Kompetencje społeczne nauczyciela szkoły uczenia się i wyrównywania szans edukacyjnych - Grażyna Cęcelek - Książka | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Kompetencje społeczne nauczyciela szkoły uczenia się i wyrównywania szans edukacyjnych (miękka)

książka

 • Wydawnictwo Adam Marszałek
 • Oprawa miękka
 • Ilość stron 232
 • GRATIS! Do każdego zamówienia zakładka mola książkowego!
 • Wysyłamy w 24h - 48h + czas dostawy

Kompetencje społeczne nauczyciela szkoły uczenia się i wyrównywania szans edukacyjnych - opis produktu:

Jest to praca bardzo interesująca, w wielu miejscach oryginalna i wyjątkowo cenna ze względu na doniosłą problematykę, interdyscyplinarność oraz uzyskane korzyści poznawcze i praktyczne. To nowoczesne i wieloaspektowe podejście do działań mających na celu upowszechnianie idei szkoły uczenia się i wyrównywania szans edukacyjnych w oparciu o konstruktywistyczny model edukacji, dla realizacji którego niezbędny jest odpowiedni poziom kompetencji społecznych współczesnego nauczyciela. Zaprezentowane przez Autorkę rekomendacje dla upowszechniania idei szkoły uczenia się i wyrównywania szans edukacyjnych w oparciu o konstruktywistyczny model edukacji oraz dla optymalizacji procesu edukacji nauczycielskiej zawierają wartościowy i bogaty zasób propozycji i możliwości inspirujący do podejmowania konstruktywnych i przemyślanych działań umożliwiających wdrażanie ich do praktyki edukacyjnej, stanowiąc jednocześnie cenny wymiar praktyczno-metodyczny opracowania. Przedstawione w monografii analizy teoretyczne oraz empiryczne pozwalają na poszerzenie i uporządkowanie wiedzy o specyfice funkcjonowania szkoły jako organizacji uczącej się oraz umożliwiającej uczenie się i wyzwalanie w wychowankach aktywności i zaradności życiowej. Służą również refleksji na temat wyzwań stawianych przed współczesnym nauczycielem oraz akcentują konieczność ciągłego doskonalenia warsztatu pracy współczesnego nauczyciela i jego szeroko rozumianych kompetencji społecznych.

Z recenzji prof. dr hab. Krystyny Marzec-Holki

Książka Kompetencje społeczne nauczyciela szkoły uczenia się i wyrównywania szans edukacyjnych pochodzi z wydawnictwa Adam Marszałek. Autorem książki jest Grażyna Cęcelek. Należy do gatunków: nauki humanistyczne, pedagogika, dydaktyka. Książka Kompetencje społeczne nauczyciela szkoły uczenia się i wyrównywania szans edukacyjnych liczy 232 stron. Oprawa jest miękka.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Książka
Kompetencje społeczne nauczyciela szkoły uczenia się i wyrównywania szans edukacyjnych

0/5 ( brak ocen )
  5
  4
  3
  2
  1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.