Kolonizacja - Denis-Pierre Filippi - Książka | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie
  • Promocja
    image-promocja

książka

Kolonizacja, Tom 2 W opałach - opis produktu:

XXXIII stulecie. Ludzkość zdołała skolonizować liczne światy dzięki pomocy pokojowej i życzliwej pozaziemskiej cywilizacji Atilów i jej zaawansowanej technologii. Ale wiele statków kosmicznych, które wyruszyły na podbój kosmosu kilka lat przed pierwszym kontaktem z kosmitami, zaginęło w przestrzeni. Zagubione w bezmiarze kosmosu statki stały się łupem i stawką w rozgrywce między wszelkiego rodzaju grabieżcami. Aby odnajdować te statki pierwszych kolonistów, Agencja sformowała doborowe zespoły, a wśród nich zespół dowodzony przez Millę Aygon?

Kolonizacja - o czym jest książka?


Przed Tobą kolejna pozycja książkowa warta uwagi- Kolonizacja, od Denis-Pierre Filippi, Vincenzo Cucca. Kolonizacja spełnia wszystkie cechy swojego gatunku, przypadnie więc do gustu nawet tym najbardziej wymagającym czytelnikom. Jeśli zainteresowała Cię ta pozycja, sięgnij po inne tytuły autora- Denis-Pierre Filippi, Vincenzo Cucca. Nie będziesz żałował! Kolonizacja i o wiele więcej tylko na Gandalf.com.pl!

Książka Kolonizacja Tom 2 W opałach, pochodzi z wydawnictwa Amber. Autorami książki są Denis-Pierre Filippi, Vincenzo Cucca. Należy do gatunków: komiks, science fiction. Książka Kolonizacja liczy 48 stron. Jej wymiary to 206 x 287. Oprawa jest miękka.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Kategoria: komiks,  science fiction
Wydawnictwo: Amber
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Wymiary: 206 x 287
Ilość stron: 48
ISBN: 9788324175505
Wprowadzono: 22.01.2022

RECENZJE - książki - Kolonizacja, Tom 2 W opałach - Denis-Pierre Filippi, Vincenzo Cucca

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: