Koniec z cukrzycą i otyłością! - Mark dr Hyman - Książka | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Koniec z cukrzycą i otyłością!

przeczytaj fragment przeczytaj fragment

książka

Koniec z cukrzycą i otyłością! - opis produktu:


Koniec z cukrzycą i otyłością! - o czym jest?


Przed Tobą kolejna pozycja książkowa warta uwagi- Koniec z cukrzycą i otyłością!, od Mark dr Hyman. Koniec z cukrzycą i otyłością! spełnia wszystkie cechy swojego gatunku, przypadnie więc do gustu nawet tym najbardziej wymagającym czytelnikom. Jeśli zainteresowała Cię ta pozycja, sięgnij po inne tytuły autora- Mark dr Hyman. Nie będziesz żałował! Koniec z cukrzycą i otyłością! i o wiele więcej tylko na Gandalf.com.pl!

 Koniec z cukrzycą i otyłością! ogłasza Mark Hyman.
 Książka "Koniec z cukrzycą i otyłością" to rewelacyjny, 6-tygodniowy program utraty wagi, zapobiegania chorobom i znakomitego samopoczucia!
 * Czy masz nadwagę?
 * Czy lekarz powiedział Ci, że Twoje stężenie cukru na czczo jest trochę za wysokie?
 * Czy masz niepohamowany apetyt na słodycze i węglowodany wysokoprzetworzone?
 * Czy masz wysokie ciśnienie tętnicze?
 * Czy w Twojej rodzinie ktoś cierpiał na cukrzycę, choroby serca lub otyłość?

  Jeśli Twoja odpowiedź na którekolwiek z tych pytań jest twierdząca, to znaczy, że ta książka jest Ci potrzebna.
  Na cukrzycę w naszym kraju choruje około 2,5 mln ludzi, ponad 750 tys. z nich o tym nie wie i w związku z tym nie są leczeni - wynika z raportu przygotowanego pod patronatem Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego.
  W raporcie czytamy, że według szacunków w 2030 roku będzie w Polsce 3,2 mln chorych na cukrzycę. Częstość występowania tej choroby rośnie wraz z wiekiem. Ponad 20 proc. osób powyżej 60. roku życia choruje na cukrzycę, a kolejne 20 proc. ma upośledzoną tolerancję glukozy. U 50 proc. cukrzyków występuje choroba niedokrwienna serca. Dodatkowo 77 proc. chorych w Polsce ma podwyższone ciśnienie tętnicze krwi.
  Leczenie cukrzycy w Polsce pochłania około 2,5 mld zł rocznie ze środków NFZ.
  W naszym kraju w programach leczenia przewlekłego dializami znajduje się na stałe ponad 3 tys. chorych na cukrzycę. Co roku przeprowadza się 14 tys. amputacji stóp. W 2007 roku cukrzyca była raportowana jako przyczyna ponad 6,3 tys. zgonów w Polsce.
  Zawarty w książce "Koniec z cukrzycą i otyłością!" 6-tygodniowy program powrotu do zdrowia może w znaczący sposób nie tylko przynieść ulgę ponad 3 milionom chorych Polaków ale w poważny sposób zmniejszyć ryzyko zgonu jak również dzięki wdrożeniu nowego stylu życia zapobiec zachorowaniom, co złagodzi wydatki budżetu państwa na leczenie cukrzycy i chorób powiązanych.

`W ciągu ostatnich dziesięciu lat wzrost zachorowań na cukrzycę i otyłość przybrał rozmiary klęski, która zagraża naszym rodzinom, światowej ekonomii oraz powodzeniu naszego następnego pokolenia. Po moich problemach z sercem w 2004 roku wprowadziłem drastyczne zmiany w swojej diecie i zakresie ćwiczeń fizycznych, i wierzę, że nowa książka dr Hymana zainspiruje Was w równym stopniu, jak On sam zainspirował mnie.`
Prezydent Bill Clinton


Dr med. Mark Hyman - był przez niemal 10 lat jednym z dyrektorów Canyon Ranch, a obecnie pełni funkcję prezesa Instytutu Medycyny Funkcjonalnej; jest także założycielem i dyrektorem medycznym UltraWellness Center. Jest autorem obecnych na listach bestsellerów New York Timesa książek UltraMetabolism, The UltraMind Solution i UltraSimple Diet, a także współautorem tytułu UltraPrevention. Mieszka w Lenox w stanie Massachussetts.

Koniec z cukrzycą i otyłością! - opinie


Jeśli nadal nie jesteś pewny książki Koniec z cukrzycą i otyłością!, zapoznaj się z ocenami i recenzjami naszych klientów. Może oni przekonają Cię, że Koniec z cukrzycą i otyłością! - Mark dr Hyman to pozycja warta Twojej uwagi. Po przeczytaniu książki Koniec z cukrzycą i otyłością! nie zapomnij zostawić swojej recenzji i wziąć udziału w konkursie! Wybierz książkę Koniec z cukrzycą i otyłością!, sprawdź inne tytuły, których autorem jest Mark dr Hyman i przeczytaj biografię. To wszystko tylko na Gandalf.com.pl!


Książka Koniec z cukrzycą i otyłością! pochodzi z wydawnictwa Nowa Proza. Autorem książki jest Mark dr Hyman. Należy do gatunków: poradniki, zdrowie, choroby i schorzenia. Książka Koniec z cukrzycą i otyłością! liczy 416 stron. Jej wymiary to 150x225. Oprawa jest miękka. Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej.
S
Szczegóły

RECENZJE - Książka - Koniec z cukrzycą i otyłością!

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.6/5 ( 9 ocen )
 • 5
  6
 • 4
  2
 • 3
  1
 • 2
  0
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: