Królowie życia PRL-u. - Iwona Kienzler - Książka | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Królowie życia PRL-u.

Czerwoni książęta, playboye, towarzysze

  • Promocja
    image-promocja

książka

Królowie życia PRL-u., Czerwoni książęta, playboye, towarzysze - opis produktu:

Kogo nazywano `Czerwonym Księciem`?, Kim był serialowy bohater wszechczasów? Kto uchodził za najsłynniejszego erotomana PRL-u?W czasach wszechobecnej szarzyzny PRL-u celebryci, kochani przez tłumy i rozpieszczani przez władzę, jawili się przeciętnemu obywatelowi niczym rajskie ptaki, istni królowie życia. Na temat owych sław krążyły rozmaite, często rozdęte do granic absurdu, a nawet krzywdzące plotki, czego na własnej skórze doświadczył niejeden z nich.

Iwona Kienzler snuje opowieść o politykach, artystach, dziennikarzach i sportowcach, zarówno tych powszechnie uwielbianych, jak i tych znienawidzonych ze względu na przynależność partyjną, czy oskarżanych o zaprzedanie się systemowi.

Cyrankiewicz, Sokorski, Łomnicki, Mikulski, Jaroszewicz, Ciszewski, Komar, Głowacki, w najnowszej książce `Królowie życia PRL-u` oglądamy ich z zupełnie innej niż dotąd, nieznanej strony.

Królowie życia PRL-u. - o czym jest książka?


Przed Tobą kolejna pozycja książkowa warta uwagi- Królowie życia PRL-u., od Iwona Kienzler. Królowie życia PRL-u. spełnia wszystkie cechy swojego gatunku, przypadnie więc do gustu nawet tym najbardziej wymagającym czytelnikom. Jeśli zainteresowała Cię ta pozycja, sięgnij po inne tytuły autora- Iwona Kienzler. Nie będziesz żałował! Królowie życia PRL-u. i o wiele więcej tylko na Gandalf.com.pl!

Książka Królowie życia PRL-u. Czerwoni książęta, playboye, towarzysze, pochodzi z wydawnictwa Lira Publishing. Autorem książki jest Iwona Kienzler. Należy do gatunków: biografie i wspomnienia, Biografie i autobiografie, wspomnienia, historia, Polski XX wiek. Książka Królowie życia PRL-u. liczy 320 stron. Jej wymiary to 145x215. Oprawa jest miękka. Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Kategoria: biografie i wspomnienia,  Biografie i autobiografie,  wspomnienia,  historia,  Polski XX wiek
Wydawnictwo: Lira Publishing
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Rok publikacji: 2022
Wymiary: 145x215
Ilość stron: 320
ISBN: 978-83-66730-81-6
Wprowadzono: 15.02.2022

Książkowe bestsellery z tych samych kategorii

RECENZJE - książki - Królowie życia PRL-u., Czerwoni książęta, playboye, towarzysze - Iwona Kienzler

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: