Komunikowanie w oświacie - Krzysztof Gawroński - Książka | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Komunikowanie w oświacie - opis produktu:

W publikacji syntetycznie omówiono problematykę komunikowania się podmiotów systemu oświaty począwszy od komunikacji wewnątrzszkolnej, a kończąc na komunikacji organów zewnętrznych szkoły. Oryginalne omówienie zagadnień języka komunikacji, jego funkcji w planowaniu, realizacji i ewaluacji przedsięwzięć podejmowanych w systemie oświaty umocowanych w prawie przedstawione w opracowaniu pomoże czytelnikowi w nawiązywaniu kontaktów między podmiotami systemu, wymianę informacji, a nawet wypracowanie własnych form i sposobów komunikacji aż po wspólne rozwiązywanie problemów.
W poradniku szczególną uwagę zwrócono m.in. na takie zagadnienia, jak:
-umiejętność skutecznego porozumiewania się dyrektora z nauczycielami i innymi pracownikami szkoły;
-kanony przekazu informacji powszechnej i urzędowej; znaczenie wystąpień publicznych;
-nowoczesny model komunikacji poziomej i pionowej w oświacie.
Autorzy przywiązują także dużą wagę do konieczności ciągłego budowania wzajemnych relacji między podmiotami oświaty w procesie zarządzania.

Książka Komunikowanie w oświacie pochodzi z wydawnictwa Wolters Kluwer. Autorami książki są Krzysztof Gawroński, Beata Wawrzyńczak-Jędryka, Małgorzata Dutka-Mucha. Należy do gatunków: nauki humanistyczne, pedagogika, poradniki. Książka Komunikowanie w oświacie liczy 236 stron. Oprawa jest miękka. Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej.
S
Szczegóły

Książkowe bestsellery z tych samych kategorii

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Książka
Komunikowanie w oświacie

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.