LEGO w terapii autyzmu - PRACA ZBIOROWA - Książka | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

LEGO w terapii autyzmu

książka

Wydawnictwo WUJ
z serii Lego
Oprawa miękka
Ilość stron 176
  • Wysyłamy w 24h - 48h + czas dostawy
  • Okazje na książki w promocji!

LEGO w terapii autyzmu - opis produktu:

Poznaj terapeutyczną moc klocków LEGO(R)
Daniel B. LeGoff jest pomysłodawcą wykorzystywania klocków LEGO(R) w terapii autyzmu. Jego książka LEGO(R) w terapii autyzmu to doskonały poradnik, pokazujący, że wspólne budowanie z klocków to nie tylko wspaniała zabawa, lecz także skuteczne narzędzie terapeutyczne. Tworzenie konstrukcji z użyciem klocków LEGO(R) pomaga w kształtowaniu umiejętności dzielenia się, wymieniania rolami czy nawiązywania kontaktu wzrokowego oraz wspiera rozwój kompetencji społecznych.
Stworzony przez autora i jego współpracowników program terapeutyczny obejmuje sprawdzone strategie zarządzania zachowaniem dziecka z autyzmem i rozwijania jego umiejętności oraz ocenę postępów. Niniejsza książka zawiera wiele praktycznych wskazówek dotyczących tego, jak dostosować dom czy gabinet terapeuty do założeń tej terapii oraz jak dobierać właściwe materiały.

LEGO w terapii autyzmu - o czym jest książka?


Przed Tobą kolejna pozycja książkowa warta uwagi- LEGO w terapii autyzmu, od PRACA ZBIOROWA. LEGO w terapii autyzmu spełnia wszystkie cechy swojego gatunku, przypadnie więc do gustu nawet tym najbardziej wymagającym czytelnikom. Jeśli zainteresowała Cię ta pozycja, sięgnij po inne tytuły autora- PRACA ZBIOROWA. Nie będziesz żałował! LEGO w terapii autyzmu i o wiele więcej tylko na Gandalf.com.pl!

Książka LEGO w terapii autyzmu pochodzi z wydawnictwa WUJ. Publikacja jest pracą zbiorową . Należy do gatunków: książki dla nauczycieli przedszkola, książki o dzieciach, nauki humanistyczne, pedagogika, terapia. Książka LEGO w terapii autyzmu liczy 176 stron. Jej wymiary to 145x205. Oprawa jest miękka. LEGO w terapii autyzmu jest częścią serii Lego.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Kategoria: książki dla nauczycieli przedszkola,  książki o dzieciach,  nauki humanistyczne,  pedagogika,  terapia
Wydawnictwo: WUJ
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Wymiary: 145x205
Ilość stron: 176
ISBN: 9788323347347
Wprowadzono: 23.09.2019

RECENZJE - książki - LEGO w terapii autyzmu - PRACA ZBIOROWA

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: