Karty przesłania aniołów (książka + karty) - Doreen Virtue - Książka | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Karty przesłania aniołów (książka + karty) (pakiet)

 • Promocja
  image-promocja

książka

 • Wydawnictwo Studio Astropsychologii
 • Oprawa pudełko
 • GRATIS! Do każdego zamówienia zakładka mola książkowego!
 • Dostępność niedostępny
 • Okazje na książki w promocji!

Karty przesłania aniołów (książka + karty) - opis produktu:

Anielskie karty to pozycja, obok której nie można przejść obojętnie. Bajecznie kolorowe. Edytorsko doskonałe. Zachwycające złoceniami. Jednym słowem anielskie.

Nie traktują one o aniołach w teorii, ale umożliwiają kontakt z nimi. Po co? Po to, by móc usłyszeć ich rady i wkroczyć na ścieżkę szczęśliwego, spełnionego życia. Wystarczy chwila koncentracji, wyciągnięcie karty i już masz anielską radę odnoszącą się do Twoich spraw bądź problemów Twoich najbliższych. Anioły mogą stać się Twoimi przewodnikami w każdej sprawie od wyboru stroju po decyzję o wyborze partnera. A co najważniejsze nigdy się nie mylą. Usłysz głos swoich najwierniejszych przyjaciół. Bo przyjaciół jak zwykle... pomagają nam w potrzebie.

Skorzystaj z rad Anioła
Jak Anioła głos ten przebój grupy Feel jest znany praktycznie każdemu. Jedni go lubią, inni wręcz przeciwnie, ale ma on jedną zaletę, której nie można lekceważyć. Zdradza on bowiem jedną z największych prawd tego świata Aniołowie istnieją i czuwają nad nami. Nie zawsze jednak słuchamy ich przyjaznych podszeptów.

Zrób swój pierwszy krok do szczęścia
Jak więc można poradzić się naszych największych przyjaciół? Na pewno można to zrobić korzystając z kart Przesłania Aniołów każdego dnia inne wydanych przez Studio Astropsychologii. Karty te są nie tylko pięknie wydane i ze smakiem wykończone ale przede wszystkim są bardzo pomocne w codziennym życiu. Wystarczy się skoncentrować, wyciągnąć kartę i zastosować się do jej rad. Trzy bardzo proste kroki. Kroki do... szczęścia.

Zapytaj kart i poznaj odpowiedź
Karty idealnie doradzą Ci nie tylko na rozstajach życiowych dróg, ale również w codziennym życiu z jego wszystkimi smutkami i radościami. Dadzą Ci drogowskaz, jak osiągnąć sukces w biznesie i w życiu osobistym. Bo każdy z nas ma swojego anioła stróża. Nierozsądnie by było nie korzystać z jego rad. Powiedz więc, co Cię męczy. I posłuchaj rady. Dr Doreen Virtue powraca w znakomitym stylu.

Pakiet Karty przesłania aniołów (książka + karty) pochodzi z wydawnictwa Studio Astropsychologii. Autorem książek jest Doreen Virtue. Należy do gatunków: ezoteryka, magia, wróżby, pakiety. Jej wymiary to 100x135. Oprawa jest pudełko
S
Szczegóły

Doreen Virtue - przeczytaj też

RECENZJE - Książka - Karty przesłania aniołów (książka + karty)

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4/5 ( 16 ocen )
 • 5
  7
 • 4
  5
 • 3
  1
 • 2
  3
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję:

Elżbieta

ilość recenzji:1

5-11-2020 20:35

Karty są przecudne pod każdym względem zarówno od strony wizerunku jak i przekazu jaki od nich wypływa .
Serdecznie polecam ??????

Czy recenzja była pomocna?

Piotr

ilość recenzji:1

8-05-2020 12:09

Poprzez sklep gandalf.com.pl zamówiłem kart anielskie wraz z książeczką. Karty anielskie niosą przesłanie zawsze jak umiejętnie się z nich korzysta, w talii mamy 44 karty gdzie każda z kart ma oddzielny opis, przesłanie oraz zdjęcie.
Cały proces zamówienie, informacji, cen, dostawy, terminów przebiegał sprawnie bez żadnych problemów mimo utrudnionych czasów. W związku z zamówionym produktem pozwoliłem sobie wylosować kartę z przesłaniem na tą wypowiedź: to karta ślub a ta karta oznacza wiarę i miłość a tego życzę sobie i wszystkim innym osobom.
Mam nadzieje, że moja recenzja/opowieść pozwoli Wam zobaczyć więcej pozytywów tych ciekawych czasów a Wy sami dzięki sklepowi gandalf znajdziecie dla siebie ciekawe treści, książki, karty lub inne produkty ;) Pozdrawiam

Czy recenzja była pomocna?