Konkurencyjność przedsiębiorstw w XXI w. - PRACA ZBIOROWA - Książka | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Konkurencyjność przedsiębiorstw w XXI w. (miękka)

Czynnik wzrostu

 • Promocja
  image-promocja

książka

Konkurencyjność przedsiębiorstw w XXI w., Czynnik wzrostu - opis produktu:

W książce podjęto temat kształtowania konkurencyjności przedsiębiorstw. Autorzy skupili się na czynnikach stanowiących źródła przewag konkurencyjnych oraz warunkach dalszego wzrostu konkurencyjności i umacniania pozycji rynkowej. W książce przedstawiono kapitał intelektualny w rozwoju konkurencyjności przedsiębiorstw, specyfikę konkurencyjności polskich mikroprzedsiębiorstw oraz małych i średnich przedsiębiorstw, wpływ marki na konkurencyjność przedsiębiorstw, czynniki osiągania sukcesu w kształtowaniu konkurencyjności małych przedsiębiorstw z perspektywy menedżerów, spółki uczelniane jako mechanizm transferu wiedzy do gospodarki, instrumenty finansowego wsparcia z Unii Europejskiej, determinanty trwałej konkurencyjności łańcuchów rolno-żywnościowych.

Książka jest przeznaczona dla obecnych i przyszłych menedżerów i przedsiębiorców, a także pracowników naukowych uczelni i kierunków ekonomicznych.

Książka Konkurencyjność przedsiębiorstw w XXI w. Czynnik wzrostu, pochodzi z wydawnictwa PWE Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne. Publikacja jest pracą zbiorową . Należy do gatunków: nauki społeczne, ekonomia i biznes. Książka Konkurencyjność przedsiębiorstw w XXI w. liczy 158 stron. Jej wymiary to 162x237. Oprawa jest miękka.
S
Szczegóły

RECENZJE - Książka - Konkurencyjność przedsiębiorstw w XXI w., Czynnik wzrostu

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.6/5 ( 5 ocen )
 • 5
  4
 • 4
  0
 • 3
  1
 • 2
  0
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: