Książę Cieni - Aleksandra Polak - Książka | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Książę Cieni

Circus Lumos. Tom 3

  • Promocja
    image-promocja

książka

Wydawnictwo Czwarta Strona
Oprawa miękka
Ilość stron 450

Książę Cieni, Circus Lumos. Tom 3 - opis produktu:

Mroczne intrygi, polowania na demony i czarna magia...
Miłość i nienawiść jeszcze nigdy nie były sobie tak bliskie!

Złowrogie moce oplatają członków Circus Lumos, a Książę Cieni czai się w każdym, kto staje na ich drodze do odnalezienia światłości. Przyszedł czas na podróż i wielkie poszukiwania, które zmienią życie Alicji i jej przyjaciół na zawsze.

Wszyscy mamy ciemną stronę. Nie każdy z nas potrafi ją okiełznać, ale dążenie do odkrycia iskry, która roznieci ogień i poprowadzi nas do światła, to cudowna podróż, w którą każdy kiedyś wyrusza. Czy macie odwagę, żeby podjąć się wyzwania i sprostać temu, co kryje się w mroku? Odwaga i przekora to klucz do wygranej.

Czytelnicy o pierwszym tomie Circus Lumos:
`Czytanie Króla Kier zaczęłam z wielkim sentymentem, ponieważ Alicja do bólu przypominała mnie ze szkolnych lat. Następnie wkroczyła magia wraz z klimatyczną aurą nieziemskiego cyrku i wtedy... ta książka porwała mnie do reszty!`
Maja Kłodawska, Maja K.

`Lektura obowiązkowa dla miłośników Darów Anioła, Cyrku Nocy oraz... Mean Girls. Król Kier to nowa przygoda, tajemnicza magia, historia doprawiona nastoletnim życiem i miłością nie z tej ziemi! Nie mogę się doczekać następnego tomu`.
Paweł Dębowski, P42

`Połączenie magii i romansu, skąpane w niesamowitym klimacie cyrku, potrafi przyprawić o szybsze bicie serca. Wejdź i zatrać się w Circus Lumos`.
Zuzanna Burkowska, Kulturalna Szafa

Książę Cieni - o czym jest książka?


Przed Tobą kolejna pozycja książkowa warta uwagi- Książę Cieni, od Aleksandra Polak. Książę Cieni spełnia wszystkie cechy swojego gatunku, przypadnie więc do gustu nawet tym najbardziej wymagającym czytelnikom. Jeśli zainteresowała Cię ta pozycja, sięgnij po inne tytuły autora- Aleksandra Polak. Nie będziesz żałował! Książę Cieni i o wiele więcej tylko na Gandalf.com.pl!

Książę Cieni - opinie


Jeśli nadal nie jesteś pewny książki Książę Cieni, zapoznaj się z ocenami i recenzjami naszych klientów. Może oni przekonają Cię, że Książę Cieni - Aleksandra Polak to pozycja warta Twojej uwagi. Po przeczytaniu książki Książę Cieni nie zapomnij zostawić swojej recenzji i wziąć udziału w konkursie! Wybierz książkę Książę Cieni, sprawdź inne tytuły, których autorem jest Aleksandra Polak i przeczytaj biografię. To wszystko tylko na Gandalf.com.pl!
Zobacz pozostałe recenzje!

Książka Książę Cieni Circus Lumos. Tom 3, pochodzi z wydawnictwa Czwarta Strona. Autorem książki jest Aleksandra Polak. Należy do gatunków: dla dzieci i młodzieży, literatura młodzieżowa, fantastyka, fantasy, książki dla chłopców, książki dla dziewczyn. Książka Książę Cieni liczy 450 stron. Oprawa jest miękka. Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Kategoria: dla dzieci i młodzieży,  literatura młodzieżowa,  fantastyka,  fantasy,  książki dla chłopców,  książki dla dziewczyn
Wydawnictwo: Czwarta Strona
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Ilość stron: 450
ISBN: 9788366381025
Wprowadzono: 02.09.2019

Książkowe bestsellery z tych samych kategorii

-37% Bestseller Gniewa
Gniewa Książka 28,35 zł 44.99
Dodaj do koszyka
-39% Bestseller Chąśba
Chąśba Książka 26,22 zł 42.99
Dodaj do koszyka
-44% Bestseller My i niebo Przesłania z Trevignano Romano
My i niebo Przesłania z Trevignano Romano Książka 18,39 zł 32.82
Dodaj do koszyka
-40% Bestseller Mesjasz Diuny
Mesjasz Diuny Kroniki Diuny Tom 2 Książka 23,94 zł 39.90
Dodaj do koszyka
-40% Bestseller Krew i popiół
Krew i popiół Krew i popiół Tom 1 Książka 29,86 zł 49.77
Dodaj do koszyka
-39% Bestseller Diuna
Diuna Kroniki Diuny Tom 1 (okładka filmowa) Książka 24,34 zł 39.90
Dodaj do koszyka

Aleksandra Polak - przeczytaj też

-26%
Labirynt w polu kukurydzy Książka 31,67 zł 42.80
Dodaj do koszyka
-31%
Perłowa dama Circus Lumos. Tom 2 Książka 25,40 zł 36.81
Dodaj do koszyka

RECENZJE - książki - Książę Cieni, Circus Lumos. Tom 3 - Aleksandra Polak

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4/5 ( 1 ocena )
  • 5
    0
  • 4
    1
  • 3
    0
  • 2
    0
  • 1
    0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję:

Miasto Książek

ilość recenzji:40780

2-11-2020 14:04

Straszne moce zaczynają owijać się wokół cyrkowców Circus Lumos, a Książę Cieni staje się coraz bardziej aroganci. Na dodatek straszna klątwa, której nie da się praktycznie przerwać. Bohaterowie muszą znaleźć sposób by jej się pozbyć i zdobyć bardzo dziwne artefakty. Czy im się to uda? Co bracia będą musieli poświęcić? Jakie sekrety wyjdą na jaw? Czy miłość Alicji i Hadriana przetrwa?


Nareszcie udało mi się zakończyć tą trylogię. Musiałam się długo zbierać, ponieważ nie wiedziałam czego się po niej spodziewać. Ta historia miała swoje wzloty i upadki i dlatego miałam wobec niej pewne obawy. Jednak na szczęście zostałam miło zaskoczona. Od samego początku zostałam wciągnięta w ten świat. Niestety na początku miałam pewne problemy, ponieważ nie pamiętałam wszystkiego z poprzedniego tomu. Jednak dość szybko zaczęło mi się przypominać i potem już było tylko lepiej.



Jeżeli chodzi o bohaterów to była czysta sinusoida. W jednym momencie byli świetni, a zaraz miałam ochotę ich zamordować. Alicja szykuje się do matury i to pochłania jej naprawdę wiele czasu. W przerwach pomaga Circus Lumos zdobyć składniki do antidotum. Podczas tych wypraw była bardzo denerwująca, ponieważ pchała się tam, gdzie nie powinna, bo nie miała nic do zaoferowania, a była tylko kolejną osobą, którą trzeba pilnować i ratować. Potrafiła się kłócić o byle co. To dla mnie było niedorzeczne. Za to bardzo polubiłam Tristana, jego wewnętrzna walka i rozterki zostały świetnie przedstawione. Jeśli chodzi o Hadriana, to nie był rewelacyjny przez to co go spotkało zachowywał się trochę niepojętnie, a jednak można by było go wytłumaczyć. Naprawdę miałam z nim wielki problem żeby określić czy go lubię czy nie. Też bardzo polubiłam Stellę, która nabrała jeszcze większej charyzmy i była cudna!



Mimo wszystko książkę czytało się naprawdę dobrze. Jest w niej pełno akcji, zagadek i niebezpieczeństw, ale nie zabrakło miejsca na boskie występy cyrkowców. Jak już się zaczęło czytać, to trudno było się od niej oderwać. Do samego końca nie było pewne, kto przeżyje, a kto zginie. Do tego autorka poprawiła swój styl i dzięki temu lepiej odczułam te lekkie pióro i czerpałam jeszcze więcej przyjemności podczas czytania. Także z mojej strony wielkie gratulacje dla autorki za ewolucję swojego stylu.



Podsumowując, trylogia Circus Lumos to przyjemna historia pewna magii i przygód. To powieść, która zabierze Was do niesamowitego cyrku, który każdy chciałby zobaczyć. Na pewno nie będziecie się przy niej nudzić, może nie polubicie wszystkich bohaterów, ale fabuła to nadrabia, zwłaszcza zakończenia poszczególnych tomów, gdzie czekanie na kolejne części były katorgą i gonitwą myśli. Także jeśli macie ochotę na historię, w której będzie pełno magii, przygód, niebezpieczeństw i trójkąt miłosny, o którym czytało się naprawdę przyjemnie, to podejrzewam, że ta trylogia się Wam spodoba!

Czy recenzja była pomocna?