rozwiń
rozwiń
zwiń
zwiń
wpisz minimum 3 znaki

Wybierz z dostępnych produktów

Kod Leonarda Da Vinci - mp3

D. Brown

ebook mp3

30,18 zł taniej -15%

Kod Leonarda da Vinci książka audio MP3

D. Brown

audiobook cd

27,15 zł taniej -22%

Kod Leonarda da Vinci. Ilustrowany ...

A. Goldsman

książka

15,20 zł taniej -67%

Kod Leonarda da Vinci. Fakt czy fikcja

A. Pallo

książka

11,92 zł taniej -44%

Kod Leonarda Da Vinci - mobi, epub

D. Brown

ebook, multiformat: mobi, epub

34,22 zł taniej -15%

Kod Leonarda da Vinci Tom 2. Wydanie ...

D. Brown

książka (miękka)

23,30 zł taniej -29%

Kod Da Vinci

Reżyseria:

R. Howard

film dvd

30,63 zł taniej -12%

Kod Da Vinci

Reżyseria:

R. Howard

film blu-ray

67,44 zł taniej -17%

Kod Da Vinci poradnik do gry - epub, pdf

K. Gonciarz

ebook, multiformat: epub, pdf

6,61 zł taniej -15%

Leonardo da Vinci

J. ARRECHEA

książka (miękka)

20,70 zł taniej -17%

Kod Leonarda da Vinci Tom 2
ocena: 6, głosów: 6
 
powiększenie

Fragmenty

odsłuchaj fragment książki

Kod Leonarda da Vinci
Tom 2 (miękka)

książka

Wydawnictwo: Sonia Draga

z serii: Robert Langdon

Oprawa: miękka

Ilość stron: 568

Dostępność: niedostępny

Nasza cena: 28,42

Cena detaliczna: 36,91

U nas taniej o 23%

dodaj do przechowalni dodaj do listy życzeń
Powrót GRATIS! Do każdego zamówienia zakładka mola książkowego!
  • Opis

  • Szczegółowe informacje

  • Recenzje (6)

  • Inne wydania

Kod Leonarda da Vinci, Tom 2 - opis produktu:

W Luwrze zostaje popełnione morderstwo. Jego ofiarą jest kustosz. Zwłoki zostają znalezione w pozycji przypominającej sławny rysunek witruwiański, na którym renesansowy artysta przedstawił idealne proporcje ludzkiego ciała. W zbrodnię zamieszany jest - według policji - profesor z Harvardu, znawca symboliki religijnej. Sprawy komplikują się, gdyż umierający kustosz pozostawił szereg zagadek, które mają pomóc wskazać winnych tej zbrodni i trzech innych popełnionych tej nocy na wpływowych mieszkańcach Paryża. Ale mają też doprowadzić do czegoś znacznie bardziej istotnego.

Kod Leonarda da Vinci, Tom 2 - wybrana recenzja:

Gabigor 8/11/2007
recenzja dotyczy produktu: Książki

recenzja nagrodzona 2.00pkt

Ta książka jest genialna! Może i faktycznie, Brownowi łatwo przyszło strącenie Boga z "piedestału" i uczynienie Go człowiekiem, jednak przed jego dziełem, powstało wiele innych, które głoszą to samo, choć może nie mają tak ogromnej siły przebicia. Jednak sekret tej książki polega na tym,... (czytaj dalej)

Kod Leonarda da Vinci, Tom 2 - szczegółowe informacje:

Dział: Książki
Wydawnictwo: Sonia Draga
Oprawa:miękka
Okładka:miękka
Wymiary:120x195
Ilość stron:568
ISBN:978-83-7508-644-7
Wprowadzono: 10.01.2013
i zgarniaj nagrody napisz recenzję

Kod Leonarda da Vinci, Tom 2 - recenzje klientów

gabigor2(at)op.pl 8/11/2007
recenzja dotyczy produktu: Książka

recenzja nagrodzona 2.00pkt

Ta książka jest genialna! Może i faktycznie, Brownowi łatwo przyszło strącenie Boga z "piedestału" i uczynienie Go człowiekiem, jednak przed jego dziełem, powstało wiele innych, które głoszą to samo, choć może nie mają tak ogromnej siły przebicia. Jednak sekret tej książki polega na tym, że czytając ją człowiek automatycznie zastanawia się nad jej treścią. Wobec niej nie można być obojętnym albo się ją odrzuca z powodu tego co tam napisano, albo uwielbia za sposób w jaki została napisana. Dobrze skonstruowana fabuła trzyma w napięciu do ostatniej chwili. Choć tajemnice prze ścigają się naw[...]m, nigdy nie odnosimy wrażenia, że zgubiliśmy wątek.
Ta książka sprawia, że chcemy czytać więcej i więcej, bo mamy nadzieje, że inne książki dostarczą nam takich samych wrażeń co ta.

18/08/2013
recenzja dotyczy produktu: Książka

Książka już kultowa. Było wokół niej mnóstwo zamieszania, ekranizacja również przyczyniła się do dobrych (ale i złych opinii na jej temat). Dla mnie to świetnie napisana powieść trzymająca w napięciu. Daje poczucie czytelnikowi, że został on wprowadzony do tajemniczego świata. Musimy wraz z bohaterami odkryć sekret, co przyprawia o dreszczyk emocji i gęsią skórkę pojawiającą się na plecach. Polecam książkę osobą, które cenią sobie dobrą literaturę i nieoczywistą fabułę.

3/07/2013
recenzja dotyczy produktu: Książka

Wspaniała, wciągająca książka! Czytając ją cały czas złościłam się, że doba jest tak krótka :O) Wiele razy musiałam przyznać autorowi, ze jest genialny tworząc taką historię. Ważnym aspektem tej książki jest to, że zmusza do myślenia, dla mnie katoliczki była wiele razy bardzo kontrowersyjna... Od jej przeczytania upłynęło trochę czasu, myślę więc, że jest dobry moment, aby teraz powtórzyć, tę ekscytującą przygodę:) Dla osób, które przeczytają ja po raz pierwszy - szczerze polecam - trudno domyślić się samemu zakończenia. Uwielbiam książki, które do niemal ostatniej chwili trzymają w napięciu. A takie są wszystkie książki tego autora, które czytałam.

19/12/2010
recenzja dotyczy produktu: Książka

Książka jest zdecydowanie fantastyczna. Przeczytałam całą z zapartym tchem. zakończenia nie można się domyślić do samego końca i to sprawia, że nie jest ona czytana do polowy i odkładana na półkę. Książka ma jednak jeden haczyk: jest bardzo kontrowersyjna co powoduje, że może być uznana albo za genialną, albo wręcz przeciwnie. Ja uważam ją za prawdziwe dzieło sztuki i podziwiam wielki talenta Dana Browna.

zuzia.zieciak(at)neostrada.pl DOKOŃCZENIE 26/07/2007
recenzja dotyczy produktu: Książka

recenzja nagrodzona 2.00pkt

Myślę, po prostu, że w dzisiejszych czasch za dużo pojawiło się bogów innego rodzaju o trochę innej naturze. Człowiek zaczyna wierzyć w coś innego, Brown zaś posuwa się do granic zwątpienia. Niszczy z premedytacją ostatni bastion godny obrazy, uśmiechając się przy tym na okładce. Zaraz za nim jesteśmy niestety my, ludzie, bo jak wiadomo, recenzji tej książki więcej jest raczej pozytywnych niż negatywnych. Brown zrobił z Boga człowieka, strącił Go z niebiosło dość lekką rączką. Może więc teraz zróbmy z jakiegoś człowieka Boga, skoro to wszystko takie proste i łatwe. Talentu panu Brownowi nie odmawiam, w końcu dostał go od Boga. Kończąc, życzę mu jeszcze wielu innych darów, nie tylko daru pieniędzy, ale również daru wiary, która, jak wiadomo także jest łaską...


zuzi.aizeciak(at)neostrada.pl 26/07/2007
recenzja dotyczy produktu: Książka

Wiedziana jakimś dziwnym a tajemniczym głosem sięgnęłam ostatnio po Dana Browna i jego "Kod Leonarda...". Przeczytałam od deski do deski, gdyż nie mam w zwyczaju pozostawiać książek niedoczytanych. Już na samym wstępie zanaczam jednak, że nie jestem żadną dewotką i nie występuje tutaj z pozycji osoby, której uczucia zostały obrażone. Chciałabym bowiem, zwrócić uwagę na coś innego. Rozumiem, że od momentu, kiedy człowiek zaczął przelewać swe myśli na papier minęło już kilka ładnych stuleci, że dziś ciężko o dzieło na miarę trzynastozgłoskowca z "Panną Świetą, co Jasnej broni Częstochowy", ciężko też o talent Dostojewskiego, Kafki czy Norwida. Pewne motywy już sie po prostu wyczerpały. Powstaje jednak pytanie, czy w takim razie trzeba sięgać po tematy, które powinny raczej pozostać nietknięte? Czy nasze ludzkie, twórcze rzemiosło pozostaje już jedynie pisaniem (nie pisarstwem!) dla pisania (żeby nie powiedzieć pieniędzy)? Przerażające jest to, jak wielki i dumny czuje się dziś człowiek, zrzucając z piedestału największe wartości! To nie jest już zarzut do książki Dana Browna, jako takiej, ale do czegoś więcej, co niepokoi i zastanawia. Brown dzierży w swoich rękach przecież broń dość niebezpieczną, nie zdaje sobie sprawy, co tak naprawdę stawia na szalę. Zastanówmy się, co się stanie jeśli ta ksiązka trafi w ręce człowieka wątpiącego, poszukującego, rozdwojonego w sobie. Bóg stanie się dla niego po prostu człowiekiem, człowiekiem, którego jedyną zaletą była dość charyzmatyczna osobowość, bo przecież w ten sposób przedstawia sprawę Brown.

Książkowe bestsellery z tych samych kategorii

Ślepnąc od świateł (okładka filmowa)

J. Żulczyk

książka (miękka)

26,26 zł taniej -29%

Tatuażysta z Auschwitz

H. Morris

książka (miękka)

20,53 zł taniej -41%

Krótkie odpowiedzi na wielkie pytania

S. Hawking

książka (twarda)

26,15 zł taniej -33%

A ja żem jej powiedziała...

K. Nosowska

książka (miękka)

23,79 zł taniej -40%

Dan Brown - przeczytaj też

Inferno Tom 4. (okładka filmowa)

D. Brown

książka (miękka)

26,06 zł taniej -33%

Inferno Tom 4. Specjalne ilustrowane ...

D. Brown

książka (twarda)

48,81 zł taniej -51%

Kod Leonarda da Vinci Tom 2. Wydanie ...

D. Brown

książka (miękka)

23,30 zł taniej -29%

Początek

D. Brown

książka (miękka)

27,47 zł taniej -31%

Początek Tom 5

D. Brown

książka (twarda)

28,99 zł taniej -35%

Zaginiony symbol Tom 3

D. Brown

książka (miękka)

27,51 zł taniej -21%

Ciekawe pomysły Gandalfa

książka

15.20 zł

taniej -67%

Kod Leonarda da Vinci. Ilustrowany scenariusz

Pięknie wydana książka odsłaniająca przed czytelnikiem kulisy produkcji filmu na podstawie bestsellerowej powieści Dana Browna, opatrzona przedmową pisarza. Zawiera pełny zestaw storyboards (scenopisów obrazkowych), notatek i komentarzy. Można tu również znaleźć sceny i ujęcia wycięte podczas montażu - inaczej mówiąc pełną kuchnię filmową.

książka

23.30 zł

taniej -29%

Kod Leonarda da Vinci Tom 2. Wydanie skrócone

Podczas podróży służbowej po Francji profesor historii Robert Langdon odbiera nocą pilny telefon: kustosz Luwru zostaje brutalnie zamordowany w muzeum. Obok ciała, policja odkrywa szereg trudnych do rozszyfrowania kodów i potrzebuje pomocy Langdona, aby je odczytać. Kiedy profesor i francuski kryptolog Sophie Neveu, próbują rozwikłać dziwne zagadki,...

książka

46.08 zł

taniej -0%

Kod Leonarda da Vinci. Ilustrowany scenariusz

Pięknie wydana książka, która odsłania przed czytelnikiem kulisy produkcji filmu na podstawie bestsellerowej powieści Dana Browna, opatrzona przedmową pisarza. Zawiera pełny zestaw storyboards (scenopisów obrazkowych), notatek i komentarzy. Można tu również znaleźć sceny i ujęcia wycięte podczas montażu - inaczej mówiąc pełną kuchnię filmową.

książka

12.19 zł

taniej -57%

CZŁOWIEK, KTÓRY STWORZYŁ KOD LEONARDA DA VINCI

Lisa Rogak - wykorzystując wywiady z przyjaciółmi i kolegami pisarza, artykuły i zapisy rozmów - kreśli intrygujący portret człowieka, którego "Time" uznał za jedną ze stu najbardziej wpływowych osób 2005 roku. Kod Leonarda da Vinci sprzedano w milionach egzemplarzy i przetłumaczono na ponad czterdzieści języków, a w 2006 roku na ekrany kin...

książka

11.92 zł

taniej -44%

Kod Leonarda da Vinci. Fakt czy fikcja

Czy opisy dzieł, obiektów i dokumentów w Kodzie Leonarda da Vinci Dana Browna są wiarygodne? Czy tezy przedstawione przez Browna są wynikiem rzetelnych badań, czy fikcją, a nawet próbą sfałszowania historii? Historyk Alfred J. Palla stara się dać odpowiedź na te i inne pytania.

ebook

34.22 zł

taniej -15%

Kod Leonarda Da Vinci - mobi, epub

Adaptacja powieści przygotowana specjalnie dla młodego czytelnika. Podczas podróży służbowej po Francji profesor historii Robert Langdon odbiera nocą pilny telefon: kustosz Luwru zostaje brutalnie zamordowany w muzeum. Obok ciała, policja odkrywa szereg trudnych do rozszyfrowania kodów i potrzebuje pomocy Langdona, aby je odczytać. Kiedy profesor i...

Brak list życzeń:

Utwórz

zamówienie tradycyjne
Brak produktów w koszyku
Brak produktów w koszyku

4.99

14.99

14.99

2.99

2.84

4.96

2.99

2.99

8.99

1.99

Łączna wartość zamówienia: 0 zł0 zł
Dostawa i płatność › Płatność › przejdź do koszyka
rozwiń
Wpisz numer
Swojego zamówienia (xxxxxx/rrrr)
Sprawdź

Powiadom kiedy produkt będzie dostępny

Wpisz swój adres e-mail: