Księga akcyjna - Małgorzata Mroczkowska - Książka | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Księga akcyjna

książka

Księga akcyjna - opis produktu:

Zaoszczędż 20 000 zł! - art. 594 ksh Podajemy gotowe narzędzie do wykorzystania! Prowadzenie Księgi udziałów (w spółce z o.o.) i Księgi akcyjnej (sp. akcyjna) to obowiązek zagrożony karą grzywny do 20 000 zł - podajemy narzędzie do gotowego wykorzystania! Art. 188. § 1 ksh. Zarząd jest obowiązany prowadzić księgę udziałów, do której należy wpisywać nazwisko i imię albo firmę (nazwę) i siedzibę każdego wspólnika, adres, liczbę i wartość nominalną jego udziałów oraz ustanowienie zastawu lub użytkowania i wykonywanie prawa głosu przez zastawnika lub użytkownika, a także wszelkie zmiany dotyczące osób wspólników i przysługujących im udziałów. Art. 341. § 1 ksh. Zarząd obowiązany jest prowadzić księgę akcji imiennych i świadectw tymczasowych (księga akcyjna), do której należy wpisywać nazwisko i imię albo firmę (nazwę) oraz siedzibę i adres akcjonariusza albo adres do doręczeń, wysokość dokonanych wpłat, a także, na wniosek osoby uprawnionej, wpis o przeniesieniu akcji na inną osobę wraz z datą wpisu.

Książka Księga akcyjna pochodzi z wydawnictwa Ośrodek Doradztwa i Doskonalenia Kadr. Autorem książki jest Małgorzata Mroczkowska. Należy do gatunków: nauki społeczne, ekonomia i biznes. Książka Księga akcyjna liczy 16 stron. Jej wymiary to 210x297.
S
Szczegóły

Małgorzata Mroczkowska - przeczytaj też

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Książka
Księga akcyjna

4.3/5 ( 4 oceny )
  5
  3
  4
  0
  3
  0
  2
  1
  1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.