Komentarz do ustawy o rachunkowości - Katarzyna Szaruga - Książka | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Komentarz do ustawy o rachunkowości (twarda)

książka

Komentarz do ustawy o rachunkowości - opis produktu:

Dogłębny komentarz do Ustawy o rachunkowości - kompleksowe opracowanie zagadnień ujętych w podstawowym akcie prawnym polskiego prawa bilansowego przygotowane przez praktyków - biegłych rewidentów renomowanej firmy audytorskiej. Komentarz jest wynikiem ich doświadczeń nabytych przy realizacji wielu projektów z zakresu rachunkowości
Każdy artykuł ustawy jest komentowany z uwzględnieniem przepisów
-­ odpowiednich rozporządzeń wykonawczych wydanych do ustawy o rachunkowości
- KSR oraz Międzynarodowych Standardów Rachunkowości, Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej i związanych z nimi interpretacji
- prawa podatkowego, kodeksu spółek handlowych i innych aktów prawnych.
Zawarcie w komentarzu zagadnień z różnych punktów widzenia adekwatnych przepisów ułatwi zadanie właściwego stosowania rachunkowości praktykom.

Oprócz komentarza do poszczególnych artykułów ustawy o rachunkowości w publikacji zostały też zawarte liczne tabele i schematy oraz przede wszystkim przykłady pomagające zrozumieć dane zagadnienie, a także ułatwiające zastosowanie przepisu w praktyce.

Stan prawny: 1 września 2011 r.

Książka Komentarz do ustawy o rachunkowości pochodzi z wydawnictwa Ośrodek Doradztwa i Doskonalenia Kadr. Autorami książki są Katarzyna Szaruga, Roman Seredyński. Należy do gatunków: nauki społeczne, prawo, finansowe. Książka Komentarz do ustawy o rachunkowości liczy 960 stron. Jej wymiary to 170x240. Oprawa jest twarda.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Książka
Komentarz do ustawy o rachunkowości

4.6/5 ( 9 ocen )
 • 5
  6
 • 4
  2
 • 3
  1
 • 2
  0
 • 1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.