12 miękka
27,84 zł 44.90
Dodaj do koszyka
  • -36%
Miłość czyni dobrym miękka
31,93 zł 49.90
Dodaj do koszyka

Ken Follett - przeczytaj też

Igła (wydanie jubileuszowe) twarda
37,41 zł
Dodaj do koszyka
Na skrzydłach orłów twarda
42,79 zł
Dodaj do koszyka
  • -26%
Niech stanie się światłość Tom 0.5 twarda
40,62 zł 54.89
Dodaj do koszyka
Papierowe pieniądze twarda
34,42 zł
Dodaj do koszyka
  • -1%
Zima świata Trylogia Stulecie Tom 2 twarda
59,29 zł 59.89
Dodaj do koszyka
  • -1%
Zima świata Trylogia Stulecie, Tom 2 twarda
52,25 zł 52.77
Dodaj do koszyka

Polecane

  • -7%
Złota klatka miękka
37,03 zł 39.82
Dodaj do koszyka
  • -33%
Chłopiec z lasu miękka
26,06 zł 38.90
Dodaj do koszyka
  • -36%
Paprocany miękka
25,54 zł 39.90
Dodaj do koszyka
  • -40%
Nieboszczyk sam w domu miękka
23,94 zł 39.90
Dodaj do koszyka
  • -38%
Nie krzycz miękka
24,74 zł 39.90
Dodaj do koszyka
  • -35%
Bestia Komisarz Eryk Deryło, Tom 7 miękka
27,89 zł 42.90
Dodaj do koszyka

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Książka
LOT ĆMY

4.6/5 ( 12 ocen )
    5
    10
    4
    1
    3
    0
    2
    0
    1
    1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.