Książę Cieni / Aleksandra Polak 25,83 zł | Książka w Gandalf.com.pl
Kategorie
  • image
  • image

Książę Cieni (miękka)

Circus Lumos. Tom 3

książka

  • Wydawnictwo Czwarta Strona
  • Oprawa miękka
  • Ilość stron 450
  • GRATIS! Do każdego zamówienia zakładka mola książkowego!
  • Wysyłamy w 3 - 5 dni + czas dostawy

Książę Cieni, Circus Lumos. Tom 3 - opis produktu:

Mroczne intrygi, polowania na demony i czarna magia...
Miłość i nienawiść jeszcze nigdy nie były sobie tak bliskie!

Złowrogie moce oplatają członków Circus Lumos, a Książę Cieni czai się w każdym, kto staje na ich drodze do odnalezienia światłości. Przyszedł czas na podróż i wielkie poszukiwania, które zmienią życie Alicji i jej przyjaciół na zawsze.

Wszyscy mamy ciemną stronę. Nie każdy z nas potrafi ją okiełznać, ale dążenie do odkrycia iskry, która roznieci ogień i poprowadzi nas do światła, to cudowna podróż, w którą każdy kiedyś wyrusza. Czy macie odwagę, żeby podjąć się wyzwania i sprostać temu, co kryje się w mroku? Odwaga i przekora to klucz do wygranej.

Czytelnicy o pierwszym tomie Circus Lumos:
`Czytanie Króla Kier zaczęłam z wielkim sentymentem, ponieważ Alicja do bólu przypominała mnie ze szkolnych lat. Następnie wkroczyła magia wraz z klimatyczną aurą nieziemskiego cyrku i wtedy... ta książka porwała mnie do reszty!`
Maja Kłodawska, Maja K.

`Lektura obowiązkowa dla miłośników Darów Anioła, Cyrku Nocy oraz... Mean Girls. Król Kier to nowa przygoda, tajemnicza magia, historia doprawiona nastoletnim życiem i miłością nie z tej ziemi! Nie mogę się doczekać następnego tomu`.
Paweł Dębowski, P42

`Połączenie magii i romansu, skąpane w niesamowitym klimacie cyrku, potrafi przyprawić o szybsze bicie serca. Wejdź i zatrać się w Circus Lumos`.
Zuzanna Burkowska, Kulturalna Szafa
S
Szczegóły

Książkowe bestsellery z tych samych kategorii

Aleksandra Polak - przeczytaj też

  • -16%
Król kier Circus Lumos. Tom 1

Aleksandra Polak

29,24 zł 34.82
  • -16%

Zobacz również

  • -30%
Magia Cierni

Margaret Rogerson

31,34 zł 44.78
  • -15%
Furia

Jolanta Bartoś

30,51 zł 35.90
  • -30%
Jasność

Maja Wolny

27,87 zł 39.81
  • RRecenzje
  • Książka
  • Książę Cieni, Circus Lumos. Tom 3
0/5 ( brak ocen )
    5
    4
    3
    2
    1
imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Uwaga!!! Nie jesteś zalogowany. zaloguj się by zgłosić recenzję do konkursu i mieć szansę na wygraną w cotygodniowym plebiscycie!

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.
image

Rekomendowane

  • -30%
Magia Cierni

Margaret Rogerson

31,34 zł 44.78
  • -15%
Furia

Jolanta Bartoś

30,51 zł 35.90
  • -30%
Jasność

Maja Wolny

27,87 zł 39.81
  • -30%
Ganimedes

Bartosz Ejzak

20,95 zł 29.93
  • -30%
Lalkarz Tom 2 Zjednoczenie

Katarzyna Lisowska

20,88 zł 29.83
  • -30%
Lalkarz Tom 3 Przebudzenie

Katarzyna Lisowska

20,88 zł 29.83

Ciekawe pomysły Gandalfa

  • 49.85 zł
    41.38 zł

    Książę to pierwszy traktat o realizmie politycznym, pierwszy nieidealistyczny przewodnik po sztuce rządzenia państwem - i jedna z najbardziej znienawidzonych i szkalowanych książek w całej historii świata. Nazwisko autora - Niccolo Machiavelli - dało nawet Europie nowe słowo:...

  • 29.83 zł
    25.05 zł

    Książę to nieśmiertelne lekcje, które do dziś kształtują myślenie liderów na całym świecie. Mądrość Machiavelliego wykracza dalece poza tak zwane machiawelizmy. Machiavelli był znakomitym psychologiem rozpracowującym przeciwników na wiele ruchów do przodu. Dostrzegał złożoność podejmowania...

  • 39.90 zł
    12.77 zł

    Brawurowy debiut obiecującego reżysera - powieściowa odpowiedź na `Django` i `Zniewolonego`! Londyn, pierwsza połowa XIX wieku, przeddzień rewolucji przemysłowej oraz walki o godziwe warunki życia i prawa człowieka: na ulicy ląduje uprowadzony i przywieziony z Afryki czarnoskóry mężczyzna. Napad na...

  • Cel uświęca środki Ponadczasowe dzieło traktujące o władzy strategii i podstępie Ten kto ma władzę nie musi nikogo za nic przepraszać Niccolo Machiavelli napisał słynnego Księcia prawie pięć wieków temu zainspirowany osobą Cezara Borgii syna papieża Aleksandra VI włoskiego polityka...

  • 10.40 zł

    Ci, którzy pragną pozyskać łaskę księcia, stają najczęściej przed Nim z tym, co mają najbardziej wśród swoich rzeczy drogiego i co Mu, jak widzą, największą sprawi przyjemność. Przeto częstokroć ofiarowuje im się konie, broń, złotogłów, drogie kamienie i podobne kosztowności, godne ich wielkości....

  • 13.02 zł

    Ci, którzy pragną pozyskać łaskę księcia, stają najczęściej przed Nim z tym, co mają najbardziej wśród swoich rzeczy drogiego i co Mu, jak widzą, największą sprawi przyjemność. Przeto częstokroć ofiarowuje im się konie, broń, złotogłów, drogie kamienie i podobne kosztowności, godne ich wielkości....