Kompetencje matematyczne i naukowo-techniczne w edukacji wczesnoszkolnej - studium empiryczne - Barbara Dudel - Książka | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Kompetencje matematyczne i naukowo-techniczne w edukacji wczesnoszkolnej - studium empiryczne (miękka)

książka

 • Wydawnictwo Adam Marszałek
 • Oprawa miękka
 • Ilość stron 172
 • GRATIS! Do każdego zamówienia zakładka mola książkowego!
 • Wysyłamy w 24h - 48h + czas dostawy

Kompetencje matematyczne i naukowo-techniczne w edukacji wczesnoszkolnej - studium empiryczne - opis produktu:

Kompetencje matematyczne i naukowo-techniczne w edukacji wczesnoszkolnej - studium empiryczne.

Przez wzgląd na wysoką rangę przypisywaną we współczesnych czasach kompetencjom kluczowym interesujące wydaje się poznanie opinii na ich temat osób zaangażowanych w proces kształcenia na poziomie edukacji początkowej. Przedstawione w książce rozważania teoretyczne i wyniki badań stanowią zarówno próbę spojrzenia na wąski wycinek rzeczywistości edukacyjnej odnoszący się do pierwszego etapu kształcenia, jak i diagnozę kompetencji matematycznych oraz podstawowych kompetencji naukowo-technicznych trzecioklasistów. Istotną wartością prezentowanych analiz jest uwzględnienie trzech perspektyw w ocenie badanych kompetencji: uczniów, ich rodziców i nauczycieli, które jest jednocześnie wyrazem uznania dla pełnoprawnej roli tych trzech podmiotów w procesie edukacyjnym.

Interesującymi z dydaktycznego punktu widzenia efektami badań były ocena poszczególnych elementów kompetencji matematycznych i naukowo-technicznych oraz wskazanie obszarów, które stwarzają możliwości podjęcia działań zmieniających postawę uczniów wobec matematyki, techniki i prowadzenia badań.

Publikacja jest kontynuacją rozważań autorek przedstawionych w książce Kompetencje matematyczne i podstawowe kompetencje naukowo-techniczne w edukacji wczesnoszkolnej (https://marszalek.com.pl/sklep/pl/pedagogika/3711-kompetencje-matematyczne-i-podstawowe-kompetencje-naukowo-techniczne-w-edukacji-wczesnoszkolnej.html) i z tą pozycją stanowi komplementarną całość.

Książka Kompetencje matematyczne i naukowo-techniczne w edukacji wczesnoszkolnej - studium empiryczne pochodzi z wydawnictwa Adam Marszałek. Autorami książki są Barbara Dudel, Małgorzata Głoskowska-Sołdatow. Należy do gatunków: nauki humanistyczne, pedagogika. Książka Kompetencje matematyczne i naukowo-techniczne w edukacji wczesnoszkolnej - studium empiryczne liczy 172 stron. Oprawa jest miękka.
S
Szczegóły

Książkowe bestsellery z tych samych kategorii

Polecane

 • -30%
 • -30%
 • -30%
 • -30%
 • -30%
 • -30%

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Książka
Kompetencje matematyczne i naukowo-techniczne w edukacji wczesnoszkolnej - studium empiryczne

0/5 ( brak ocen )
  5
  4
  3
  2
  1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.